3 grudnia

Horoskop urodzeniowy 3 grudnia

Nie obawiają się tego, co przygotował dla nich los. Urodzeni 3 grudnia to osoby radosne, uśmiechnięte i pozytywnie myślące. Mimo, że nie mają w życiu łatwo, zawsze znajdują chociaż najmniejsze pozytywy każdej sytuacji. Uważają, że nie warto tracić czasu i energii na zamartwianie się tym, na co nie mają wpływu. Zamiast tego, wolą dobrze się bawić i cieszyć chwilą. Lubią się rozwijać i są ciągle ciekawi świata. Co chwilę podejmują się nowych wyzwań. Poznają nowych ludzi i zdobywają doświadczenia. Kochają podróże, gdyż fascynują ich różne kultury.

Mają ogromny potencjał i niemałe ambicje. W połączeniu z inteligencją, sprytem i zapałem do pracy są w stanie naprawdę wiele osiągnąć. Sukcesy trzymają się ich, a kreatywność i sumienność sprawiają, że mogą liczyć na spore awanse. Myślą bardzo nieszablonowo, działają szybko i efektywnie. Wiedzą jak rozplanować swoją pracę, by odpowiednio wykorzystać wszystkie swoje mocne strony.

Dzisiejsi solenizanci dobrze czują się, gdy mają w rękach władzę. Na szczęście nie przejawiają skłonności do tyraństwa. Są odpowiedzialni, rozsądni i troskliwi. Potrafią wpłynąć na innych i przekonać ich do swojego zdania za pomocą rzeczowych argumentów. Nigdy jednak tego nie robią, dopóki nie upewnią się, że preferowane przez nich rozwiązanie jest najlepsze. Troszczą się o innych, wykazują empatię i wyrozumiałość. Ponad wszystko stawiają również sprawiedliwość. Trzeba więc przyznać, że stanowią godnych zaufania liderów.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: pracowitość, dokładność, pomysłowość, pogoda ducha, empatia, ambicja
  • Wady: nieśmiałość, beztroska, łatwowierność, niestałość, drażliwość, agresja
  • Predyspozycje zawodowe: opiekunka dziecięca, egzaminator, prokurator, recepcjonistka
  • Kolor: niebieski, szary, zielny, morski
  • Liczba: 3
  • Roślina: luberna
  • Klejnot: lapis-lazuli
  • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 3 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Barana, Lwa, Panny.

Są dość nieśmiali i rzadko zdarza się, by to oni uczynili pierwszy krok. Rodzinę cenią sobie ponad wszystko. Dbają, by spędzony z nią czas napawał wszystkich spokojem i radością. Uwielbiają aktywności na świeżym powietrzu i zarażają tą pasją swoich bliskich. Jako rodzice są wymagający, ale i wyrozumiali. Starają się otwarcie rozmawiać z pociechami i dostarczać im potrzebnego wsparcia. Stanowią głowę rodziny – są odpowiedzialni i zapewniają jej wygodne, dostatnie życie.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 2, 4, 7, 8, 11, 13, 14, 17, 19, 22.

Imieniny 3 grudnia

Znane osoby urodzone 3 grudnia

  • ADD YOUR COMMENT