Wodnik

Horoskop Wodnik

Wodnik data

Do Wodników zaliczamy wszystkie osoby urodzone pomiędzy 20 stycznia, a 18 lutego. Najwięcej cech typowego Wodnika będzie miała osoba urodzona w trakcie dnia, przed zachodem słońca.

Wodnik po angielsku

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego) – Aquarius (20 January – 18 February)

horoskop tygodniowy

Wodnik znak zodiaku

Wodniki to rewolucjoniści, którzy do życia jak tlenu potrzebują przestrzeni, wolności oraz niezależności. Nie pozwalają sobą kierować i nie znoszą gdy ktoś mówi im jak mają żyć. Jakie jeszcze są Wodniki?

Wodnik to typowy aktywista, który ma sto pomysłów na minutę. Bywa jednak, że przez ich nadmiar, uaktywnia się jego słomiany zapał, niepozwalający mu kończyć tego, co zaczyna. Wodnik jest jednak osobą bardzo lubianą, towarzyską, nietuzinkową i pewną siebie. Nie ma żadnych problemów z nawiązywaniem nowych znajomości czy publicznymi wystąpieniami.

O Wodnikach mówi się, że pokazują światu wiele twarzy, a jednak zawsze są sobą. Ich złożony charakter, nie pozwala ich bowiem zaszufladkować czy określić jako złych czy dobrych. Wodniki są po prostu ludzkie, potrafią kochać całym sercem lecz nieobca jest im też nienawiść. Lubią się rozwijać ale bywają dni, gdy najchętniej nie wyszłyby z łóżka. Rozumieją sztukę wysoką choć są chwile gdy bawią się w rytmach disco polo. Lubią ludzi lecz czasem potrzebują od nich odpocząć i pobyć sam na sam ze swoimi myślami.

Wodnik jest inteligentny, spostrzegawczy i przenikliwy. Trudno nim manipulować choć on sam ma łatwość kierowania innymi. Lubi mówić i bywa że lekko koloryzuje. Czasem rani słowami, nawet o tym nie wiedząc.

Jeśli chcesz przekonać do czegoś Wodnika, uzbrój się w cierpliwość i żelazne argumenty. Będzie dyskutował jeśli jednak przedstawisz mu dowody nie do obalenia, przyzna Ci rację. W życiu kieruje się bowiem logiką i potrafi przyznać się do błędu.

Wodniki, szczególnie te młode, są buntownikami. Nie lubią się podporządkowywać i bywają uciążliwe dla otoczenia. Potrafią pokazać pazurki, mówią to co myślą i mają problem z odnalezieniem swojej drogi czy miejsca. Najcenniejsze wydaje im się to, czego nie mają, dążą więc do tego by to zdobyć. Gdy już jednak to mają, przestaje dawać im to satysfakcję więc oddają się poszukiwaniu nowego celu.

Do największych zalet Wodnika należą kreatywność i zdolność nieszablonowego myślenia. To barwne ptaki, których nie da się zamknąć w klatkach. Często mają zdolności manualne, artystyczne lub twórcze. Są dumne ze swoich osiągnięć i najczęściej odrzucają wszelką krytykę.

Wodniki nie mają jakiegoś wielkiego parcia na zarabianie pieniędzy choć prawda jest taka, że jakimś magicznym sposobem, zawsze na wszystko znajdują środki. Lubią luksus i wygodę ale nie dążą do nich za wszelką cenę. Są dość rozrzutne i nie potrafią długo oszczędzać.

Podobnie jak w życiu codziennym, tak i w pracy Wodniki lubią czuć wolność i niezależność. Ich kreatywność uruchamia się w różnych momentach dnia, a nawet nocy, nie powinny być więc uwiązane w sztywnych ramach godzinowych. Nudna, monotonna praca też nie jest dla nich. Najlepiej czują się będąc szefami samymi dla siebie. Wodniki powinny robić to, co kochają – wtedy rozwiną skrzydła i będą szczęśliwe.

Wodnik mężczyzna

Mężczyzna urodzony pod tym znakiem zodiaku jest dość uparty, niechętnie prosi o pomoc czy wsparcie. Miewa problemy z mówieniem o swoich uczuciach choć generalnie jest wygadany i elokwentny. Swoje słabości chowa przed światem pod płaszczem pewności siebie.

Na około niego zawsze jest pełno ludzi, których przyciąga jak magnes. Jego oryginalny, ciekawy charakter sprawia, że chce się go poznać bliżej. Potrafi czarować, ma poczucie humoru oraz dość wesołe usposobienie.

Chętnie podejmuje wyzwania, lubi to co wydaje się być lekko niebezpieczne czy dziwaczne. Dobrze czuje się wychodząc poza schematy czy ramy, nudzi go bowiem rutyna i powtarzalność.

Jeśli chodzi o jego relacje romantyczne, to prawda jest taka, że stosunkowo łatwo go poderwać jednak utrzymanie go przy sobie na dłużej to nie lada sztuka! Kobieta, która jest z Wodnikiem wiele lat, z pewnością jest więc wyjątkowa.

Wodnik kobieta

Kobieta Wodnik to ciekawa świata indywidualistka, która przez życie idzie z wysoko podniesioną głową. Szybko się uczy, nie znosi rutyny i często postrzegana jest jako ryzykantka. Jednocześnie ma w sobie dużą dojrzałość, która sprawia, że pani Wodnik potrafi zachować się w każdej sytuacji.

Lubi mówić, choć potrafi też słuchać. Jest oddaną przyjaciółką, która nigdy nie zawiedzie i zawsze stanie w obronie osób, na których jej zależy. Najczęściej w jej zachowaniu widać sporo energii, są jednak dni, że walczy ze swoim lenistwem i ciężko jej się do czegośkolwiek zebrać. Wtedy powinna zrobić sobie dzień wolnego, pójść na zakupy, wypić lamkę lub dwie dobrego wina, odwiedzić kosmetyczkę lub po prostu sprawić sobie jakąś przyjemność. To doładuje jej akumulatory i ekspresowo poprawi humor.

Kobieta Wodnik unika kłótni oraz ranienia innych. Chętnie pomaga tym, którzy są w potrzebie i potrafi działać bezinteresownie. Boli ją krzywda ludzi słabszych, a także dzieci oraz zwierzaków. Sama nie toleruje agresji ani przemocy.Na kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat Wodnika:

strona 1: tutaj jesteś 🙂

strona 2: ciekawostki związane z Wodnikiem

strona 3: Wodnik w miłości i relacjach z innymi

strona 4: znane osoby spod znaku Wodnika

strona 5: podwójna astrologia dla Wodnika

  • ADD YOUR COMMENT