Klon

Horoskop celtycki Klon

Niezmiernie ciekawe, aktywne i bystre jednostki. Ci, spod znaku klonu mają dość wysokie ambicje i wykazują predyspozycje do ich spełnienia. Mimo wszystko jednak brakuje im wiary we własne możliwości i odrobiny szaleństwa. Skłonność do ryzyka, w ich przypadku mogłaby okazać się wręcz kluczowa i otworzyć ich na świat. Pełni ciekawości, zaintrygowani przez tak wiele dziedzin życia, stale starają się zgłębiać swoją wiedzę. Zaskakują coraz to nowszymi osiągnięciami. Desperacko poszukują uznania, szacunku i aprobaty ze strony innych. Chcą czuć się doceniani i znaczący w społeczeństwie.

Lubią działać, ale cenią sobie własną przestrzeń. Nie przepadają za pracami grupowymi i nie lubią porad. Z wszelkimi zadaniami chcą poradzić sobie sami. Czują się bardziej swobodni, gdy mogą bez skrupułów realizować swój plan. Z jednej strony zamknięci i nieśmiali, z drugiej zaś oryginalni i eleganccy, preferują raczej elitarne towarzystwo i stale pozostają na bieżąco ze światem show buisness’u czy sztuki. Takie skrajności owiane tajemnicą czynią ich nieodgadnionymi i intrygują otoczenie, w szczególności płeć przeciwną.

Klon horoskop celtycki

Osoby urodzone w datach od 11.04 do 20.04 oraz od 14.10 do 23.10 są spod znaku Klonu w celtyckim horoskopie drzewnym.

Sprawdź inne symbole drzewne

Klon – praktyczność

Ich fascynacja światem i ludźmi znajduje ujście w ich zamiłowaniu do podróży. Rzeczywiście, nuda zdaje się omijać ich szerokim łukiem. Poznawanie nowych kultur, zachwycanie się obcym krajobrazem i kontakt z lokalnymi społecznościami to nie tylko źródło wiedzy, ale i spełnienie ich marzeń. Praca za biurkiem nie jest więc czymś co zapewni im poczucie spełnienia zawodowego. Wybierają zawody bardziej twórcze, takie, w których bez skrupułów będą mogli wykazać się pomysłowością i uwolnić swoją artystyczną duszą. Dość często pada na reżyserów czy kaskaderów. Bardzo szybko przyswajają nowe informacje i zdobywają nowe doświadczenia. Wykazują się doskonałą pamięcią i nieprzeciętną intuicją.

Należy dodać, że osoby te mają w sobie mnóstwo determinacji, wytrwałości i cierpliwości. Ufają sobie i wiedzą, że proces dochodzenia do celu nie zawsze jest prosty i zgodny z planem. Dobrze przygotowani na każdą okoliczność, zdają się swoją odwagą i siłą wewnętrzną pokonać każdą trudność. Trzeba przyznać, że posiadają cechę, bardzo pożądaną w kontaktach międzyludzkich. Są niesamowicie przenikliwi. Potrafią dostrzec czyjeś intencje i odczytać skrywane emocje. Dzięki temu wiedzą, na kogo mogą liczyć, a kto chce ich jedynie wykorzystać.

Wyróżniającą ich cechą jest skromność. Choć z pozoru może się to wydawać absurdalne, to cała ta otoczka wyrafinowania i ekskluzywnych form spędzania czasu wolnego jest pewnego rodzaju formą zdobycia akceptacji. Tak naprawdę, są to osoby racjonalne, odpowiedzialne i oszczędne. Wiedzą na co mogą sobie pozwolić i nigdy nie wpędzają się w kłopoty finansowe. Ponadto należy zaznaczyć, że osoby spod tego znaku to świetni przyjaciele. Lojalni, oddani, dyskretni. Potrafią słuchać i okazują swoim bliskim ogromne wsparcie. Zawsze można liczyć na ich opinię czy radę w pewnej ważnej dla nas sprawie.

  • ADD YOUR COMMENT