Lipa

Horoskop celtycki Lipa

Zdolni, pracowici, a jednocześnie skromni i prostolinijni. Ci spod znaku lipy odznaczają się subtelnością, opanowaniem i ciepłem. Emanuje od nich wewnętrzny spokój i pozytywna energia. Przebywając z nimi mamy poczucie bezpieczeństwa, tak jakbyśmy znaleźli się w bezpiecznej przystani. Stanowią ogromne wsparcie i inspirację dla innych. Pełni empatii, uśmiechnięci i życzliwi robią wrażenie ludzi stabilnych, zadowolonych z życia i przepełnionych wdzięcznością.

Nie ma się co dziwić, że gdzie by się nie znaleźli, tam zarażają radością i wprowadzają rodzinną atmosferę. Istotnie życie rodzinne pochłania ich niemal całkowicie i są raczej domatorami. Dbają o gości jak o swoich bliskich, są towarzyscy i lubią słuchać. Choć raczej nie angażują się w zażyłe dyskusje, chętnie zasięgną czyichś opinii i zdobędą nowe cenne informacje.

Lipa horoskop celtycki

Osoby urodzone w datach od 11.03 do 20.03 oraz od 13.09 do 22.09 są spod znaku Lipy w celtyckim horoskopie drzewnym.

Sprawdź inne symbole drzewne

Lipa – realizm

Mimo braku wysokich ambicji i dalekosiężnych planów, nie można odmówić im sprytu i inteligencji. Są to osoby niesamowicie zaradne, o zdolnościach manualnych i artystycznych. Lubią majsterkować i czerpią ogromną satysfakcję, gdy mogą przyczynić się do wygody domowników i sami wykonać przedmioty codziennego użytku. Wyróżniają się poczuciem stylu i wyrafinowanym gustem. Lubią wygodę, ale nie są materialistami. Cenią sobie w życiu porządek, spokój, harmonię i stabilizację. Zależy im na przyjemnej atmosferze w domu i dobrych stosunkach z krewnymi.

Idealnie sprawdzają się w roli głowy rodziny. Odpowiedzialność to zdecydowanie ich najmocniejsza strona. Ponadto są niezwykle oddani i wierni partnerowi. Uciążliwa może być ich zaborczość i nadmierna wrażliwość, które dość często prowadzą do niepotrzebnych kłótni. Dzięki otwartości i szczerości, szybko udaje im się jednak znaleźć rozwiązanie kryzysowej sytuacji. Należy dodać, że są świetnymi rodzicami. Troskliwe, wyrozumiałe, ale i stanowcze lipy zapewnią swoim pociechom idealne warunki do rozwoju i nauczą je dyscypliny.

Ze względu na swoją emocjonalność, dość często popadają w zwątpienie i rozpamiętują sytuacje z przeszłości. Przepełniają ich wtedy negatywne emocje, z którymi nie potrafią sobie poradzić. Ten brak panowania nad dość skrajnymi nastrojami przekłada się na ich relacje z bliskimi. Nie jest to jednak coś, czego nie mogliby zmienić. Mają ogromne predyspozycje do pracy nad sobą i samorozwoju. Wytrwałość, realistyczne podejście do życia i cierpliwość, to cechy, które pozwalają im stale się doskonalić. Trudno się nie zgodzić, że dość rzadko decydują się je wykorzystać, prawdopodobnie przez ogarniające ich lenistwo. Wydawać by się mogło, że nie wykazują potrzeby spełniania się zawodowo. Źródło ich szczęścia stanowi liczna, kochająca się rodzina.

  • ADD YOUR COMMENT