15 grudnia

Horoskop urodzeniowy 15 grudnia

Wszystko wskazuje na to, że receptą na sukces i radość z życia osób urodzonych 15 grudnia jest po prostu bogate życie towarzyskie, wysokie ambicje oraz ciągły kontakt z przyrodą. To właśnie na łonie natury czerpią energię i motywację do działania. Wśród najbliższych udaje im się zapomnieć o zmartwieniach dnia codziennego, a ustawiona wysoko poprzeczka przypomina im, że są jednostkami wartościowymi i ciężką pracą są w stanie jeszcze wiele osiągnąć. Bez skrupułów sięgają po swoje i robią wszystko, by zbliżyć się do spełnienia swoich najskrytszych marzeń.

Zdecydowanie można pozazdrościć im ogromnej wiedzy i sporego doświadczenia życiowego, dzięki którym żadna sytuacja zdaje się ich już nie zaskakiwać. Potrafią ze spokojem znaleźć rozwiązanie, nawet, gdy kryzys wydaje się już być nie do pokonania. Wykazują się świetną pamięcią i kreatywnością, którymi nie raz już udało im się zadziwić pracodawców. Zdecydowanie ich umiejętności, punktualność, sumienność i pomysłowość robią wrażenie. Jak łatwo się więc domyśleć, nie mają oni problemów na polu zawodowym czy finansowym. Mimo, że mogą pozwolić sobie na luksusy, oni są raczej skromni i bardzo ostrożnie podchodzą do wszelkich wydatków czy inwestycji.

Szczęście nauczyli się czerpać z małych rzeczy. Są pełni entuzjazmu każdego dnia, żyją chwilą i nie poświęcają czasu na zbędne troski. W czasie wolnym starają się dostarczyć sobie możliwie jak najwięcej rozrywki. Są stworzeni do wielkich czynów. Zdawać by się mogło, że sukcesy nie chcą ich opuszczać. Mają opinię ludzi zdolnych, ambitnych i wysoko postawionych. Oni jednak każdego traktują na równi i nie uciekają się do pustych przechwałek.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

 • Zalety: wrażliwość, odpowiedzialność, prostolinijność, spontaniczność, liberalność
 • Wady: zarozumiałość, obłuda, łatwowierność, dystans, pracoholizm
 • Predyspozycje zawodowe: artysta, malarz, kierownik, kurier, kasjer
 • Kolor: szary, czarny, niebieski, morski
 • Liczba: 9
 • Roślina: rutewka orlikolistna
 • Klejnot: ciemny szafir
 • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 15 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wagi, Bliźniąt, Ryb.

Są niesamowicie czuli i kochający. Wrażliwość i wyrozumiałość to cechy, które czynią ich doskonałymi rodzicami. Dzięki ich szczerości i otwartości, wszelkie kłótnie udaje się rozwiązać. Wykazują się wiernością, oddaniem i ogromnym zaangażowaniem. Wchodząc w relację, patrzą na nią przyszłościowo, a wiążąc się z drugą osobą, ufają jej bezgranicznie.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 2, 4, 6, 12, 16, 18, 22, 24, 26.

Imieniny 15 grudnia

Znane osoby urodzone 15 grudnia

 • Gustave Eiffel, właściwie Alexandre Gustave Eiffel – francuski inżynier, architekt, konstruktor mostów, wiaduktów, śluz i innych konstrukcji stalowych oraz żeliwnych
 • Mirosław Baka – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny
 • Edyta Olszówka – polska aktorka filmowa i teatralna
 • ADD YOUR COMMENT