Jaśmin

Horoskop celtycki Jaśmin

Sprawiają wrażenie beztroskich, radosnych dusz. Wydają się być niewzruszeni na żadne przeciwności losu i do wszystkiego podchodzą ze stoickim spokojem. Osoby spod znaku jaśminu są pełne energii, pozytywne i życzliwe. Niesamowicie towarzyskie i zawsze pełne zapału. Doskonale wiedzą jak rozbawić towarzystwo i niewiele potrzeba by znaleźli się w centrum zainteresowania. Mają niesamowicie ciekawą osobowość, pełną tajemnic, choć wesołą i odważną.

Trzeba dodać, że świetnie radzą sobie w kontaktach międzyludzkich. Potrafią dojrzale i w interesujący sposób prowadzić konwersację. Świetnie argumentują i mają zdolności dyplomatyczne. Chętnie dzielą się ciekawostkami ze świata czy doświadczeniami z własnego życia. Każdego traktują jak brata i można być pewnym, że nie odmówią pomocy. Mają szlachetne serce i zdolność do empatii. Pomimo wizerunku osoby żywej i zawsze pogodnej, skrywają w sobie sporo smutku, niepewności i rozczarowania, których przyczynę znają tylko oni sami.

Jaśmin horoskop celtycki

Osoby urodzone w datach od 1.05 do 14.05 oraz od 5.11 do 11.11 są spod znaku Jaśminu w celtyckim horoskopie drzewnym.

Sprawdź inne symbole drzewne

Jaśmin – dyplomacja

Uwielbiają oddawać się fantazjom i wtedy właśnie okazują się być najbardziej kreatywni. Mają w sobie coś fascynującego tak bardzo, że aż trudno się oderwać od słuchania ich egzystencjalnych rozważań. Taka romantyczna dusza czyni ich artystami. Istotnie, w tej dziedzinie czują się najlepiej. Kochają sztukę i przyrodę, której piękno potrafią dostrzec w każdym detalu. Lubią zagłębiać się w swoje emocje i myśli. Zależy im na samodoskonaleniu i często sięgają po porady z dziedziny alchemii czy psychoanalizy. Psychika ludzka bardzo ich interesuje i wciąż pragną zgłębiać jej tajemnice. Bliska ich sercu jest również praca z dziećmi, którym wprost nie mogą się oprzeć. Doskonale je rozumieją i niemal od razu zdobywają ich sympatię.

Mogą pochwalić się doskonałą intuicją. Pomaga im ona zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Nie można zapomnieć, że osoby spod znaku jaśminu wyróżniają się wytrwałością i sumiennością. Tak więc każde podjęte przez nich działanie zawsze jest doskonale dopracowane i wykonane na czas, czym zyskują aprobatę pracodawców. Ponieważ są raczej wolnymi ptakami, najlepiej pracują, gdy nie muszą przejmować się wytycznymi. Wszelkie ograniczenia wzbudzają w nich irytację i skutecznie odbierają im motywację do działania. Niezależność daje im poczucie spełnienia i przynosi ogromną satysfakcję. Świetnie radzą sobie w sprawach finansowych i nigdy nie brakuje im pieniędzy. Nie są jednak rozrzutni, ani skąpi. Potrafią zachować zdrowy balans.

Są to jednostki wrażliwe, podatne na stres i cierpiące na migreny. Mimo to jednak są świadome swoich cech i wiedzą, jak oszczędzać sobie niepotrzebnych emocji. Bardzo ostrożnie podchodzą bowiem do nowych znajomości. Zanim obdarzą kogoś zaufaniem, muszą być pewni co do jego intencji i światopoglądu. Niewielu udało się z nimi zaprzyjaźnić. Wychodzą z założenia, że na miano przyjaciela trzeba sobie zasłużyć. Osoby bliskie cenią ponad wszystko. Są gotowi ich chronić i dużo dla nich poświęcić. Otaczają ich troską i wsparciem. Możemy być pewni, że są z nami szczerzy i lojalni.

  • ADD YOUR COMMENT