6 grudnia

Horoskop urodzeniowy 6 grudnia

Urodzeni 6 grudnia zdają się być tak bardzo skromni i wdzięczni z tego co mają, że nie dostrzegają swoich możliwości. Nie można powiedzieć, że nie wierzą w siebie, ponieważ stale się rozwijają i lubią podejmować nowe wyzwania. Raczej nie posuwają się do ryzykownych czynów, ale bywają sytuacje, w których lubią postawić wszystko na jedną kartę. Z racji tego, że dobrze analizują każdą decyzję, są rozważni i bystrzy, nie zdarza im się żałować podjętego kroku. Mają w sobie mnóstwo pokory i cierpliwości, więc ufają procesom uczenia się i stale się doskonalą.

Wnikliwie obserwują rzeczywistość wokół nich i trzeba przyznać, że dzięki temu zdobywają sporo cennych wskazówek na przyszłość. Umiejętnością, której można im pozazdrościć, jest to, że potrafią uczyć się na czyichś i własnych błędach. Są otwarci na konstruktywną krytykę i nie boją się stawiać czoła swoim słabościom. Odważnie kroczą przez życie, ciesząc się każdą chwilą. Są pozytywnie nastawieni i pełni entuzjazmu czy to w życiu osobistym czy zawodowym.

Mają wrażliwe serce i wręcz czują cierpienie innych osób. Rozumieją ich problemy i potrafią okazać im mnóstwo ciepła i wsparcia. Jak nikt inny potrafią słuchać i udzielają pomocy materialnej czy psychicznej każdemu, kto jej potrzebuje. Nie boją się odpowiedzialności. Często biorą na siebie ciężar czyichś zmagań i szukają wyjścia z problematycznej sytuacji. Dużo szczęścia daje im pomaganie. W życiu chcą zająć jak najwyższe stanowisko. Poczucie władzy otwiera im możliwości zmiany świata na lepsze, co traktują jako swoją życiową misję.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: pracowitość, inteligencja, empatia, spokój wewnętrzny, aktywność
  • Wady: zarozumiałość, lekkomyślność, lenistwo, niepohamowanie, niesprawiedliwość, nieostrożność
  • Predyspozycje zawodowe: bibliotekarka, położna, ginekolog, archeolog, maszynista
  • Kolor: beżowy, różowy, srebrny
  • Liczba: 6
  • Roślina: macierzanka
  • Klejnot: euklaz
  • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 6 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Barana, Lwa, Bliźniąt.

Mają w sobie mnóstwo ciepła i wyrozumiałości, przez co przyciągają tłumy. Zarażają pozytywną energią i samo przebywanie z nimi dostarcza radości i inspiracji do działania czy zmian na lepsze. Jako partnerzy są wierni, oddani, odpowiedzialni i pełni pasji. Lubią spędzać rodzinny czas na świeżym powietrzu uprawiając ekstremalne sporty.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 4, 7, 10, 11, 21, 23, 26, 28.

Imieniny 6 grudnia

Znane osoby urodzone 6 grudnia

  • ADD YOUR COMMENT