Wierzba

Horoskop celtycki Wierzba

Sami siebie opisują jako jednostki zamknięte, nieśmiałe i wycofane. Ich zachowanie jednak przeczy takiemu stanu rzeczy. Pełni energii, kochający zmiany i adrenalinę. Osoby spod znaku wierzby to urodzone dusze towarzystwa. Mają niezastąpione poczucie humoru, uwielbiają flirt i fascynują ich inni ludzie. Sami zaś są niezwykle intrygujący, gdyż słyną ze swoich skrajności i sprzeczności, przejawiających się zarówno w ich poczynaniach, jak i okazywanych uczuciach.

Mimo nieodgadnionej, wręcz wybuchowej natury, są lubiani i to właśnie oni nadają spotkaniom zawrotnego charakteru. Ich sposób bycia przyciąga płeć przeciwną mimo, że relacja z nimi pełna jest niewiadomych, wzlotów, upadków i tajemnic. Należy zaznaczyć, że zdarza im się poddać swojej zmysłowości i nie zawsze można z czystym sumieniem przypisać im lojalność.

Wierzba horoskop celtycki

Osoby urodzone w datach od 1.03 do 10.03 oraz od 3.09 do 12.09 są spod znaku Wierzby w celtyckim horoskopie drzewnym.

Sprawdź inne symbole drzewne

Wierzba – melancholia

Wyrafinowani, stawiają na klasę i elegancję. Dbają o swój wygląd i przedmioty, którymi się otaczają. Wszystko dopasowane jest zarówno kolorystycznie jak i stylem. Takie podejście wynika z ich zamiłowania do sztuki. Interesuje ich niemal każdy nurt działalności artystycznej i to właśnie z nią pragną wiązać swoje życie zawodowe. Nie satysfakcjonuje ich praca oparta jedynie na zarobkach. Chcą się rozwijać i móc realizować swoje pasje. To daje im najwięcej szczęścia. Oczywiście dużą wagę przykładają do sfery rodzinnej. Troszczą się o dzieci i partnera. Są odpowiedzialni, opiekuńczy i czuli. Bez skrupułów okazują bliskim swoje uczucia i lubią celebrować wspólne chwile. Zależy im na stabilizacji i stworzeniu bezpiecznej, ciepłej przestrzeni dla swojej rodziny.

Dowodem ich sprzeczności może być zamiłowanie do zmian, potrzeba ciągłych wrażeń. Mgło by się wydawać, że pragnienie założenia rodziny mocno koliduje z tak odważnymi marzeniami. Oni jednak starają się pogodzić te dwa zupełnie różne cele. Podróżują z bliskimi, sprawiają im niespodzianki czym wprowadzają nutkę szaleństwa w ich codzienność. Życie z nimi nie może być nudne. Nie znoszą monotonii, lubią wprowadzać drobne zmiany i dzięki takiemu powiewowi świeżości relacje stają się trwalsze i nie przeradzają się jedynie w przyzwyczajenie czy przywiązanie. Niestety momentami dają się ponieść fantazji i nie opanowują pojawiających się porywów zmysłowości. Takie sytuacje braku kontroli i całkowitej beztroski zazwyczaj kończą się osobistą katastrofą.

Ich dusza romantyków jest niezmiernie wrażliwa i często zdarza im się pogrążać się w rozmyślaniach na temat przeszłości. Popadają w silne emocje, z którymi dość długi czas nie potrafią sobie poradzić. Brakuje im cierpliwości i łatwo ich zdenerwować. Gdy są pełni irytacji, lepiej unikać konfrontacji, by nie wywołać niepotrzebnych kłótni. Należą do osób zdecydowanych i pewnych swoich racji. Potrafią uargumentować swoje zdanie, a w dyskusji nie dają za wygraną. Z drugiej strony zaś w relacjach romantycznych uwielbiają grać bezbronne, spragnione opieki i miłości istoty.

  • ADD YOUR COMMENT