29 grudnia

Horoskop urodzeniowy 29 grudnia

Urodzeni 29 grudnia mogą pochwalić się sporym bagażem doświadczeń. Nie brakuje im dojrzałości, mądrości życiowej i zaradności. Świetnie znają się na ludzkich charakterach dzięki czemu mogą z powodzeniem przewidzieć czyjeś zachowanie. Wykazują się wytrwałością, pracowitością i kreatywnością. Mają ogromny potencjał i mogą w życiu wiele osiągnąć. Pomaga im w tym przede wszystkim ogromna odporność psychiczna na wszelkiego rodzaju niepowodzenia. Potrafią oni bowiem bez zbędnego zamartwiania się trzeźwo spojrzeć na swoje błędy i wyciągać z nich wnioski.

Dobrze czują się w towarzystwie, jednak wpajane im od dziecka dobre maniery sprawiają, że nie potrafią oni przełamać pewnych barier i większość relacji przyjmuje bardzo poważny, zdystansowany wymiar. Ci, którzy pragną nawiązać z nimi więź zostają skutecznie odstraszeni ich elokwencją i oficjalnym stylem wypowiedzi. Ze względu na te cechy świetne relacje nawiązują z ludźmi sporo od nich starszymi. Trzeba przyznać, że jest to cecha dość pozytywna, gdyż dzięki temu zdobywają spore znajomości, które mogą okazać się korzystne w przyszłości.

Ogromną satysfakcję przynosi im posiadanie władzy. Lubią działać na wyższych stanowiskach, bo wtedy czują, że mogą wprowadzić jakieś zmiany. Wiedzą, że ich działania mają sens, są skierowane na konkretną grupę odbiorców. Są pewni siebie i odpowiedzialni, czym dość łatwo zdobywają sobie zaufanie innych. W życiu dążą do samodzielności. Nienawidzą czuć się od kogoś zależni, więc już w młodym wieku wykazują się zaradnością i sprytem. Wszystkie sukcesy zawdzięczają wyłącznie sobie i z chęcią podejmą się każdej pracy. Nie są wybredni i znają wartość pieniądza.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: cierpliwość, samowystarczalność, wrażliwość, rozsądek, konsekwentność, dojrzałość
  • Wady: egoizm, władczość, dystans, pracoholizm, drażliwość, niesłowność
  • Predyspozycje zawodowe: kierownik, policjant, strażnik miejski, nauczyciel, handlarz
  • Kolor: brązowy, czarny, szary, granatowy
  • Liczba: 5
  • Roślina: ciemiernik
  • Klejnot: chalcedon
  • Znak zodiaku: Koziorożec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 29 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Panny, Ryb, Raka.

Jako rodzice sprawdzają się na medal. Mają w sobie mnóstwo empatii, ale i potrafią nałożyć dyscyplinę. Trzeba przyznać, że takie podejście zapewnia im zarówno dobry kontakt z dziećmi, jak i pozwala zachować opinię konsekwentnego rodzica. Ponad wszystko cenią sobie wierność i nie tolerują kłamstwa. Rzadko okazują swoje uczucia drugiej połówce, są raczej zdystansowani i praktyczni. Zawsze mają plan na życie i możemy być pewni, że staną na wysokości zadania jako głowa rodziny.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 3, 5, 10, 11, 12, 15, 16, 21, 23, 30.

Imieniny 29 grudnia

Znane osoby urodzone 29 grudnia

  • ADD YOUR COMMENT