Cyprys

Horoskop celtycki Cyprys

Wierni, prostolinijni i skromni. Pełni wdzięku i delikatni. Ci, spod znaku cyprysa to niesamowicie wrażliwe dusze, ale i silne charaktery. Wyróżnia ich siła psychiczna, wytrwałość i wierność ideałom. Ściśle trzymają się wyznaczonych celów i postępują zgodnie z własnym sumieniem.

Zawsze pełni zapału do pracy i entuzjazmu. Ich ciepła i życzliwa aura sprawia, że przebywanie z nimi to sama przyjemność. Ich poczucie humoru poprawi nawet najgorsze nastroje i przepędzi nawet te najciemniejsze myśli. Sport to zdecydowanie ich największe hobby. Uwielbiają spędzać czas aktywnie i obcować z naturą. To dodaje im energii i motywacji do działania.

Cyprys horoskop celtycki

Osoby urodzone w datach od 25.01 do 3.02 oraz od 26.07 do 4.08 są spod znaku Cyprysa w celtyckim horoskopie drzewnym.

Sprawdź inne symbole drzewne

Cyprys – wierność

Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się ich skromność i zamiłowanie do prostoty. Zarówno w tym estetycznym aspekcie życia jak i w światopoglądzie. Ich szafę przepełniają ubrania klasyczne, a każda stylizacja dobrana jest odpowiednio do okoliczności. Detale świetnie ze sobą współgrają. Umiejętność połączenia praktycyzmu z klasą robi ogromne wrażenie i sprawia, że odbierani są jako jednostki wręcz wyrafinowane. Jednak do wyrafinowania im nie po drodze. W życiu cenią sobie kontakty z rodziną, o które wyjątkowo dbają, własne samopoczucie psychiczne, samorozwój i sukcesy zawodowe. Stale chcą piąć się w górę po szczeblach kariery. Jednak ich ambicje nie są efektem materializmu, jedynie chęcią zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy z interesujących ich dziedzin. Nie są one również przesadzone. We wszystkim zachowują zdrowy balans i są pełni wdzięczności za to, czym obdarował ich los.

Z racji tego, że raczej wystrzegają się publicznego okazywania emocji, czy dzielenia się swoją opinią na dany temat, należą do osób odbieranych jako chłodne i zdystansowane. Momentami nawet i tajemnicze czy skryte. Stronią od wszelkiego rodzaju konfliktów, a nawet debat czy dyskusji. Nawiązując z nimi bliższą relację, należy wziąć pod uwagę aspekt ich dość szorstkiej i rzeczowej natury. Nie oznacza to oczywiście, że nie są zdolne do współodczuwania czy głębszych emocji. Są to jednostki silnie zaangażowane w związek, wierne i wspierające. Rodzina w ich hierarchii wartości zajmuje dość wysokie miejsce i wszelkie kontakty towarzyskie pomagają im uporać się z samotnością. Cenią sobie każdy moment spędzony z bliskimi.

Cechą, która zasługuje na uznanie jest ich zaradność i przezorność. Nie ma sytuacji, w której działaliby pod wpływem impulsu. Mają w sobie mnóstwo opanowania, a szeroki zasób wiedzy pomaga im odważnie stawiać czoła wszelkim, niezapowiedzianym wydarzeniom w ich życiu. Świetni analitycy i stratedzy. Zaskakują swoją odpowiedzialnością i pomysłowością. Dopracowują każdy detal swoich projektów, wykazują się sumiennością i pewnością siebie. Sfera zawodowa zdecydowanie obfituje u nich w sukcesy. Z tego powodu zazwyczaj nie muszą martwić się o finanse. Mogą pozwolić sobie na dostatnie życie, lecz nie gonią za pieniądzem, nie utożsamiają się z elitą, a luksusy definitywnie nie idą z nimi w parze.

  • ADD YOUR COMMENT