13 grudnia

Horoskop urodzeniowy 13 grudnia

Szanowani, podziwiani i stawiani za wzór. Urodzeni 13 grudnia to osoby budzące respekt. Jeżeli jeszcze nie zaszli w życiu daleko, to właśnie są w drodze na szczyt. Niesamowicie ambitni, pewni siebie i odważni. Nie tracą czasu na zbędne rozmyślania, aktywnie działają i to wydaje się być ich kluczem do sukcesu. Nie żyją złudzeniami. Są konkretni i ostrożni. Rzadko zdarza im się pokusić się o ryzyko, raczej ich wybory cechują się rozsądnością i poprzedzone są dokładnym rozpatrzeniem wszystkich możliwych argumentów i propozycji. Zazwyczaj zajmują wysokie stanowiska, gdzie wykazują się bystrością, efektywnością pracy i sumiennością. Ponadto są odpowiedzialni i oddani swoim obowiązkom.

Należą do osób otwartych i lubiących towarzystwo znajomych. Mimo wszystko jednak, nie jest łatwo zdobyć ich zaufanie. Zarówno w sferze zawodowej jak i osobistej wykazują się przezornością, dzięki czemu unikają niepotrzebnych rozczarowań i innych negatywnych emocji. Wiedzą, że takowe jedynie ich osłabią i zakłócą proces osiągania sukcesu. Chcą osiągnąć w życiu prawdziwe szczęście i satysfakcję. Pragną spełniać marzenia. Żyją chwilą i korzystają z dobrodziejstw, jakie pozostawił im los.

Nie lubią monotonii i starają się stale pożytkować swoją energię i umiejętności najlepiej jak potrafią. Imają się różnych zajęć i chętnie angażują się w pomoc innym. Mają dobre serce i wykazują się szlachetnością. Dużo radości sprawia im działalność w akcjach na rzecz pomocy całym grupom społecznym. Cieszy ich fakt, że przyczyniają się do czyjegoś szczęścia i wprowadzają zmiany w funkcjonowaniu swojego społeczeństwa. Są przywiązani do kraju, w którym żyją. Cenią sobie tradycje i z czystym sumieniem można nazwać ich patriotami.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety:  sumienność, wewnętrzny spokój, samokontrola, zaradność, dojrzałość
  • Wady: zarozumiałość, dystans, bojaźliwość, egocentryzm
  • Predyspozycje zawodowe: geofizyk, hodowca, lekarz, farmaceuta, fizjoterapeuta
  • Kolor: czerwony, morski, karmazynowy
  • Liczba: 8
  • Roślina: lawenda
  • Klejnot: kamień księżycowy
  • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 13 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Byka, Strzelca, Barana.

Mają dość szerokie grono znajomych, co nie znaczy jednak, że wszystkich uważają za bliskich przyjaciół. Na ich zaufanie zdecydowanie trzeba sobie zapracować. Łatwość nawiązywania kontaktów sprawia, że wzbudzają zainteresowanie u płci przeciwnej i na długo pozostają w jej pamięci jako jednostki charyzmatyczne o niespotykanym uroku osobistym. Ze względu na świadomość własnej wartości i przezorność, nie bywają zazdrośni. Partnera darzą bezwarunkowym zaufaniem i głębokim uczuciem.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 4, 10, 11, 12, 13, 22, 25, 28.

Imieniny 13 grudnia

Znane osoby urodzone 13 grudnia

  • ADD YOUR COMMENT