Horoskop Strzelec 2022

Horoskop Strzelec 2022

Horoskop roczny 2022 Strzelec. Sprawdź co Cię czeka w tym roku! Jak Ci minie rok 2022? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie horoskop dla swojego znaku na rok 2022!

Horoskop roczny Strzelec 2022

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Strzelce czeka trudny rok pod względem zdrowia, chyba że już na początku uda się stłumić w zarodku możliwe problemy. Wymaga to wczesnej profilaktyki, zwrócenia uwagi na nawet drobne dolegliwości i całkowitej niemal zmiany codziennych rytuałów. Strzelec powinien zwrócić uwagę na zbilansowaną dietę i zminimalizować obecność używek.

Finanse: Niestety większość pieniędzy przepłynie w tym roku przez ręce Strzelca wyjątkowo szybko. Na szczęście nie będzie problemów z przychodami, jednak wydatki, które Strzelec będzie miał w tym roku nie pozwolą na żadne oszczędności. Ważne, by słuchać sugestii Wagi, bo ona zwykle chce dla Strzelca dobrze.

Miłość: W obszarze uczuć Strzelce żyjące w związkach czeka wiele wyzwań, bo partner nie będzie tak cierpliwy jak zwykle. Strzelce muszą się otworzyć na swoje połówki i wyczuwać ich potrzeby. Jest to szczególnie ważne, by utrzymać związek. Samotny Strzelec na pewno spotka miłość w 2022 roku. Musi być na to przygotowany, by nie przegapić szansy na długie i trwałe uczucie. Powinien być otwarty, bo łatwo może je przegapić, zwłaszcza, że praca będzie mocno zaprzątać jego głowę.

Praca: Praca będzie głównym centrum działań Strzelca w 2022 roku. Projekty z wielkim rozmachem, realizacja wizji, rozległe plany, wszystko to będzie udziałem Strzelca. Większość z nich zakończy się sukcesem, a Strzelec zostanie doceniony. Zwłaszcza wrzesień będzie intensywny, ale w listopadzie przyjdzie czas relaksu.
horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT