Dąb

Horoskop celtycki Dąb

Osoby spod znaku dębu to pewni siebie, zdecydowani przywódcy. Nie trzeba dobrze ich znać, wystarczy jedna rozmowa, by utwierdzić się w przekonaniu, że rola władcy jest im pisana. Są konkretni, zawzięci i odpowiedzialni. Potrafią dobrze rozplanować czas i znają swoich współpracowników. Kierują się rozsądkiem i dobrem wspólnym. Nie są ani materialistami ani egoistami. Można na nich polegać, co udowadniają swoimi projektami, które zawsze doprowadzają do końca ciesząc się z ich powodzenia. Pracowici, wytrwali a przede wszystkim pełni cierpliwości.

Stali w swoich przekonaniach i relacjach. Cenią sobie szczerość i prostolinijność. Są wyjątkowo dojrzali, a więc do wszelkich związków podchodzą przyszłościowo. Zależy im na kochającej się rodzinie i chcą zapewnić jej stabilizację. Czują się w obowiązku, by zapewnić sowim bliskim dobrobyt. Możemy być pewni, że jako przyjaciele zachowają lojalność, okażą nam wsparcie i troskę. Jeśli chodzi o rolę partnera w związku – daleko im do ideału, przede wszystkim z powodu braku wierności.

Dąb horoskop celtycki

Osoby urodzone w dniu 21.03 są spod znaku Dębu w celtyckim horoskopie drzewnym.

Sprawdź inne symbole drzewne

Dąb – siła

Z racji tego, że należą oni do osób pewnych siebie i swoich racji, nie jest łatwo przekonać ich do rozpatrzenia opinii innych. Wydają się być nieustępliwi i bezwzględni. Wierni swoim ideałom, nigdy nie zmieniają poglądów i trzymają się tradycji. Lubią działać samodzielnie i po swojemu. Denerwują się, gdy ktoś podważa ich pomysły lub wtrąca się w realizowane projekty. Pełni irytacji i gniewu mogą nawet wykazać się agresją, ale nie są to osoby zdolne do krzywdzenia innych.

Od najmłodszych lat wykazują się ogromną wiedzą życiową i dojrzałością. Kierują się rozsądkiem, nie działają pod wpływem chwili i potrafią kontrolować swoje emocje. Doskonale rozumieją innych ludzi, są pełni empatii i chętnie służą dobrą radą. Aktywnie słuchają i są pełni życzliwości dla tych w potrzebie. Nie wahają się również przed pomocą materialną czy finansową. Należy jednak dodać, że nie znoszą niezdecydowania, bierności i wycofania. Jeśli więc ktoś przejawia takie cechy, zdecydowanie nie może liczyć na ich sympatię.

Są to jednostki rzeczowe, konkretne i działające sprawnie i efektywnie. Dzięki temu osiągają sporo sukcesów zawodowych i mogą cieszyć się dużymi nakładami finansowymi. Z łatwością więc osiągają satysfakcję zawodową i spełnienie w życiu prywatnym. Wyróżnia ich doskonała kondycja fizyczna. Są aktywni i dbają o swoje zdrowie. Przestrzegają higieny pracy, bo wychodzą z założenia, że nie należy pomijać również znaczenia kondycji psychicznej. Wystrzegają się przyjmowania sporej ilości leków. Są przekonani, że ich silny organizm sam poradzi sobie z chorobą.

  • ADD YOUR COMMENT