12 grudnia

Horoskop urodzeniowy 12 grudnia

Urodzeni 12 grudnia to wulkany energii. Nie sposób ich okrzesać i czasami nawet ciężko nadążyć nad zalewającym nas z ich strony nawałem emocji i informacji. Mają w sobie niewyczerpalne zasoby zapału i motywacji do pracy. Uwielbiają się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Stale dążą do doskonałości, a do wszystkiego muszą dojść samodzielnie. Nie lubią, gdy zwraca im się uwagę lub próbuje w jakikolwiek sposób zaangażować się w ich działania. Mają ściśle określony plan, którego się trzymają i biada temu, kto stanie im na drodze. Nie znoszą ograniczeń, bo wychodzą z założenia, że krępują one ich kreatywność.

Są pełni życzliwości i ciepła. Mają ogromne zaufanie do drugiego człowieka, świetnie czują się w większym towarzystwie i lubią być w centrum uwagi. Doskonale sprawdzają się w roli dyplomatów, gdyż mają niezastąpioną intuicję, która pozwala im wyczytać z oczu rozmówcy jego emocje i intencje. Dzięki temu udaje im się chronić interesy i sporo zyskać. Zawsze wiedzą, jak się zachować i nie mają żadnych problemów komunikacyjnych. Wydaje się, jakby byli wręcz stworzeni do prowadzenia dyskusji.

Należy dodać, że dzisiejsi solenizanci mają w sobie mnóstwo dyscypliny, wytrzymałości i odporności na niesprzyjające warunki zarówno fizyczne jak i psychiczne. Często więc decydują się na wstąpienie do służb mundurowych. Dobrze odnajdują się również w kontrolowaniu i przydzielaniu zadań innym oraz mają wysokie poczucie sprawiedliwości. Nie zależy im na dominacji, jedynie na utrzymaniu odpowiedniego porządku w swoim otoczeniu.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: sympatia, wyrozumiałość, samodyscyplina, towarzyskość, tolerancyjność
  • Wady: nerwowość, emocjonalność, obojętność, samowola, zmienność
  • Predyspozycje zawodowe: chemik, agent ubezpieczeniowy, dyrektor, psychiatra, fotograf
  • Kolor: seledynowy, fioletowy, różowy, kość słoniowa
  • Liczba: 5
  • Roślina: ogórecznik
  • Klejnot: karbunkuł
  • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 12 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wagi, Strzelca, Barana.

Uwielbiają dzieci, mają z nimi świetny kontakt i wydają się nimi zafascynowani. Pełni czułości i troskliwości świetnie sprawdzą się w roli rodziców. Jako partnerzy są odpowiedzialni i pełni zaufania do drugiej osoby. Nie brakuje im wierności, oddania i zaangażowania. Zdarza się, że skupiając się na życiu zawodowym mniej czasu poświęcają bliskim. Szybko jednak to zmieniają, gdyż po trafią słuchać i nawet, gdy sami nie widzą problemu, ufają innym i respektują ich opinię.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 3, 4, 10, 12, 13, 19, 21, 22, 25.

Imieniny 12 grudnia

Znane osoby urodzone 12 grudnia

  • ADD YOUR COMMENT