11 grudnia

Horoskop urodzeniowy 11 grudnia

Wrażliwi na czyjąś krzywdę, zwolennicy spokoju i obrońcy sprawiedliwości. Urodzeni 11 grudnia mimo swojej wrażliwości i empatii, nie lubią angażować się w kwestie społeczne i pozostają w cieniu. Kiedy widzą, że otoczenie wyznaje zupełnie odmienne od nich poglądy, nie odważą się, by je manifestować, po prostu się wycofują, by nie narażać się na zdenerwowanie i rozkojarzenie. Brakuje im więc stałości i asertywności. Zdarza im się podejmować ważne decyzje życiowe pod wpływem silnych emocji, których często doświadczają.

Zmienne nastroje sprawiają, że często angażują się oni w nieodpowiednie projekty czy środowiska. Niestety, pisane jest im płacić za popełnione błędy, ale nie wydają się zbytnio tym przejmować. Z każdej sytuacji potrafią znaleźć rozwiązanie. Nie brakuje im odwagi i wytrwałości. Odporni na presję i stres. Są niesamowicie zaradni i silni psychicznie i nie straszne im drobne porażki czy niepowodzenia. Mają świadomość, że mogą się dzięki nim sporo nauczyć. Oprócz swojej zaradności i inteligencji przejawiają również myślenie analityczne i realistyczne podejście do życia.

Urodzeni w tym dniu cechują się bezpośredniością i pomysłowością. Uwielbiają nowe, nieszablonowe rozwiązania i to oni zawsze są twórcami najbardziej szalonych pomysłów. Zacięcie bronią swoich idei i otwarcie je wychwalają. Za wszelką cenę chcą przekonać wszystkich, że są one warte ryzyka. W większości przypadków rzeczywiście tak jest i dzięki temu osiągają ogromne zyski oraz zjednują sobie zaufanie i podziw otoczenia.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: szczerość, prostolinijność, pracowitość, pomysłowość, wrażliwość, spontaniczność
  • Wady: zmienność, impulsywność, skrytość, brak asertywności, próżność
  • Predyspozycje zawodowe: nauczyciel, mówca, ksiądz, sekretarz, masażysta
  • Kolor: czarny, szary, granatowy, kremowy
  • Liczba: 3
  • Roślina: mięta
  • Klejnot: granat
  • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 11 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wodnika, Raka, Bliźniąt.

We wszelkiego rodzaju relacjach są szczerzy i zaangażowani. Dla bliskich są w stanie wiele poświęcić, jak i służą im poradą w każdej kryzysowej sytuacji. Sami liczą na wsparcie i motywację do działania ze strony drugiej połówki. Starają się zrozumieć członków rodziny i otwarcie podchodzą do wszelkich propozycji. Unikają kłótni, za to chętnie rozpoczynają liczne dyskusje. Jest to świetny sposób na poznanie perspektywy innych i poznanie ich prawdziwych intencji.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 2, 5, 7, 12, 13, 22, 24, 27, 30.

Imieniny 11 grudnia

Znane osoby urodzone 11 grudnia

  • ADD YOUR COMMENT