Waga

Horoskop Waga

Waga data

Do Wag zaliczamy wszystkie osoby urodzone pomiędzy 23 września, a 22 października. W zależności od roku urodzenia, Słońce mogło przebywać w znaku Wagi także 23 i 24 października. Jeśli urodziłeś się więc na pograniczu znaków, skonsultuj się z profesjonalnym astrologiem!

Waga po angielsku

Waga (23 września – 22 października) – Libra (23 September – 22 October)

horoskop tygodniowy

Waga znak zodiaku

Zodiakalne Wagi są osobami bardzo inteligentnymi, spostrzegawczymi i lubiącymi analizować to, co się wokół nich dzieje. Interesują się wydarzeniami ze świata, są oczytane i wygadane. Lubią poznawać nowych ludzi, rozmawiać i prowadzić przeróżne dyskusje. Jacy jeszcze są ludzie urodzeni pod tym znakiem zodiaku?

Osoba będąca zodiakalną Wagą jest z pewnością bardzo towarzyska. Nie ma problemu z nawiązywaniem znajomości, jest otwarta i szybko łapie kontakt z ludźmi, nawet tymi, którzy całkowicie się od niej różnią. Jeśli ma coś zrobić, towarzystwo innych ją motywuje i dodaje jej energii. Samotna Waga bywa natomiast osowiała, smutna i pozbawiona dobrego humoru. Oczywiście, jak każdy – ma dni, że woli pobyć sama, nie zdarza się to jednak zbyt często.

Waga kocha piękno, jest estetką i zwraca uwagę na najmniejsze detale. Bez względu na płeć, pragnie zawsze dobrze wyglądać i chętnie nosi drogie oraz eleganckie ubrania. Lubi wygodę i porządek jednak, żeby wziąć się za sprzątanie, potrzebuje odpowiedniego dnia i nastroju. Wagi bywają też bardzo leniwe, a ich słomiany zapał nieraz sprawia, że poddają się gdy tylko natrafiają na pierwsze niedogodności czy problemy.

Zodiakalne Wagi cenią sobie równowagę i życie zgodnie z własnymi przekonaniami. Nie lubią przebywać w towarzystwie ludzi skomplikowanych czy kłótliwych. Same bowiem są raczej ugodowe, a wszelkie pola bitwy omijają szerokim łukiem. Jeśli jednak Waga znajdzie się już w samym oku cyklonu, stara się pogodzić, tych którzy są skłóceni i pełni rolę dyplomaty czy rozjemcy. Bez problemu wczuwa się w innych ludzi, rozumie ich punkt widzenia i potrafi wydać sprawiedliwy osąd.

Wagi nie znoszą odmawiać. Bywa więc, że na coś się umawiają, odwołując to w ostatniej chwili lub unikają osoby, której coś obiecały. Bardzo przejmują się tym, co myślą o nich inni, skupiają się na tym, żeby dobrze wypaść, są taktowne, gościnne i wzbudzają sympatię. Waga rzadko otwarcie krytykuje tych, na których jej zależy. Bywa nawet, że lekko podkolorowuje rzeczywistość by nie wywoływać konfliktów lub by nie narazić się na to, że ktoś przestanie ją lubić.

Waga lubi czuć, że ma finansowe zabezpieczenie, choć postronny obserwator mógłby odnieść wrażenie, że jest jej to kompletnie obojętne. Bywa bowiem bardzo rozrzutna, żyje chwilą i nie przejmuje się tym, co będzie za miesiąc, rok czy dekadę. Podsumowując, bardzo chciałaby mieć jakieś oszczędności, zazwyczaj jednak całą pensję wydaje co do złotówki.

Waga chętnie podróżuje jednak jej wymarzone wakacje to coś w rodzaju all inclusive z pięknym hotelem, basenem i niezbyt oddaloną plażą. Wagi nie są bowiem osobami zbyt aktywnymi, a większość z nich, nie lubi się męczyć, pocić ani niepotrzebnie brudzić.

Wagi często doskonale znają się na sztuce, rozumieją ją i doceniają. Bywa, że są w tej kwestii prawdziwymi ekspertami, których opinii chętnie słuchają inni. Wagi mają w sobie bowiem tą wrażliwość, która pozwala im widzieć, czuć i rozumieć więcej.

Generalnie Waga jest czarująca i naprawdę trudno jej nie lubić czy dłużej się na nią gniewać. Jej pogodne usposobienie, poczucie humoru, inteligencja i ciekawa osobowość, bardzo przyciągają do niej ludzi, szczególnie tych równie ciekawych jak ona sama.

Waga mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Wagi doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich mocnych punktów. Lubi flirtować, prawić komplementy i nie ma większego problemu z tym, by zawrócić w głowie kobiecie, która wpadła mu w oko. Zakochany, jest partnerem wyrozumiałym, niekłótliwym i chętnym do wszelkiej pomocy. Bardzo dba o swoją partnerkę i chce przychylić jej nieba. Zdrady nie są w jego stylu, ponieważ zranienie bliskiej osoby, jest ostatnią rzeczą na świecie, której by chciał.

W domu pana Wagi panować powinna dobra atmosfera, inaczej będzie nieszczęśliwy. Nie lubi się kłócić i nie wie jak się zachować, gdy jego kobieta strzeli mu przysłowiowego focha.

Mężczyzna Waga najczęściej wybiera zawody, które są dobrze płatne i stwarzają możliwości awansów. Lubi być doceniany, chętnie się rozwija i korzysta z przywilejów, które daje mu wysoka pozycja. Pan Waga ma też ogromne szanse na zostanie artystą, ponieważ w środku jest wrażliwy, docenia piękno i świetnie rozpoznaje ludzkie emocje.

Waga kobieta

Kobieta będąca zodiakalną Wagą, najczęściej jest wyjątkowo piękna i roztacza wokół siebie ciepło, spokój oraz pewną dozę tajemniczości. Ze względu na jej kobiecość w czystej formie – mężczyźni chcą się nią opiekować i wręcz do niej lgną.

Waga rzadko jednak wykorzystuje swoje powodzenie. Pragnie związku silnego, opartego na miłości i zaufaniu. Flirty i jednorazowe przygody zupełnie nie są tym, czego by chciała. Dąży bowiem do założenia szczęśliwej rodziny i miłości na dobre i złe.

Pani Waga bardzo dba o siebie ale także i o swoich bliskich. Dom, w którym mieszka, kojarzy się z cudowną, ciepłą atmosferą, gościnnością i pięknym wystrojem. Mimo natłoku obowiązków, zawsze znajdzie czas na przyjemności i na chwilę tylko dla siebie. Jest raczej domatorką, choć raz na jakiś czas, lubi porządnie zaszaleć w gronie przyjaciół.

Kobieta będąca zodiakalną Wagą, nie lubi się kłócić, jeśli jednak ktoś porządnie nadepnie jej na odcisk, jest w stanie odwdzięczyć się dokładnie tym samym.Na kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat Wagi:

strona 1: tutaj jesteś 🙂

strona 2: ciekawostki związane z Wagą

strona 3: Waga w miłości i relacjach z innymi

strona 4: znane osoby spod znaku Wagi

strona 5: podwójna astrologia dla Wagi

  • ADD YOUR COMMENT