8 grudnia

Horoskop urodzeniowy 8 grudnia

Pełni energii, życzliwi, pomocni. Urodzeni 8 grudnia to uśmiechnięte osoby tryskające szczęściem. Lubią ludzi i chętnie dzielą sie z nimi swoimi pasjami i motywacją do działania. Są powiernikami sekretów, dobrymi duszami, na których radę zawsze możemy liczyć i pełnymi ciepła przyjaciółmi. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim ich wierność i zaangażowanie w każdą relację. Nie brakuje im również odpowiedzialności i cierpliwości. Są też świetnymi słuchaczami.

Dzisiejsi solenizanci fascynują nowo poznane osoby swoim nieprzeniknionym charakterem i urokiem osobistym. Naprawdę niełatwo jest oprzeć się ich uśmiechowi i tajemniczemu spojrzeniu. Ponieważ darzą sympatią sporą ilość osób, mogą liczyć na wsparcie w różnych dziedzinach życia. Szerokie znajomości otwierają przed nimi sporo możliwości, a oni chętnie z nich korzystają. Trudno zaprzeczyć, że są to jednostki zdolne, pracowite i ambitne. Zdają sobie jednak sprawę z własnych zdolności i mierzą siły na zamiary. Ich liczne sukcesy mają swoje źródło w racjonalnym, wyważonym podejściu do wyzwań.

Z racji tego, że stanowią inspirację wielu, bardzo łatwo im przekonać ludzi do swojego stanowiska. Nie da się ukryć, że lubią mieć kontrolę nad innymi i są dość władczy. Nie wykorzystują tego jednak dla własnych korzyści. Kierują się dobrem ogólnym, a ich poczucie sprawiedliwości sprawia, że pod ich rządami nikt nie czuje się pokrzywdzony. Zaradność i bystrość pozwalają im realizować społeczne cele i wprowadzać konieczne zmiany.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: kreatywność, aktywność, empatia, urok osobisty, zmysłowość
  • Wady: niecierpliwość, lenistwo, sztywność, obrażalskość, impulsywność
  • Predyspozycje zawodowe: sekretarka, biotechnolog, kierowca, dziennikarz, przewodnik
  • Kolor: granatowy, czerwony, czarny, modry
  • Liczba: 9
  • Roślina: konwalijka
  • Klejnot: czerwony turmalin
  • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 8 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Barana, Lwa, Panny.

Są otwarci i entuzjastycznie podchodzą do nowych znajomości. Nie boją się rozczarowania i żyją chwilą. Angażują się w 100% w każdą relację i bez względu na wszystko zachowują wierność. Są odpowiedzialnymi partnerami, pełnymi czułości i skłonnymi do romantycznych czynów. Uwielbiają sprawiać drugiej połówce niespodzianki i cieszą się jej szczęściem. Mają w sobie mnóstwo empatii i zrozumienia, dzięki czemu w ich związkach nie dochodzi do poważnych awantur.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 4, 7, 10, 15, 19, 25, 27, 28.

Imieniny 8 grudnia

Znane osoby urodzone 8 grudnia

  • ADD YOUR COMMENT