Leszczyna

Horoskop celtycki Leszczyna

Silna, stabilna osobowość, pełna sprzeczności i niedomówień. Osoby spod znaku leszczyny to niezwykle ciekawe jednostki. Są pewni siebie i trzymają się swoich zasad. Zawsze zdecydowani, wiedzą do czego w życiu dążą i odważnie sięgają po swoje. Uważnie obserwują otaczającą ich rzeczywistość, dzięki czemu nie zdarza im się przegapić żadnej szansy od losu. Wiedzą, że żyją na 100%. Nie przywiązują wagi do szczegółów. Patrzą na świat racjonalnie i kierują się swoją niezawodną intuicją. To ona stoi za zdecydowaną większością ich sukcesów.

Zero – jedynkowi i nieprzewidywalni. Bywają zmienni i szybko się nudzą. Potrzebują zmian, nowości i wyzwań. To one napędzają ich do działania i sprawiają, że czują się spełnieni. Pełni entuzjazmu, sympatyczni i towarzyscy. Rozkręcają każdą imprezę i niemal od razu znajdują się w centrum uwagi. Mają w sobie coś intrygującego, co budzi zainteresowanie i przyciąga nowe znajomości.

Leszczyna horoskop celtycki

Osoby urodzone w datach od 22.03 do 31.03 oraz od 24.09 do 3.10 są spod znaku Leszczyny w celtyckim horoskopie drzewnym.

Sprawdź inne symbole drzewne

Leszczyna – oryginalność

Jak łatwo wywnioskować, mają dość szerokie grono znajomych. Dzięki temu niemal nigdy nie czują się samotni. Wiedzą, że mogą liczyć szczególnie na najbliższych przyjaciół. Sami są niezwykle szlachetni i pełni empatii. Są świetnymi słuchaczami, a ponieważ wykazują się sporym doświadczeniem i dojrzałością, inni darzą ich zaufaniem i chętnie przyjmują wszelkie życiowe porady. Na pochwałę zasługuje ich szczerość i życzliwość. Trzeba jednak przyznać, że sami nie zawsze mogą pochwalić się lojalnością. Ich oddanie i postępowanie w związkach romantycznych pozostawia sporo do życzenia.

Mają w sobie mnóstwo tolerancji i wyrozumiałości. Nie oceniają pochopnie, zawsze próbują zrozumieć drugą osobę. W stosunku do siebie samych brakuje im dyscypliny. Są zbyt pobłażliwi, przez co nie mają problemu z wybaczeniem, gdy ktoś ich skrzywdzi. Potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji. Nie brakuje im zaradności i opanowania. Wydają się zawsze kontrolować przebieg wydarzeń. Naprawdę trudno ich zaskoczyć. Oni jednak potrafią być naprawdę przebiegli. Swoim wrogom fundują bowiem bezlitosne niespodzianki. Umieją przewidzieć ich ruch i wiedzą, jak im zaszkodzić. Takich osobników zdecydowanie lepiej trzymać po swojej stronie.

Ze względu na silną potrzebę wrażeń, nie lubią długo zajmować się jedną czynnością. Mają więc problemy ze stałą pracą. Taki tryb życia nie odpowiada ich preferencjom. Mimo tego, że są inteligentni, zdolni i pracowici, dość często zmagają się z brakiem stabilizacji na gruncie zawodowym. Taka zmienność w dorosłym życiu może okazać się kłopotliwa. Szczególnie, gdy planują oni założenie rodziny. Przy pracy nad różnego rodzaju projektami stanowią pewnego rodzaju autorytet, a ich odpowiedzialność i wewnętrzny spokój sprawia, że ludzie chętnie z nimi współpracują. Wydawać by się mogło, że to idealni kandydaci na stanowiska kierownicze. Nic bardziej mylnego. Tego typu posady napawają ich lękiem i otwarcie od nich stronią.

  • ADD YOUR COMMENT