Horoskop Rak 2022

Horoskop Rak 2022

Horoskop roczny 2022 Rak. Sprawdź co Cię czeka w tym roku! Jak Ci minie rok 2022? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie horoskop dla swojego znaku na rok 2022!

Horoskop roczny Rak 2022

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: To będzie bardzo udany rok, bowiem Rak zapanuje nad większością problemów zdrowotnych, zwłaszcza tych, które ciągną się za nim od zeszłego roku. Warto by zwrócił uwagę na nie przesadzanie z alkoholem, bo to nie jest dobre dla Raka. W drugiej połowie roku koniecznie trzeba zwrócić uwagę na sprawy związane z układem ruchu, więcej ćwiczyć, ruszać się i nie spędzać wolnego czasu bez wysiłku fizycznego, który jest wyjątkowo dobry dla Raka.

Finanse: Raka czekają istotne zmiany, bowiem dużo szyków w obszarze finansów zostanie mu poprzestawianych, głównie za sprawą działań Wagi i Byka. Jeśli Rak się w porę nie spostrzeże, może stracić znaczną kwotę, a pieniądze w tym roku będą mu potrzebne bardziej niż zwykle, zwłaszcza w listopadzie, który przyniesie niespodziewane wydatki. Na szczęście w razie problemów Rak może liczyć na Pannę, która zawsze go wesprze.

Miłość: W miłości czekają Raka rozczarowania, ale wszystko wskazuje na to, że będzie tak tylko w pierwszej połowie roku. Stały związek może się rozpaść, a Rak zawiedzie się i będzie to przeżywał jakiś czas, na szczęście w sierpniu wszystko się poukłada. Złoży się na to między innymi wsparcie od Wodnika, który w cieniu Raka spędza wiele czasu. Warto by Rak dał mu szansę. Poczuje wtedy obecność dobrej energii.

Praca: W pracy Rak będzie się czuł jak ryba w wodzie. Wszystkie nowe obowiązki jakie na niego spadną w kwietniu, będą szansą na zawodowy rozwój i coraz wyraźniej rysującą się ścieżkę kariery. Raki świetnie dadzą sobie radę z nowymi zadaniami, a październik będzie obfitował w dni, w których na Raka spłyną splendory, gratyfikacje finansowe i awans.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT