Sosna

Horoskop celtycki Sosna

To oni zawsze stają na wysokości zadania. Nie boją się odpowiedzialności i chętnie sięgają po stanowiska kierownicze. Osoby spod znaku sosny to analityczne umysły, trzeźwo myślące i rozważne. Nigdy nie pozwalają sobie na pochopne decyzje. Dociekliwie analizują wszystkie szczegóły i perspektywy.
Niełatwo jest pokonać ich w jakiejkolwiek dziedzinie. Wiedzą, do czego dążą i pokonują wszystkie trudności. Wydają się być nieugięci i pewni siebie. Świetni organizatorzy. W tej roli sprawdzają się doskonale. Negocjacje, ustalenia czy uruchomienie znajomości to dla nich gratka. Dzięki umiejętnościom dyskusji i swojej bystrości niemal każde ich przedsięwzięcie skazane jest na sukces.

Sosna horoskop celtycki

Osoby urodzone w datach od 19.02 do 28/29.02 oraz od 24.08 do 2.09 są spod znaku Sosny w celtyckim horoskopie drzewnym.

Sprawdź inne symbole drzewne

Sosna – wyrafinowanie

Często popadają w skrajności. Wydają się być dość surowi i nieugięci. Przekonanie ich do swoich racji może okazać się nie lada wyzwaniem. Wierzą w swoje zasady i to ich ściśle się trzymają. W życiu cenią sobie porządek, dyscyplinę i zdecydowanie. Każdy projekt muszą przygotować według ustalonego planu. Bez konkretnego celu ich życie nie miałoby sensu. Sprawiają więc wrażenie osób chłodnych i zdystansowanych. Skoncentrowani jedynie na swoich ambicjach, zdawać by się mogło, że są wręcz niezdolni do głębszych uczuć. Ich praktyczne i racjonalne podejście do życia uniemożliwia im bowiem dość często czerpanie radości z rozrywek.

Należy zauważyć również drugą stronę medalu. W przypadku relacji romantycznych, nie można im zarzucić braku emocjonalności. Stanowią troskliwych, czułych i oddanych partnerów. Są wręcz przepełnieni zmysłowością. Miłość to bardzo ważny aspekt ich życia prywatnego i bez niej nie wyobrażają sobie działać na jakichkolwiek innych płaszczyznach. To w uczuciu do drugiej osoby odnajdują spokój, motywację i inspirację. Zdarza się, że miłość tak zawróci im w głowie, że całkowicie poddają się emocjom i wpadają w dość skrajne nastroje. Lubią romantyczne gesty, spontaniczność i odrobinę szaleństwa. Trudno się nie zgodzić, że związek z nimi to prawdziwa przygoda.

W życiu zawodowym chcą czuć się spełnieni. Nie wpadają jednak w ślepą pogoń za pieniądzem. Mimo, że lubią wygodne, dostatnie życie, nie jest to ich priorytetem. Stawiają na poczucie spełnienia i dobrą atmosferę miejsca pracy. W przypadku, gdy nie mogą się realizować, bez skrupułów odchodzą. Mimo, że kierują się w życiu pewnym systemem wartości i mają w sobie empatię, nie zależy im na akcjach dobroczynnych czy charytatywnych. Pomagają jedynie bliskim i tylko wówczas, gdy sami stwierdzą, że jest do tego racjonalny powód. Poświęcając się dla kogoś, w przyszłości jawnie oczekują wdzięczności.

  • ADD YOUR COMMENT