Rak

Horoskop Rak

Rak data

Do Raków zaliczamy wszystkie osoby urodzone pomiędzy 21 czerwca, a 22 lipca. W zależności od roku urodzenia, Słońce mogło przebywać w znaku Raka także 23 lipca. Jeśli urodziłeś się więc na pograniczu znaków, skonsultuj się z profesjonalnym astrologiem!

Rak po angielsku

Rak (21 czerwca – 22 lipca) – Cancer (21 June – 22 July)

horoskop tygodniowy

Rak znak zodiaku

Zodiakalne Raki to osoby niezwykle czułe, ciepłe i łagodne. Nie lubią się kłócić, a wszelkie niedomówienia rozwiązują spokojną rozmową. Najważniejszą kwestią w ich życiu jest rodzina i dobre relacje z najbliższymi. Jakie jeszcze są Raki?

Rak jest najbardziej rodzinnym znakiem zodiaku. Zależy mu na tym, by osoby które kocha były bezpieczne, szczęśliwe i zdrowe. Jeśli dzieje im się krzywda, bardzo się martwi, ma w sobie bowiem ogromną wrażliwość. Nie jest jednak typem beksy, wprost przeciwnie – nawet jeśli wewnątrz niesamowicie cierpi, rzadko to pokazuje, otaczając się twardym pancerzem.

Mimo tego, że bardzo zależy mu na rodzinie, jest niezależny i nie znosi gdy ktoś nim steruje. Na wierzch często wychodzi też jego upór – gdy Rak coś postanowi, nie ma takiej siły, która zmieniłaby jego zdanie. Łatwo się denerwuje, jednak jego zły nastrój najczęściej znika tak samo szybko jak się pojawia.

Raki to domatorzy i tradycjonaliści. Nie lubią dalekich, długich podróży czy szalonych imprez. Chętniej zajmują się swoim hobby, odpoczywają w zaciszu swoich czterech ścian lub spędzają czas w gronie rodziny czy najbliższych przyjaciół. By dobrze się bawić nie potrzebują alkoholu, dudniącej muzyki czy fajerwerków.

Tym co cechuje większość zodiakalnych Raków jest też świetna intuicja, która podpowiada w którym kierunku postawić kolejny krok, jak uchronić się przed kłopotami i z kim warto się trzymać, a kogo omijać z daleka. Prowadzi ich serce, a nie głowa, często więc mogą robić rzeczy, które postronnym obserwatorom wydają się irracjonalne czy nieopłacalne.

Raki nie gonią ślepo za pieniędzmi i nie należą do karierowiczów. Praca jest dla nich tylko tym, co zabezpieczy materialnie ich oraz ich rodzinę. Mają jednak skłonność do kolekcjonerstwa, co sprawia, że przywiązują się do wszelkich pamiątek i różnych rzeczy materialnych. Lubią luksus i wygodę, chętnie kupują rzeczy z wysokiej półki. Zdecydowanie nie należą do ludzi oszczędnych jednak dzięki towarzyszącemu im szczęściu rzadko miewają problemy finansowe.

Zodiakalne Raki są raczej nieśmiałe, trzeba więc ich zachęcać i popychać do spełniania marzeń. Bywa, że nie wierzą w siebie, boją się podejmowania trudnych wyzwań i szybko zniechęcają się w obliczu problemów.

Tym czego nie można odmówić Rakom, jest ich dobre serce i ogromny urok osobisty. Chętnie dzielą się tym co mają, kochają zwierzaki, są opiekuńczy i całkowicie prawdziwi. To ostatnie to w tych czasach rzadkość, kochajmy więc Raki, które nas otaczają, ponieważ bez miłości i akceptacji ze strony najbliższych, ich życie staje się szare, smutne i pozbawione sensu.

Rak mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Raka mimo zewnętrznej skorupy, jest w środku niezwykle wrażliwy. Łatwo go zranić, a krzywdy wyrządzone jemu samemu, a co gorsza jego bliskim, będzie pamiętał latami. Niejednokrotnie zodiakalny Rak, jest silnie związany z rodzicami, a szczególnie z matką. Przejawia się to szacunkiem i miłością jaką ją darzy, w żadnym wypadku nie jest jednak postrzegany jako maminsynek.

Mężczyzna spod znaku Raka uwielbia jeść. Ceni sobie głównie potrawy tradycyjne, jest smakoszem. Droga do jego serca, prowadzi przez żołądek, jeśli więc chcesz poderwać Raka, przygotuj dla niego pyszny, domowy obiad!

Pan Rak ma ogromne poczucie humoru i potrafi rozśmieszyć innych jednym zdaniem. Jest elegancki, ma wyczucie i takt. Zawsze wie na ile może sobie pozwolić, a sytuacyjne wpadki zdarzają mu się bardzo rzadko.

Zodiakalny Rak lubi kobiety podobnie jak on, rodzinne, inteligentne i wesołe. Jako esteta, zwraca też uwagę na wygląd, który nie powinien być zbyt wyzywający ani wulgarny. W kobietach ceni bowiem naturalność.

Rak kobieta

Kobieta będąca zodiakalnym Rakiem chętnie zajmuje się domem, jest poukładana, romantyczna i bardzo inteligentna. Doskonale obserwuje i szybko wyciąga trafne wnioski. Ma świetną intuicją i to właśnie nią kieruje się w codziennym życiu.

Mimo swojego ogromnego uroku, bywa kapryśna i humorzasta. Wtedy lepiej schodzić jej z drogi i dodatkowo jej nie denerwować. Łatwo się wzrusza, wiele bierze sobie do serca i ulega emocjom. Nie potrafi udawać ani grać kogoś kim nie jest.

Pani Rak bardzo chętnie opiekuje się wszystkimi wokół. Ochoczo udziela rad, wspiera, pociesza, ociera łzy, karmi i przytula. Ma w sobie silny instynkt opiekuńczy, będzie więc wspaniałą matką. Musi jednak uważać by nie przesadzać i nie stać się nadopiekuńczą.

Kobieta będąca zodiakalnym Rakiem jest elegancka, jeśli jednak chodzi o ubiór, stawia na wygodę. Styl casualowy to to, co charakteryzuje jej szafę. Jeśli chodzi o biżuterię, powinna otaczać się perłami i srebrem – dodadzą jej one energii i poprawią samopoczucie.Na kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat Raka:

strona 1: tutaj jesteś 🙂

strona 2: ciekawostki związane z Rakiem

strona 3: Rak w miłości i relacjach z innymi

strona 4: znane osoby spod znaku Raka

strona 5: podwójna astrologia dla Raka

  • ADD YOUR COMMENT