Strzelec

Horoskop Strzelec

Strzelec data

Do Strzelców zaliczamy wszystkie osoby urodzone pomiędzy 22 listopada, a 21 grudnia. W zależności od roku urodzenia, Słońce mogło przebywać w znaku Strzelca także 22 grudnia. Jeśli urodziłeś się więc na pograniczu znaków, skonsultuj się z profesjonalnym astrologiem!

Strzelec po angielsku

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia) – Sagittarius (22 November – 21 December)

horoskop tygodniowy

Strzelec znak zodiaku

Zodiakalny Strzelec to prawdziwy magnes na ludzi. Jest towarzyski, energiczny, uśmiechnięty, spontaniczny i potrafi rozmawiać na wiele tematów – od sztuki, przez mechanikę, politykę, sport i kino, kończąc na modzie. Strzelec interesuje się bowiem wieloma dziedzinami, wie co się na około niego dzieje, jest ciekawy świata i otwarty na to, co ma przed oczami. Jaki jeszcze jest Strzelec?

Strzelec kocha podróżować. Gdy przebywa dłużej w jednym miejscu, zaczyna go nosić i całym sobą czuje, że czegoś mu brakuje. Gdy przychodzi weekend, chce wyjechać, chociażby tylko za miasto, byleby się gdzieś ruszyć. Zodiakalny Strzelec zawsze znajdzie zakątki, o których inni nie mają pojęcia. Lubi bowiem zejść ze szlaku czy wydeptanej przez innych ścieżki i zobaczyć co jest za tą górką czy dokąd dojdzie idąc wzdłuż tej rzeczki.

Kolejną bardzo ważną wartością dla Strzelców jest wolność. Nie znoszą oni pytań w stylu „dokąd idziesz?”, „kiedy wrócisz?” czy „po co Ci to?”. Sami doskonale znają swoje potrzeby i zawsze robią wszystko po swojemu. Nawet jeśli mieliby się przy tym sparzyć. Ta wolność jest dla nich też ważna w związku. Lubią czuć, że mają jakąś prywatną przestrzeń, mogą spędzić trochę czasu w samotności lub z przyjaciółmi.

Tym, co ceni sobie każdy zodiakalny Strzelec jest też nauka. Przedstawiciele tego znaku przyswajają wiedzę ekspresowo, mają świetną pamięć, są inteligentni i spostrzegawczy. Lubią czytać, dokształcać się i powiększać wachlarz swoich umiejętności. Doskonale rozumieją też sztukę, są na nią wrażliwi i nieraz sami ją w jakiś sposób tworzą.

Typowy Strzelec jest bezpośredni, pewny siebie, szczery i prostolinijny. Nie wymyśla, nie robi niczego na pokaz i nie chce na siłę przypodobać się innym. Nie ma dla niego tematów tabu i ciężko go zawstydzić. Zawsze powie to, co myśli – bywa więc, że ludzie mają go za mało taktownego.

Ludzie spod tego znaku zodiaku kochają rozpoczynać nowe projekty – dostają wtedy wiatru w żagle, zyskują mnóstwo energii i z całych sił angażują się to, co mają zrobić. Niestety, najczęściej tracą zapał gdy tylko zaczynają napotykać problemy lub… kiedy w ich głowie zacznie rodzić się nowy pomysł 🙂

Zodiakalny Strzelec łatwo się denerwuje i z pewnością nie należy do potulnych czy dających sobie wejść na głowę ludzi. Wręcz przeciwnie – Strzelce są cholerykami, potrafią krzyczeć, tupać, przeklinać, rzucać czym popadnie i płakać na zawołanie. Jest to jednak efekt uboczny ich emocjonalności oraz tego, że nie duszą w sobie uczuć.

Ludzie uważają, że Strzelce są rozrzutni, ponieważ ciągle coś kupują, gdzieś wyjeżdżają, robią remonty – generalnie non stop się coś u nich dzieje. Prawda jest jednak taka, że Strzelec doskonale kontroluje stan swojego konta i wie ile jest w stanie wydać na przyjemności, których według jego filozofii – po prostu nie wolno sobie odmawiać!

Strzelce są bardzo lubiane i mają swoje zaufane grono przyjaciół, z którymi mogą konie kraść. Chętnie razem imprezują, podróżują czy odpoczywają. Nieraz inni zazdroszczą im tej otwartości, pogodnego usposobienia oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Na koniec nie sposób nie dodać czegoś na temat szczęścia, które towarzyszy większości Strzelców. Uważa się ich za osoby w czepkach urodzone. Ciągle przydarza im się bowiem coś dobrego, a z wszelkich opresji wychodzą obronną ręką. Nieraz są dokładnie w tym miejscu i czasie, w których być powinni i napotykają na swoich drogach ludzi, którzy bardzo im pomagają. Zazdrośni mówią natomiast, że Strzelce mają po prostu więcej szczęścia niż rozumu.

Strzelec mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Strzelca najczęściej jest bardzo przystojny, zmysłowy i potrafi bajerować kobiety. Doskonale wie, co powiedzieć by sprawić przyjemność i wkraść się w łaski danej pani. Bezsprzecznie potrafi rozmawiać z kobietami starszymi od siebie i szybko zyskuje u nich zaufanie. Najczęściej więc wprost kochają go babcie, ciotki, teściowe i mamy przyjaciół.

Mężczyzna Strzelec to włóczykij, który nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Najchętniej kupiłby sobie dom na kółkach, zabrał do niego ukochaną, przyjaciół i podróżował po całym świecie, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Świat go fascynuje i chce całym sobą go odkrywać – póki jeszcze ma na to siłę i zdrowie.

Strzelca łatwo zdobyć i w sobie rozkochać, jednak prawdziwą sztuką jest utrzymać go przy sobie do końca życia. Należy pamiętać, o tym by dać mu odrobinę swobody, jednak też nie za dużo by nie zapomniał o bożym świecie. Nie odmawiaj mu wyjazdów czy wycieczek, jest to bowiem typ podróżnika, który usycha będąc ciągle w jednym miejscu. Kochaj się z nim, drocz, flirtuj, nie bój się rozmów o tym co się kręci – jeśli będziesz ciągle go zaskakiwać, on całkowicie straci dla Ciebie głowę i nigdy Cię nie opuści.

Strzelec kobieta

Kobieta będąca zodiakalnym Strzelcem jest odważna i samodzielna, a jednocześnie bardzo zmysłowa i seksowna. Niełatwo skraść jej serce, jeśli jednak się to już komuś uda, będzie to prawdziwy szczęściarz. Kobieta Strzelec jest bowiem doskonałym kompanem na życie. Z jednej strony lubi się zabawić, kocha podróżować i poznawać świat. Z drugiej natomiast doskonale gotuje, dba o porządek i potrafi wprowadzić do domu atmosferę rodzinnego ciepła.

Kobieta Strzelec zawsze powie Ci to co myśli i nie bawi się w historie typu: ja przestaje się odzywać, a ty domyśl się o co mi chodzi. Sama bowiem bardzo nie lubi niejasnych sytuacji i zawsze chce wszystko załatwiać od razu.

Pani spod tego znaku zodiaku jest pełna życia, energii i pozytywnego nastawienia. Dba o siebie i zawsze świetnie wygląda. Jak większość kobiet, raczej nie jest zbyt oszczędna i wydaje kupę pieniędzy na ciuchy, buty czy kosmetyki.

Ciężko ją wystraszyć, zmęczyć czy zniechęcić. Świetnie radzi sobie wykonując zajęcia typowo męskie, choć nie brakuje jej przy tym delikatności i gracji. Często inne kobiety zazdroszczą jej uroku, zaradności i tego czegoś, co ma w oku.Na kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat Strzelca:

strona 1: tutaj jesteś 🙂

strona 2: ciekawostki związane ze Strzelcem

strona 3: Strzelec w miłości i relacjach z innymi

strona 4: znane osoby spod znaku Strzelca

strona 5: podwójna astrologia dla Strzelca

  • ADD YOUR COMMENT