21 grudnia

Horoskop urodzeniowy 21 grudnia

Urodzeni 21 grudnia to osoby zdecydowane i pełne samoświadomości. Można pozazdrościć im determinacji i chęci do pracy. Wiedzą, że nic w życiu nie spadnie im z nieba i na każde swoje marzenie czy potrzebę muszą sobie odpowiednio zapracować. Nie zwlekają i z każdym zadaniem konfrontują się niemal od razu. Nigdy nie brakuje im motywacji do działania. Są pełni wiary we własne możliwości, ale też znają siebie i wiedzą na co ich stać. Mierzą siły na zamiary dzięki czemu nie narażają się na niepotrzebne rozczarowania.

Świetnie znają się na ludziach, mają w sobie mnóstwo ciepła i wyrozumiałości. Z racji tego, że doskonale przewidują intencje innych i obserwują ich zachowania potrafią też wpływać na ich opinię i łatwo zdobywają poparcie. Mają nawet zdolności manipulatorskie, ale z reguły są osobami szczerymi i raczej wystrzegają się takich kroków. Jeśli chodzi o poufne rozmowy, to powinniśmy się ich wystrzegać. Niestety nie należą oni do osób słownych i zdawać by się mogło, że potrzeba podzielenia się otrzymanymi informacjami jest od nich dużo silniejsza.

Zdarza się, że odczuwają zmienne nastroje i dość trudno wtedy nawiązać z nimi kontakt. Pogrążeni w silnych emocjach, rozpamiętują i analizują sytuacje, które im się przytrafiły. Ma to swoje zalety, gdyż często dzięki takim analizom dochodzą do wnętrza siebie i zaczynają lepiej siebie rozumieć. Żyją z dnia na dzień, cieszą się każdą chwilą i są wdzięczni za to, co dał im los.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: zaradność, dobra organizacja, motywacja, aktywność, szczerość
  • Wady: władczość, zmienność, emocjonalność, materializm, egocentryzm
  • Predyspozycje zawodowe: masażystka, asystentka, dziennikarka, artysta, budowlaniec
  • Kolor: różowy, zielony, czerwony, turkusowy
  • Liczba: 1
  • Roślina: jabłoń
  • Klejnot: czerwony turmalin
  • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 21 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wodnika, Panny, Wagi.

Bardzo kochają swoich bliskich i nie boją się tego okazywać. Wsparcie i troska to ich drugie imię. Możemy również spodziewać się po nich szczerości i lojalności. Jako rodzice sprawdzają się świetnie. Mają w sobie sporo samodyscypliny, ale i cierpliwości. Lubią czuć się doceniani, dlatego cenią sobie każde miłe słowo w ich stronę.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 20, 22, 26.

Imieniny 21 grudnia

Znane osoby urodzone 21 grudnia

  • ADD YOUR COMMENT