'; } else { echo '
'; } ?>

Strzelec

Horoskop miłosny Strzelec

Strzelec jeśli już kocha, to całym sobą. Uwielbia spędzać czas ze swoją drugą połówką, jednocześnie nie zapominając o przyjaciołach i imprezach. Jest ciepły, opiekuńczy i potrafi mówić o tym, co czuje. Warto jednak pamiętać, że zodiakalny Strzelec nigdy nie da zamknąć się w złotej klatce. Potrzebuje sporo osobistej przestrzeni i pewności, że druga połówka nie będzie go chciała na siłę zmieniać.

Strzelca trzeba stymulować, chwalić go, kochać, doceniać, flirtować z nim i robić mu niespodzianki. Znudzony, jest bowiem bardzo dokuczliwy i niezadowolony. Jego wybuchowość może psuć idyllę związku, jeśli jednak trafi na mądrego partnera, który będzie potrafił w inny sposób spożytkować jego energię, wszystko powinno dobrze się ułożyć.

Strzelec jako przyjaciel to prawdziwy skarb. Jeśli potrzebujesz jego pomocy, rzuci wszystko i bez chwili wahania ruszy z odsieczą. Nie będzie Cię oceniał jeśli zobaczy, że nie potrzebujesz rady, za to z pewnością znajdzie sposób by poprawić Ci jakoś humor. To też doskonały kompan wszelkich szalonych eskapad, wycieczek i imprez.

horoskop partnerski

Strzelec i Baran

To bardzo dobrze dobrana para! Obydwoje pełni życia, dziecięcej radości i entuzjazmu. Z pewnością nie będą się więc ze sobą nudzić!

Najlepiej będzie jeśli Baran zrezygnuje z przesadnej dominacji i raz na jakiś czas da Strzelcowi podjąć samodzielnie jakieś ważne decyzje. Strzelec powinien natomiast czasem powstrzymać swój cięty język ponieważ Baran jest bardzo pamiętliwy.

Baran i Strzelec to ludzie aktywni, uwielbiający ciekawe, oryginalne i przynoszące mały zastrzyk adrenaliny formy spędzania wolnego czasu. Mają na około mnóstwo przyjaciół, z którymi kochają się bawić. Jednocześnie, dobrze czują się będąc ze sobą sam na sam. Śmieszą ich te same żarty, a tematy do rozmów nigdy im się nie kończą. Zdecydowanie tej dwójce sprzyjają gwiazdy!

Strzelec i Byk

Ta miłość może być trudna. Byk i Strzelec znacząco się od siebie bowiem różnią. Czy będą więc potrafili znaleźć między sobą jakąkolwiek nić porozumienia?

Byk jest spokojny, odpowiedzialny i pracowity. Od głośnych i tłocznych imprez woli zacisze własnego domu lub spotkanie w kameralnym gronie swoich przyjaciół. Strzelec natomiast uwielbia się bawić, jest spontaniczny i impulsywny. Rzadko analizuje to co dzieje się w danej chwili, częściej natomiast idzie na żywioł.

Wielce więc prawdopodobne, że po tym jak opadnie pierwsze zauroczenie, Byk stwierdzi, że nie będzie gonił za nieuchwytnym Strzelcem, natomiast Strzelec uzna Byka za zbyt nudnego. To się raczej nie uda…

Strzelec i Bliźnięta

Zarówno Bliźnięta jak i Strzelec to ludzie śmiali, mający łatwość nawiązywania kontaktów i pozytywnie nastawieni do tego, co ich otacza. Początkowo więc będą świetnie się dogadywać! Co będzie jednak gdy pierwsza fascynacja opadnie? Czy to uczucie da radę przerodzić się w prawdziwą miłość? To zależy tylko od stopnia zaangażowania tej dwójki!

To ludzie nietuzinkowi i energiczni. Z pewnością nie będą się więc nudzić w swoim towarzystwie. Nie zapomną jednak także o przyjaciołach, z którymi raz na jakiś czas chętnie się spotkają i porządnie zaszaleją.

Strzelec pokaże Bliźniętom, że czasem warto się pomęczyć i doprowadzić plany do końca, nawet jeśli w którymś momencie wszystko zacznie się sypać. Bliźnięta pokażą natomiast Strzelcowi, że nie zawsze trzeba się ze sobą w pełni zgadzać by tworzyć fajny związek.

Między tą dwójką jest coś, co nazywamy nicią porozumienia. Są sytuacje, że postronni obserwatorzy mają wrażenie, że ten Skorpion i Bliźniak rozumieją się bez słów! I jest w tym sporo prawdy. Te znaki zodiaku świetnie się dogadują, mają podobne potrzeby i podejście do życia. Jeśli więc naprawdę się wzajemnie pokochają, nic ani nikt nie będzie w stanie ich rozdzielić.

Strzelec i Rak

Ta dwójka to ogień i woda. Czy więc w ich przypadku sprawdzi się stare porzekadło mówiące o tym, że przeciwieństwa się przyciągają?

Rak jest związany z domem i rodziną. Zamiast fajerwerków, na co dzień woli spokój, harmonię i brak niespodzianek, szczególnie tych niemiłych. Strzelec natomiast jest wolnym duchem, będącym w ciągłym ruchu, kochającym spotkania z ludźmi i szalone eskapady, których szczegóły są nie do przewidzenia.

Rak zakochuje się etapami, na spokojnie i bez pośpiechu. Bardzo boi się zranienia, Strzelec natomiast nie boi się odmowy, działa szybko i spontanicznie. Śmieszą ich różne żarty, lubią inne filmy, inaczej spędzają wolny czas i mają różne priorytety. To się nie uda!

Strzelec i Lew

Ta dwójka jest do siebie bardzo podobna. Zaryzykujemy więc stwierdzenie, że Lew i Strzelec są na doskonałej drodze do namiętnego, długotrwałego i szczęśliwego związku.

Zarówno Lew jak i Strzelec są ludźmi wesołymi, towarzyskimi, pełnymi życia i energii. Będą więc spędzali razem czas w taki sposób, że kiedyś będzie co wspominać!

Ta para dobrze czuje się w swoim towarzystwie jednak nie stroni także od przyjaciół, których mają wielu i z którymi chętnie się bawią, podróżują i odpoczywają. Ich życie pełne jest niespodzianek, fajerwerków i niezapomnianych chwil. Zdarza się nawet, że ludzi im tego zazdroszczą!

Kłótnie będą się tu raczej pojawiać rzadko, a nawet jeśli się zdarzą, będą szybko łagodzone. Partnerzy będą sobie ufać, wzajemnie się wspierać i motywować do spełniania marzeń. To musi się udać, nie ma innej możliwości!

Strzelec i Panna

Tych dwoje różni się w zasadzie wszystkim. Czy więc będą potrafili wzajemnie się od siebie uczyć i uzupełniać? Jeśli tak, to ich miłość będzie czymś, czego pozazdrości im niejedna para!

Pannie z pewnością spodoba się w Strzelcu jego wesołe usposobienie, intelekt i energia. Strzelec pokocha natomiast zaradność Panny, a także jej trzeźwe spojrzenie na świat i specyficzne poczucie humoru. Będzie chciał odkrywać jej złożony charakter i nigdy nie będzie się nudził w jej towarzystwie.

Gdy Pannę dopadnie zły humor, pogodny Strzelec bez trudu będzie potrafił jej go poprawić. Pozna ją ze swoimi przyjaciółmi, nauczy spontaniczności i pokaże że czasem warto odłożyć na bok terminarz i ostro zaszaleć.

Panna natomiast będzie motywować Strzelca do pracy. Udowodni mu też, że nie wszystkie weekendy należy spędzać poza domem. Nauczy go cierpliwości i zadba o wszelkie formalności życia codziennego. No powiedzcie sami – czyż to nie wspaniała para?

Strzelec i Waga

Ta dwójka ma wielkie szansę opanować do perfekcji sztukę uwodzenia swojego partnera. Mają bowiem podobne podejście do życia, rozumieją się i świetnie ze sobą dogadują.

To ludzie pełni pozytywnej energii, towarzyscy, uśmiechnięci i potrafiący korzystać z życia. Nigdy nie będą się ze sobą nudzić, a tematy do rozmów nie wyczerpią im się nawet po kilkudziesięciu latach miłości. Zawsze będzie otaczać ich też zaufane grono przyjaciół, z którymi chętnie będą się bawić, podróżować czy odpoczywać.

Strzelcowi będzie się wydawało, że jest tu stroną dominującą, jednak tak naprawdę przewodzi tu sprytna Waga. Zadba ona o harmonię, dobrą atmosferę i będzie w umiejętny sposób rozwiązywać wszelkie nieporozumienia.

Strzelec da natomiast Wadze sporo siły, nauczy ją wierzyć w siebie i będzie motywował, gdy ta zacznie się poddawać. Ta dwójka cudownie się razem uzupełni, warto więc dbać o ten związek i pielęgnować uczucie, które ich połączyło.

Strzelec i Skorpion

Ta dwójka ma ze sobą wiele wspólnego, jest więc wielce prawdopodobne, że uda im się ze sobą dogadać.

Zarówno Strzelec jak i Skorpion są osobowościami dynamicznymi, lubiącymi życie na sto procent, nie bojącymi się ciężkiej pracy i nie zważającymi na konwenanse. Doskonale będą się więc ze sobą bawić, a tematy do rozmów nie będą się im nigdy kończyć.

Skorpion może nauczyć Strzelca taktu i dyskrecji oraz tego, że zawsze warto w siebie wierzyć. Zmotywuje go do działania i przekaże mu mnóstwo swojej siły. Strzelec natomiast zachęci Skorpiona, który jest z natury raczej domatorem do podróży i tego, by czasem spontanicznie zaszaleć.

Ta dwójka ma więc szansę się świetnie uzupełnić i dać sobie na wzajem wiele szczęścia.

Strzelec i Strzelec

Dwa Strzelce to prawdziwie wybuchowa mieszanka. Łączy ich namiętność, energia, emocjonalność i ogromny temperament. Czy mają więc szansę stworzyć długotrwały i szczęśliwy związek? Oczywiście, że tak!

Ta para nigdy nie będzie się ze sobą nudzić. Potrafią z minuty na minutę podjąć decyzję o pójściu na imprezę, wyjechaniu na wakacje czy przeprowadzce. Obydwoje spontaniczni, pełni życia i ciekawi świata – świetnie czują się więc w swoim towarzystwie, a tematy do rozmów nie kończą im się nawet po kilkudziesięciu latach znajomości.

Tak jak mocno się kochają, tak samo mocno potrafią się jednak ze sobą kłócić. To jedna z tych par, które rzucają w siebie talerzami i różnymi wymyślnymi epitetami. Przez to, że doskonale się znają, wiedzą, gdzie wbić szpilę, żeby najbardziej bolało. Prawda o nich jest jednak taka, że wobec świata zawsze są razem i jedno nigdy nie dałoby skrzywdzić drugiego.

Dwa Strzelce będą się więc kłócić, ponieważ leży to w ich naturze. Mimo wszystko, stworzą bardzo fajny związek, pełen wzajemnego wsparcia, miłości, czułości i niezapomnianych chwil. Trzymamy kciuki!

Strzelec i Koziorożec

To uczcie potrzebuje czasu oraz cierpliwości, ma jednak szansę dać szczęście obu stronom!

Strzelec jest śmiały i odważny, więc pewnie to właśnie on zainicjuje tą znajomość. Zdystansowany Koziorożec może uczyć się od partnera otwartości, spontaniczności oraz tego, że raz na jakiś czas, warto rzucić wszystko i dać ponieść się chwili.

Koziorożec może dać za to partnerowi poczucie bezpieczeństwa, a także nauczyć go patrzenia w przyszłość. Strzelec z pewnością dojrzeje przy Koziorożcu, stanie się bardziej odpowiedzialny i poskromi swoją nieco szaloną naturę.

Jeśli partnerzy tworzący to połączenie nauczą się trudnej sztuki kompromisu i będą się wzajemnie uzupełniać, mają szansę stworzyć super parę, której nie pokona żadna przeciwność losu!

Strzelec i Wodnik

Wodnika i Strzelca wiele łączy, jest więc bardzo prawdopodobne, że trafi ich strzała Amora!

Ta dwójka ma szansę na miłość jak z bajki. Poza tym, że będzie między nimi chemia, da się zauważyć także przyjaźń, szacunek oraz oddanie. Będą się wzajemnie zaskakiwać i adorować, nie pozwalając by ktokolwiek ich rozdzielił.

Ich relacje są bardzo głębokie i potrafią dobrze bawić się we dwoje, nie zapominają przy tym jednak o innych ludziach. Mają spore grono przyjaciół, z którymi chętnie się bawią, odpoczywają czy podróżują.

Strzelec i Wodnik będą też świetnymi, otwartymi i mądrymi rodzicami. Z pewnością wychowają pociechy na ludzi odważnych, tolerancyjnych i potrafiących cieszyć się życiem.

Ta para ma szansę zawojować świat!

Strzelec i Ryby

Ryby i Strzelec to przybysze z dwóch różnych planet. Dzielą ich lata świetlne, czy mają więc szansę na zgodny związek? W sumie, czemu nie?!

Strzelec jest śmiały, pewny siebie i odważny, więc pewnie to właśnie on zainicjuje tą znajomość. W Rybie spodoba mu się jej spokój, dojrzałość i romantyczna natura. Ryba, szybko da się poderwać jeśli tylko w Strzelcu dostrzeże „to coś”!

Strzelec, jako człowiek czynu z pewnością zmotywuje Rybę do tego by zamiast ciągle marzyć, zaczęła w końcu działać. Wielce prawdopodobne więc jest, że będąc w związku ze Strzelcem osiągnie ona więcej niż gdyby była sama.

Ryba wyciszy natomiast nieco porywczego Strzelca i nauczy go romantyzmu. Pokaże mu, że czas spędzony w domu we dwoje, może dać mu tyle samo, a może nawet więcej radości niż imprezy czy podróże.

horoskop partnerskiNa kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat Strzelca:

strona 1: podstawowe informacje na temat Strzelca

strona 2: ciekawostki związane ze Strzelcem

strona 3: tutaj jesteś 🙂

strona 4: znane osoby spod znaku Strzelca

strona 5: podwójna astrologia dla Strzelca

0 0 votes
Article Rating
'; } else { echo '
'; } ?>
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x