19 grudnia

Horoskop urodzeniowy 19 grudnia

Urodzeni 19 grudnia zdecydowanie wyróżniają się z tłumu. Uwielbiają sztukę, mają wyrafinowany gust i dbają o swój wizerunek. Trzeba przyznać, że wyglądają dość zjawiskowo i mają w sobie pewnego rodzaju elokwencję i powagę. Lubią wszystko, co piękne i estetyczne. W ich domu każdy detal idealnie ze sobą współgra. Ponadto bogato zdobione wewnętrzna urządzone są gustownie i z klasą. Mimo tak przytulnie i zaskakująco urządzonych wnętrz, nie spędzają w domu zbyt dużo czasu. Są osobami aktywnymi i ciągle podejmują się nowych wyzwań.

Śmiało i z odwagą rzucają się w wir pracy. Lubią się rozwijać i wiedzą, że oprócz samodoskonalenia mogą w ten sposób zapewnić sobie stabilną przyszłość. Kochają podróże. Fascynują ich inne kultury i kiedy tylko znajdą chwilę wolnego udają się na odpoczynek w innym regionie świata. Ich cechą charakterystyczna jest otwartość na doświadczenia i zmienność, która objawia się również brakiem konsekwencji we własnych poglądach.

Są pełni życzliwości i zawsze uśmiechnięci. Chętnie dzielą się swoją dobrą energią nawet z obcymi. Lubią zagadywać ludzi i prowadzić ciekawe konwersacje z nowo poznanymi osobami. Ponadto chętnie pomagają i są świetnymi słuchaczami. Jako przyjaciele sprawdzają się wiec idealnie. Mają w sobie sporo ciepła i służą dobrą radą. Można im zaufać i z pewnością dotrzymają danego słowa. Często miewają gości i starają się, by niczego im nie zabrakło. Jeśli chodzi o życiowe decyzje, dość dokładnie analizują wszystkie za i przeciw. Są przezorni i zawsze zdają sobie sprawę z konsekwencji swoich czynów.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: komunikatywność, szczerość, otwartość, skromność, słowność
  • Wady: nieśmiałość, zmienność, nadwrażliwość, tchórzostwo
  • Predyspozycje zawodowe: ekolog, inżynier, geograf, wykładowca
  • Kolor:  fioletowy, niebieski, żółty, złoty
  • Liczba: 9
  • Roślina: sasanka
  • Klejnot: szmaragd
  • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 19 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Barana, Wodnika, Wagi.

Choć z początku mogą wydawać się nieco niedostępni przez swoją nieśmiałość, dość szybko wychodzi na jaw ich prawdziwe oblicze. Kiedy już się przed nami otworzą, nie sposób oprzeć się ich urokowi osobistemu i niesamowitej energii. Szybko stają się inspiracją, a ich pracowitość i wrażliwość budzi podziw wśród innych. W związku są szczerzy, czuli i troskliwi.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 4, 6, 9, 13, 15, 23, 27, 29.

Imieniny 19 grudnia

Znane osoby urodzone 19 grudnia

  • ADD YOUR COMMENT