17 grudnia

Horoskop urodzeniowy 17 grudnia

Urodzeni 17 grudnia to osoby spokojne, zrównoważone i ciche. Mimo swojej skromności, są to jednostki bardzo zdolne i ambitne. Mają już na swoim koncie sporo sukcesów, a ponadto stale się doskonalą w różnych dziedzinach. Uwielbiają naukę i to jej poświęcają zdecydowaną większość swojego życia. Ponadto cenią sobie sztukę. Doszukują się w niej licznych analogii, a myślenie twórcze nigdy nie był im obce. Sami dobrze czują się w roli artystów i dość często przejawiają ukryte talenty.

Są szanowani i lubiani głównie ze względu na swoje pozytywne usposobienie, szlachetność i chęć niesienia pomocy. Wrażliwi na czyjąś krzywdę zawsze służą dobrą radą, pomagają wyjść z trudnych sytuacji i potrafią poświęcić dużo swojego czasu na rozmowę, z kimś, kto znajduje się w potrzebie. Wydają się być dobrymi duszami dla każdego. Nie da się zaprzeczyć, że są to osoby kochające i troskliwe.

Wiedzą, że nic nie spadnie im z nieba. Ustalają sobie jasne cele, zgodne z ich możliwościami i zasobami i konsekwentnie do nich dążą. Nie boją się trudności i angażują się całym sobą. Znają swoje mocne i słabe strony i potrafią świetnie to wykorzystać w praktyce. Dobrze radzą sobie na polu zawodowym, gdyż wykazują się dokładnością, pracowitością i poświęceniem w imię dobra wyższego. Podejmując się kolejnych działań postępują ostrożnie. Ta przezorność sprawia, że unikają wielu komplikacji, a ponadto pozwala zauważyć sporo istotnych szczegółów.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

 • Zalety: uczciwość, prostolinijność, pogoda ducha, motywacja, produktywność, pracowitość
 • Wady: dystans, wrażliwość, nieśmiałość, małomówność, roztargnienie
 • Predyspozycje zawodowe: weterynarz, rolnik, leśniczy, opiekunka, architekt
 • Kolor: oliwkowy, kremowy, lila, fioletowy
 • Liczba: 2
 • Roślina: aloes
 • Klejnot: szmaragd
 • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 17 grudnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Barana, Bliźniąt, Wagi.

Gdy ktoś wpadnie im w oko od razu zaczynają działać. Nie mają problemu z rozpoczęciem konwersacji czy propozycją spotkania. Lubią ludzi i nowe znajomości napawają ich ekscytacją i radością. Są fascynującymi osobami, pełni pozytywnej energii i motywacji do działania stają się inspiracją dla swojej drugiej połówki. Chcą dla swoich bliskich wszystkiego co najlepsze i starają się zapewnić im stabilne, wygodne życie.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 2, 5, 8, 9, 11, 15, 17, 21, 30.

Imieniny 17 grudnia

Znane osoby urodzone 17 grudnia

 • Milla Jovovich, właściwie Milica Jovovich – amerykańska aktorka, modelka, piosenkarka i projektantka mody pochodzenia serbsko-rosyjskiego
 • William James „Bill” Pullman – amerykański aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, także reżyser i producent filmowy
 • Manny Pacquiao, właściwie Emmanuel Dapidran Pacquiao – filipiński bokser, były mistrz świata organizacji WBC w wadze muszej, IBF w wadze junior piórkowej, WBC w wadze junior lekkiej, WBC w wadze lekkiej, WBO w wadze półśredniej oraz WBC w wadze lekkośredniej
 • ADD YOUR COMMENT