Wiąz

Horoskop celtycki Wiąz

Są doskonałym przykładem na to, że nie warto oceniać książki po okładce. Osoby spod znaku wiązu mimo niechlujnego wyglądu otaczają się aurą opanowania i wewnętrznej harmonii. Mają w sobie coś, niesamowicie intrygującego i inspirującego zarazem. Są pełni wdzięku, a ich przenikliwe spojrzenie przeszywa na wskroś onieśmielając nawet te z reguły odważne osobowości.

Otoczenie ceni w nich przede wszystkim szczerość i prostolinijność. Nie musimy martwić się, że zostaniemy oszukani czy pozostawieni bez wyjaśnień. Wiązy bez skrupułów dzielą się swoimi odczuciami i opiniami, które nieraz zawierają cenne, życiowe wskazówki.

Wiąz horoskop celtycki

Osoby urodzone w datach od 12.01 do 24.01 oraz od 15.07 do 25.07 są spod znaku Wiązu w celtyckim horoskopie drzewnym.

Sprawdź inne symbole drzewne

Wiąz – rozsądek

Oddani swoim najlepszym przyjaciołom i rodzinie, nie pozwalają sobie nawet na drobne niejasności. Nie tolerują kłamstwa i zdrady. Otwarcie, ze spokojem i wyrozumiałością rozwiązują konflikty i starają się zrozumieć druga stronę. Dla bliskich zdolni są do niemałych poświęceń i nie wahają się przed pomocą w każdej sytuacji.

Są dość prostolinijni i skromni. Nie gonią za dobrami materialnymi, cieszą się z tego co mają i kultywują własne wartości. Myślą praktycznie i twardo stąpają po ziemi. Wystrzegają się fantazjowania i popadania w melancholię. Żyją tu i teraz. Niewiele dzieli ich od ogromnego sukcesu. Odważnie podążają w stronę postawionych sobie celów. Zaskakują kreatywnością, sumiennością i pracowitością. Są odpowiedzialni i godni zaufania, dzięki czemu zaskarbiają sobie sympatię pracodawców.

Uzdolnieni nie tylko intelektualnie, ale i manualnie. Pełni pasji i zafascynowani techniką. Przed nimi sporo wyzwań i sukcesów. Zapał z jakim stale rozwijają się w tym kierunku sprawia, że na ich koncie piętrzą się osiągnięcia. Pełni pozytywnej energii dobrze znoszą życiowe niepowodzenia i uczą się na własnych błędach. Dbają o swoje zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne. Czas wolny spędzają aktywnie wśród najbliższych. Świeże powietrze i kontakt z przyrodą pomaga im się zrelaksować i przynosi przypływ nowych pomysłów. Lubią dzielić się swoimi przemyśleniami i poglądami, gdy uważają je za słuszne.

  • ADD YOUR COMMENT