Skorpion

Horoskop Skorpion

Skorpion data

Do Skorpionów zaliczamy wszystkie osoby urodzone pomiędzy 23 października, a 21 listopada. W zależności od roku urodzenia, Słońce mogło przebywać w znaku Skorpiona także 22 i 23 listopada. Jeśli urodziłeś się więc na pograniczu znaków, skonsultuj się z profesjonalnym astrologiem!

Skorpion po angielsku

Skorpion (23 października – 21 listopada) – Scorpio (23 October – 21 November)

horoskop tygodniowy

Skorpion znak zodiaku

Zodiakalny Skorpion to człowiek bardzo inteligentny, bystry, spostrzegawczy i potrafiący szybko rozszyfrowywać innych ludzi. Błyskawicznie analizuje i ocenia. Jednocześnie jest też wrażliwy i niezwykle emocjonalny. Jakie jeszcze są Skorpiony?

Zodiakalne Skorpiony charakteryzuje mądrość, przenikliwość, doskonała pamięć i zdolność szybkiego kojarzenia faktów. Są bardzo inteligentne, a jednocześnie uczuciowe i emocjonalne. Z jednej strony potrafią być wrażliwe, pochylać się nad cierpieniem innych i bezinteresownie pomagać, a z drugiej mają silną psychikę, która pozwala im szybko podnosić się po porażkach.

Lojalność to, coś co jest dla Skorpiona bardzo ważne. Jeśli kocha, to całym sobą, jeśli się z kimś zaprzyjaźni, nigdy go nie zawiedzie, jeśli coś obieca, to stanie na rzęsach, żeby dotrzymać słowa. Dokładnie tego samego wymaga jednak od innych. Jeśli ktoś skrzywdzi jego lub kogoś bliskiego jego sercu, na długo to zapamięta i z pewnością prędzej czy później się zemści.

Zodiakalny Skorpion jest uparty i jeśli się już za coś zabiera, jest to zrobione najlepiej jak potrafi. Jego konsekwencja i wewnętrzna siła pozwalają mu walczyć z wszelkimi przeciwnościami losu i nie przejmować się tym, że coś nie wyszło. Po porażce, szybko się podnosi i próbuje kolejny i kolejny i kolejny raz. Nigdy nie zrażają go też opinie innych, mówiące że to za co się zabiera nie ma sensu czy jest niewykonalne. Skorpion nie słucha bowiem nigdy żadnych rad i wszystko robi po swojemu.

Skorpiony doskonale znają się na ludziach. Szybko poznają ich mocne strony i słabości, które w razie czego mogą potem wykorzystać. Potrafią doskonale manipulować i wiedzą gdzie wbić szpilę by najbardziej bolało. Sami są nieco tajemniczy i nigdy nie odsłaniają się od razu. Trzeba więc sporo czasu by zyskać ich zaufanie.

Skorpion jest bardzo zaradny i samodzielny. Rzadko prosi kogokolwiek o pomoc czy wsparcie. Ma nosa do interesów, potrafi podejmować ryzyko i wie jak inwestować by wyjść na tym jak najlepiej. Potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność za innych ludzi i ma zdolności przywódcze. Jest wymagający, nie tylko wobec siebie ale też innych.

W życiu Skorpiona najczęściej dzieje się coś niespotykanego, ponieważ jak magnes przyciąga do siebie różne, dziwne historie. Ciągnie go do mroku, spraw tajemniczych i niewyjaśnionych. Lubi rozwiązywać zagadki, a tym co go najbardziej męczy jest monotonia, zwyczajność i pospolitość.

Mimo tego, że każdy Skorpion ma swój charakterek i nieraz potrafi pokazać swoją ciemną stronę, zazwyczaj otacza go spore grono przyjaciół. Sam ich sobie dobiera, ponieważ lubi ludzi, podobnie jak on – oryginalnych, lojalnych i prawdziwych. Raz na jakiś czas Skorpion potrzebuje się też porządnie wyszaleć – czy to na jakiejś imprezie, czy wyjeździe czy poprzez uprawianie sportów podnoszących nieco adrenalinę.

Skorpion mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Skorpiona jest silny, odważny i bardzo konsekwentny. Jeśli kocha, to każdą komórką swojego ciała. Przychodzi na świat z hasłem „Ja tak chcę” i robi wszystko by spełnić swoje marzenia, a także dać szczęście ludziom, na których mu zależy. Uczucia pokazuje najczęściej czynami, a nie słowami, wie bowiem, że te bywają ulotne.

To także wspaniały kochanek, rozumiejący potrzeby kobiety. Opiekuje się nią, jest wierny i bardzo lojalny. Bywa jednak zazdrosny i lubi mieć nad wszystkim kontrolę. Trudno przychodzi mu powiedzenie słów takich jak „przepraszam” czy „to moja wina”.

Pan spod znaku Skorpiona jest zadbany, elegancki i potrafi się zachować jeśli wymaga tego sytuacja. Szybko zyskuje zaufanie ludzi, choć o pełne zaufanie jego samego nie jest łatwo. By całkowicie się otworzył, potrzebne jest sporo czasu i cierpliwości.

Bywa zadziorny, otwarcie mówi to, co myśli i nie zależy mu na tym, by wszyscy go kochali. Zawsze jest sobą i jest to chyba jedna z jego głównych zalet.

Skorpion kobieta

Kobieta będąca zodiakalnym Skorpionem jest najczęściej piękna, bardzo seksowna i zmysłowa. Doskonale wie jakie są jej mocne strony i potrafi je wykorzystać. Nie potrzebuje tego, by ktoś otaczał ją opieką, cechuje ją bowiem ogromna samodzielność i odwaga. Potrafi wykonywać wiele czynności, które powszechnie uznaje się za zbyt trudne czy ciężkie dla kobiet. Niełatwo ją przestraszyć, zniechęcić czy powstrzymać przed zrobieniem czegoś, na co ma ochotę.

W związku kobieta Skorpion najczęściej bardziej lub mniej otwarcie dominuje nad partnerem. Potrafi nim kierować i sprawiać, by robił dokładnie to, czego ona chce. Jednocześnie, jest względem niego lojalna, szczera i wierna. Jeśli jednak zostanie zraniona, zapamięta to na długo i nie da drugiej szansy.

Pani Skorpion zawsze doskonale wygląda, jest czysta, zadbana i elegancka. Potrafi znaleźć w ciągu dnia czas dla siebie i wykorzystać go na pielęgnację, ćwiczenia czy jakieś przyjemności. Jednocześnie zawsze wywiązuje się z obowiązków, można więc na niej polegać.Na kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat Skorpiona:

strona 1: tutaj jesteś 🙂

strona 2: ciekawostki związane ze Skorpionem

strona 3: Skorpion w miłości i relacjach z innymi

strona 4: znane osoby spod znaku Skorpiona

strona 5: podwójna astrologia dla Skorpiona

  • ADD YOUR COMMENT