26 grudnia

Horoskop urodzeniowy 26 grudnia

Znawcy sztuki, uwrażliwieni artyści o nienagannych manierach. Wydają się lekko zdystansowani i pełni elokwencji. Urodzeni 26 grudnia to osoby eleganckie i poważne. Nie przejawiają poczucia humoru i nie mamy raczej co liczyć na rozluźnienie atmosfery w ich towarzystwie. Są pełni wdzięku, ale przez swój dystans i ukrywanie emocji wydają się chłodni i niedostępni. Doskonale manipulują swoja opinią. Potrafią dostosować się do każdej sytuacji i nie zdradzają swoich prawdziwych uczuć. Jak łatwo się domyśleć są to jednostki bardzo intrygujące i niełatwe do nawiązania kontaktu.

Choć wyróżniają ich zdolności dyplomatyczne i umiejętności prowadzenia dyskusji, brakuje im empatii w kontaktach międzyludzkich. Ta cecha może jednak okazać się szczególnie cenna w sferze zawodowej. Jak się okazuje jako negocjatorzy osiągają niemałe sukcesy. Mogą również poszczycić się osiągnięciami z różnych dziedzin nauki. Są niesamowicie zdolni i szybko się uczą. Odwaga i ciekawość świata sprawia, że stale czerpią z nowych doświadczeń.

Lubią angażować się w działania przyczyniające się do rozwoju życia społecznego i poprawiające jego funkcjonowanie. Zależy im na tym, by stać się samodzielnymi. Już od młodzieńczych lat pracują na swój sukces i snują plany na przyszłość. Dzięki temu rozwijają się i dążą do celu. Mają w sobie mnóstwo cierpliwości i pokory. Są wytrwali i skupieni na zadaniu. Mimo, że doskonale rozumieją uczucia innych, nie lubią angażować się w życie innych i oczekiwanie porady może okazać się bezskuteczne.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: ambicja, wytrwałość, subtelność, wrażliwość, rozwaga, cierpliwość, niezależność
  • Wady: dystans, fałszywość, elokwencja, przebiegłość, przenikliwość, konserwatywność
  • Predyspozycje zawodowe: polityk, dyplomata, prezenter telewizyjny, sędzia, informatyk, księgowy
  • Kolor: czarny, szary, granatowy, wiśniowy
  • Liczba: 5
  • Roślina: powój
  • Klejnot: euklaz
  • Znak zodiaku: Koziorożec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 26 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Ryb, Panny, Raka.

Od najmłodszych lat są pełni entuzjazmu i czerpią radość z kontaktów z innymi. Dopiero z czasem nabierają powagi i przyjmują dystans. Nie jest łatwo pokonać ich powściągliwość, ale z racji tego, że w czasach dorastania angażowali się w liczne związki dysponują sporym bagażem doświadczeń i wiedzą, czego oczekują od drugiej połówki. Udało im się ukształtować światopogląd i zależy im na stworzeniu zgodnej, ciepłej, rodzinnej atmosfery.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 2, 4, 6, 8, 11, 14, 23, 24, 30, 31.

Imieniny 26 grudnia

Znane osoby urodzone 26 grudnia

  • ADD YOUR COMMENT