27 grudnia

Horoskop urodzeniowy 27 grudnia

Urodzonych w dniu 27 grudnia wyróżnia ich niesamowita wytrwałość i ambicja. Chęć działania sprawia, że nawet zmęczenie i ograniczony czas nie stanowią przeszkody w dążeniu do celu. Chętnie podejmują się nowych zadań i nie boją się wyzwań. W ten sposób stale się zdobywają nowe umiejętności. Praca nad własnymi projektami dostarcza im tyle satysfakcji i radości, że poświęcają jej się całkowicie często zaniedbując przy tym inne aspekty życia. Niestety taka postawa w ich przypadku często kończy się pracoholizmem.

Imają się działań w różnych dziedzinach, ale nie zagłębiają się wyjątkowo w żadną z nich. Wystarczy im ogólna wiedza na dany temat. Na poszerzenie horyzontów decydują się dopiero, gdy poczują się naprawdę zaintrygowani. Mimo, że lubią realizować swoje marzenia, momentami brak im pewności siebie i motywacji. Przed porzuceniem swoich planów może uratować ich jedynie silne wsparcie bliskich im osób. Świetnie czują się na łonie natury, gdzie często przebywają by zebrać myśli lub odpocząć od zgiełku dnia codziennego. Uwielbiają zwierzęta i sami mają własnego pupila.

Ich zmienne nastroje i dość skrajne emocje zdecydowanie utrudniają im funkcjonowanie. Choć wydają się panować nad wybuchami, mimo wszystko każdą sytuację wyolbrzymiają i przeżywają dość długi czas. Myślami wracają do minionego zdarzenia i analizują swoje błędy. Takie myślenie sprawia, że w przyszłości doskonalą swoje zachowania, ale gdy popadną w zbyt głęboką nostalgię – ogarnia ich smutek i żal. Wówczas zamykają się w sobie i nawet ciepłe słowo członków rodziny wiele nie zdziała.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: wewnętrzny spokój, subtelność, pomysłowość, ambicja, pracowitość, oddanie, ostrożność
  • Wady: marazm, zmienność, bierność, nadwrażliwość, drażliwość
  • Predyspozycje zawodowe: naukowiec, ekspedytor, farmakolog, wizażystka, stewardesa
  • Kolor: różowy, beżowy, biały, szary, limonkowy
  • Liczba: 7
  • Roślina: kalina
  • Klejnot: koral
  • Znak zodiaku: Koziorożec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 27 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Panny, Byka, Raka.

Bardzo ostrożnie dobierają sobie przyjaciół. Mają też mało zaufania do nowo poznanych osób. Tak więc przejawiają również dystans do płci przeciwnej. By zainteresować ich swoją osobą, musimy postępować delikatnie i ostrożnie. W kontaktach z nimi liczy się przede wszystkim wyrozumiałość i cierpliwość. Są raczej pokojowi i wolą schować dumę do kieszeni niż wprowadzać napiętą atmosferę.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 7, 9, 10, 13, 15, 21, 24, 27.

Imieniny 27 grudnia

Znane osoby urodzone 27 grudnia

  • ADD YOUR COMMENT