2 grudnia

Horoskop urodzeniowy 2 grudnia

Kluczem do sukcesu ludzi urodzonych 2 grudnia jest ich niezachwiana wiara w siebie i własne możliwości. Pewnością siebie wręcz zadziwiają i onieśmielają. Dzięki swojej odwadze nie boją się żadnych wyzwań i stale osiągają swoje cele i spełniają marzenia. Szybko więc stają się inspiracja dla ludzi, którymi się otaczają i zyskują ich szacunek oraz podziw. Mają dość wysokie ambicje i sporą samodyscyplinę. Są wytrwali i konsekwentni.

Zależy im na odpowiedniej reputacji i starają się zawsze kreować się na takich, jakimi chcą być. Podkreślają swoje zalety i bez skrupułów opowiadają o swoich osiągnięciach. Trzeba przyznać, że taka taktyka sprawdza się doskonale, gdyż uchodzą za osoby zdolne i przedsiębiorcze. Momentami jednak ich monotematyczność sprawia, że odbierani są jako egoiści. Rzeczywiście, ciągłe mówienie o sobie w dłuższej perspektywie znajomości wydaje się być męczące.

Należą oni do osób dokładnych, odpowiedzialnych i punktualnych. Mają więc świetne predyspozycje do pracy nad poważnymi projektami. Bardzo szybko awansują w pracy, co przekłada się na wzrost ich pensji. Lubią pracować w grupie, bo w większości przypadków stają na pozycji lidera. Potrafią szybko myśleć, są realistyczni i asertywni. Świetnie sprawdzają się w planowaniu ważnych wydarzeń – nie tracą głowy i analizują wszystkie za i przeciw.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety:  plastyczność, pewność siebie, pracowitość, wierność, oddanie, aktywność
  • Wady: mściwość, nieostrożność, lekkomyślność, egoizm
  • Predyspozycje zawodowe: filolog, szewc, portier, naukowiec, model
  • Kolor: brązowy, kremowy, zielony
  • Liczba: 3
  • Roślina: mniszek
  • Klejnot: ametyst
  • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 2 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Bliźniąt, Byka, Panny.

Są kreatywni, nieprzewidywalni i zawsze pozytywnie nastawieni. Szukają więc osoby pozytywnej, uśmiechniętej i podzielającej ich aktywny tryb życia. Jako partnerzy mają w sobie mnóstwo empatii, wyrozumiałości i pokory. Nie znoszą kłamstw, sami zawsze są szczerzy. Nie potrafiliby skrzywdzić swoich bliskich, tak więc nie posuwają się do zdrady. Poczucie odpowiedzialności sprawia, że czuwają nad całą rodziną i zapewniają jej komfortowe, spokojne życie. Bywają pobłażliwi dla swoich pociech.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 3, 5, 6, 8, 10, 12, 27, 23, 25, 30.

Imieniny 2 grudnia

Znane osoby urodzone 2 grudnia

  • ADD YOUR COMMENT