Panna

Horoskop Panna

Panna data

Do Panien zaliczamy wszystkie osoby urodzone pomiędzy 23 sierpnia, a 22 września. W zależności od roku urodzenia, Słońce mogło przebywać w znaku Panny także 23 i 24 września. Jeśli urodziłeś się więc na pograniczu znaków, skonsultuj się z profesjonalnym astrologiem!

Panna po angielsku

Panna (23 sierpnia – 22 września) – Virgo (23 August – 22 September)

horoskop tygodniowy

Panna znak zodiaku

Zodiakalne Panny są osobami niezwykle inteligentnymi, spostrzegawczymi i potrafiącymi szybko analizować. To realiści, twardo stąpający po ziemi, wierzący w naukę i jej osiągnięcia. Nie tracą czasu na bujanie w obłokach, wiedzą bowiem, że marzenia spełniają się tylko dzięki ciężkiej pracy. Jakie jeszcze są zodiakalne Panny?

Wśród astrologów krąży żart : „Żona Panna zaścieli Ci łóżko, nawet jeśli jest trzecia w nocy, a Ty poszedłeś tylko do ubikacji”. Oczywiście jest to spore wyolbrzymienie, choć faktycznie Panny postrzegane są jako te najbardziej uporządkowane spośród wszystkich znaków zodiaku. To uporządkowanie może występować u nich jednak na różnych płaszczyznach. U jednej Panny objawi się czystym domem i ładem w szufladach, a u drugiej systematycznością i terminowością.

Panna jest znakiem przyziemnym, racjonalnym i na co dzień kieruje się rozumem, a nie sercem czy intuicją. Cechuje ją spostrzegawczość i skrupulatność, które pomagają jej widzieć szczegóły, umykające innym. Szybko uczy się nowych rzeczy, bez trudu rozwiązuje zadania i zagadki logiczne, ma otwarty umysł i rzadko coś jej umyka.

Ta drobiazgowość Panny może też niestety okazać się jej wadą. Czasem czepia się bowiem szczegółów, które dla innych są nieistotne i zbyt błahe by zawracać sobie nimi głowę. Panna też nieraz otwarcie krytykuje innych, wprowadzając niemiłą atmosferę. Oczywiście potem tego żałuje i stara się jakoś załagodzić sytuację jednak nie zawsze jej to wychodzi.

Generalnie Panna nie lubi się kłócić, a wszelkie krzyki zdają się na nią w ogóle nie działać. By przekonać ją, że coś robi źle, należy uzbroić się więc w niepodważalne argumenty i spokojnie jej to wyłożyć. Wówczas, najprawdopodobniej przyzna się do błędu, ponieważ ma w sobie na tyle pokory, że potrafi to zrobić.

Mimo wszystko Panny są bardzo pozytywnymi ludźmi i sporo zyskują przy bliższym poznaniu. Grono ich przyjaciół może nie jest wyjątkowo wielkie jednak przyjaźnie przez nie zawarte, są pielęgnowane i trwają latami. To, co wyróżnia Pannę, to z pewnością jej specyficzne poczucie humoru, które nie wszyscy rozumieją i podzielają. No ale sami pomyślcie, gdyby wszyscy na Ziemi byliby tacy sami, byłoby przecież strasznie nudno 🙂

Panny bywają nieśmiałe i małomówne. Jeśli mają zły nastrój, od razu to po nich widać. Nie zmuszają się by coś udawać, nie grają kogoś kim nie są i nie zależy im na tym, by wszyscy je kochali. Mają swoje kompleksy, są skromne i nie obnoszą się z sukcesami czy zarobkami. W kwestiach finansowych są dość ostrożne, nie lubią ryzykować dużymi inwestycjami, a oszczędności gromadzą raczej na koncie lub w skarbonce.

Panny są konserwatywne, nie lubią zmian, cenią sobie to, co znane i bezpieczne. Od egzotycznych podróży i szalonych, tłocznych imprez, wolą wypoczynek w domku w Bieszczadach czy spotkania w kameralnym gronie najbliższych. Raz na jakiś czas oczywiście lubią zapomnieć o wszystkim i porządnie zaszaleć, nie jest jednak to ich codziennością.

Panna mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Panny lubi konkrety. Nie znosi się domyślać dlaczego jego wybranka strzeliła focha i siedzi drugą godzinę z obrażoną miną, a na pytanie czy coś się stało, odpowiada z przekąsem, że absolutnie nic. On potrzebuje jasnego postawienia sprawy, rozmowy i konkretów, drogie Panie nie liczcie więc na to, że nagle go olśni i zorientuje się co macie na myśli.

Panna nie jest też zbyt romantyczny jednak jeśli już kocha, to całym swoim sercem. Jest lojalny i wobec świata zawsze stanie za swoją wybranką murem. Oczywiście w zaciszu domu, nieraz się z nią podroczy bo wprost uwielbia jej troszkę podokuczać, jednak generalnie jest to partner, z którym fajnie jest budować długotrwałą relację opartą na partnerstwie.

Mężczyzna Panna jest bardzo inteligentny i spostrzegawczy. Szybko zauważa jeśli ktoś chce go oszukać, choć sam też nie potrafi kłamać. Dodatkowo nie boi się ciężkiej pracy, jest ambitny i rzadko poddaje się w obliczu problemów.

Panna kobieta

Kobieta będąca zodiakalną Panną jest zaradna, samodzielna i obdarzona analitycznym, przenikliwym umysłem. Jeśli tylko zechce, zawojuje świat, przyczyni się do rozwoju nauki, zarobi kupę pieniędzy i stanie się jedną z najbardziej wpływowych kobiet w swoim otoczeniu.

Jeśli jednak zechce spełniać się artystycznie, nie zwracając uwagi na krytyczne uwagi rodziny, zajmie się tym, co kocha najbardziej. Pani Panna ma bowiem w nosie, to czego wymagaliby od niej inni. Ona idzie swoją drogą, z wysoko podniesioną głową i odwagą w sercu.

Panna to też wspaniała partnerka życiowa. Wesoła lecz nie wariatka, uporządkowana ale nie pedantka, czasem czepia się szczegółów, generalnie jednak nie lubi się kłócić, a gdy jej coś nie pasuje, zamiast strzelać fochy – powie to prosto z mostu. Potrafi też świetnie gotować, choć jeśli już zrobi tą swoją karierę, to zwyczajnie przestaje mieć na to czas.Na kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat Panny:

strona 1: tutaj jesteś 🙂

strona 2: ciekawostki związane z Panną

strona 3: Panna w miłości i relacjach z innymi

strona 4: znane osoby spod znaku Panny

strona 5: podwójna astrologia dla Panny

  • ADD YOUR COMMENT