20 grudnia

Horoskop urodzeniowy 20 grudnia

Zachowanie spokoju i trzeźwości myśli w kryzysowej sytuacji stanowi dla większości nie lada wyzwanie. Jednak dla nich to nic trudnego. Urodzeni 20 grudnia wręcz emanują opanowaniem i stabilnością. Zawsze pewni siebie, zaradni i bystrzy znajdą wyjście nawet z najtrudniejszej sytuacji. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy chwila skupienia i odpowiedni wykorzystanie swoich zasobów by pokonać trudności stawiane nam przez los. Wychodzą z założenia, że wszystko dzieje się po coś i powinniśmy wyciągać wnioski ze swoich błędów. Takie podejście świadczy o ich dojrzałości i rozważności.

Są niezwykle aktywni i ciągle imają się nowych zadań. Rozwijają się w wielu dziedzinach i trzeba przyznać, że w wielu z nich udaje im się odnosić sukcesy. Swoje obowiązki wykonują sumiennie, sprawnie i poprawnie. Z czystym sumieniem można powiedzieć, że są godni zaufania. Odpowiedzialność i punktualność to ich kolejne zalety. Podczas realizacji swoich projektów nie skupiają się na szczegółach. Traktują je jako niepotrzebne drobiazgi rozpraszające ich uwagę.

Mimo analitycznego umysłu i dość realistycznego spojrzenia na świat, należy zaznaczyć, że dzisiejsi solenizanci to osoby wrażliwe, czułe i troskliwe. W wolnej chwili lubią przenosić się do świata fantazji. Myślami analizują przeszłość i wizualizują przyszłość. Dzięki temu stają się bardziej świadomi swoich emocji i pragnień. W tym czasie również ustalają swoje cele. Doskonale radzą sobie w wszelkiego rodzaju negocjacjach.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety:  sumienność, pracowitość, czułość, dojrzałość, rozwaga, opanowanie
  • Wady: chaotyczność, samowola, rozrzutność, nieostrożność, słomiany zapał
  • Predyspozycje zawodowe: sekretarka, posadzkarz, programista, barmanka, aktorka
  • Kolor: beżowy, zielony, seledynowy, niebieski
  • Liczba: 3
  • Roślina: zawilec gajowy
  • Klejnot: cyrkonia
  • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 20 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Panny, Byka, Wagi.

Są czuli, opiekuńczy i romantyczni. Dbają o relację i starają się zawsze między obowiązkami dnia codziennego znaleźć czas na rozmowę i relaks w towarzystwie bliskich im osób. Marzy im się duża kochająca rodzina. Czuwają nad tym, by domowa atmosfera pełna była wyrozumiałości, spokoju i radości.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 3, 5, 7, 12, 13, 16, 18, 21, 22, 29.

Imieniny 20 grudnia

Znane osoby urodzone 20 grudnia

  • ADD YOUR COMMENT