Orzech

Horoskop celtycki Orzech

Nie jest łatwo odgadnąć, co stoi za ich pełną sprzeczności osobowością. Osoby spod znaku orzecha wykazują dość skrajne cechy. Jednego dnia spotkamy ich zabawiających towarzystwo z uśmiechem na twarzy, drugiego zaś pozostaną bierni i zamknięci w sobie. W takiej sytuacji, bardzo trudno będzie nawiązać z nimi kontakt czy czegokolwiek się dowiedzieć. Nie można jednak zarzucić im dwulicowości czy manipulacji. Udało im się wypracować sobie opinię ludzi ułożonych, skromnych i inteligentnych.

Rzeczywiście, osoby spod tego znaku oddają się nauce i pracy. Wszelkie odkrycia, czy perspektywy ciekawych projektów zdobywają ich zainteresowanie i jak już się w nie zaangażują, poświęcają im się w 100%. Fascynują się nowymi technologiami, ale też przepadają za prawem i świetnie odnajdują się w polityce. Mają w sobie charyzmę, która stanowi niezbędną cechę wyższych stanowisk. Choć nie na tym docelowo im zależy, często los kieruje ich w stronę posady kierowniczej. Nie jest im również obca perspektywa założenia własnego biznesu.

Orzech horoskop celtycki

Osoby urodzone w datach od 21.04 do 30.04 oraz od 24.10 do 4.11 są spod znaku Orzecha w celtyckim horoskopie drzewnym.

Sprawdź inne symbole drzewne

Orzech – namiętność

Są to jednostki świetnie zorganizowane, pracowite i wytrwałe. Dzięki temu na polu zawodowym nie pozostawiają wiele do życzenia. Dość szybko zdobywają sympatię przełożonych i mogą liczyć na awans. Punktualność, sumienność i oddanie to cechy, które kreują ich na wzorowych pracowników. Należą do osób zdecydowanych, pewnych swych racji i dążących po trupach do celu. Porozumienia i kompromisy to nie rozwiązania dla nich. Mają w sobie tyle woli walki, że nie przejmują się przeciwnikami, których niemal od razu spisują na straty. Ponieważ są świetnymi analitykami i strategami, zawsze są przygotowani na każdą okoliczność, a swoich oponentów prześwietlają na wskroś. Często stawiają wszystko na jedną kartę, a ponieważ są realistami i dobrze znają swoje słabe i mocne strony, owo ryzyko zazwyczaj kończy się ich sukcesem.

Choć doskonale znają się na interesach i nie ma lepszych ludzi biznesu niż oni, nie mają zbyt dużych umiejętności interpersonalnych. Wynika to w głównej mierze z braku wrażliwości, zaufania i całkowitemu oddaniu życiu zawodowemu. To ostatnie uniemożliwia im rozwijanie nowych znajomości, ale też zabiera sporo rodzinnego czasu. Problemem w ich przypadku może okazać się również nieumiejętność oddzielenia sfery zawodowej od tej osobistej. Przenoszenie pracy do domu, nie wpływa korzystnie na kontakty z członkami rodziny. Często zdarza się, że w ten właśnie sposób oddalają się od rodziny. Potrafią okazać ukochanym osobom troskę i czułość, ale momentami nie radzą sobie z opanowaniem swoich słabości. Wówczas stają się zdystansowani i surowi.

Mimo opinii ludzi wykształconych, eleganckich i poważnych, nie mają oni wielu znajomych. Przyjaciół mogliby policzyć na palcach jednej ręki. Są to oczywiście osoby lojalne, życzliwe, na które zawsze mogą liczyć. Szacunek i respekt jaki wzbudzają w otoczeniu nie czyni ich jednak powszechnie lubianymi. Brakuje im poczucia humoru, otwartości i odrobiny beztroski. Można również dostrzec w ich zachowaniu odrobinę egoizmu. Bywają okazje, w których wykazują się towarzyskością, gościnnością czy szlachetnością, ale są to jedynie wyjątki. Nie dają się poznać, skrywają mnóstwo tajemnic i nie lubią mówić o swoich uczuciach. Żyją chwilą i lubią ekstremalne rozrywki.

  • ADD YOUR COMMENT