Ryby

Horoskop Ryby

Ryby data

Do zodiakalnych Ryb zaliczamy wszystkie osoby urodzone pomiędzy 19 lutego, a 20 marca. Jest to ostatni znak zodiaku, który wiąże się zarówno z końcem jak i początkiem czy zniszczeniem i odrodzeniem.

Ryby po angielsku

Ryby (19 lutego – 20 marca) – Pisces (19 February – 20 March)

horoskop tygodniowy

Ryby znak zodiaku

Ryby to marzyciele i idealiści. Często uciekają w swój świat, szczególnie jeśli na tym ziemskim niedobrze się dzieje. Ciężko patrzeć im bowiem na przemoc, zło i cierpienie innych. Potrafią nieść bezinteresowną pomoc, są wrażliwi i mają niezwykle dobre serca. Jakie jeszcze są Ryby?

Ryby to osoby bardzo towarzyskie i obdarzone niesamowitym poczuciem humoru. Świetnie czują się wśród ludzi, choć bywają chwile, że potrzebują pobyć sam na sam ze swoimi myślami i emocjami. Przez swoją wrażliwość odczuwają cierpienie bardziej niż przedstawiciele innych znaków zodiaku jednak rzadko to po nich widać. Są bowiem mistrzami pokerowej twarzy i udawania, że wszystko jest w porządku, podczas gdy w ich wnętrzu przechodzi prawdziwe tsunami.

Osoba będąca zodiakalną Rybą nie lubi gdy ktoś ją krytykuje czy wraca do jej błędów z przeszłości. Wiele bierze sobie do serca i długo rozpamiętuje wszystkie wyrządzone jej przykrości. Łatwo ją zranić, choć ona sama rzadko to pokazuje. Ryba ma także skłonności do różnych uzależnień czy nałogów. Ucieka w nie gdy czuje niemoc, przemęczenie, złość czy smutek.

Ryba jest skromna, uczciwa i raczej nie zdarza jej się umyślnie ranić. Ma doskonałą intuicję, jest bacznym obserwatorem i szybko wyciąga trafne wnioski. Doskonale poradzi sobie w świecie sztuki, ponieważ jej kreatywność i wyobraźnia są na bardzo, bardzo wysokim poziomie.

W stosunku do najbliższych, Ryba jest czuła, troskliwa i zdolna do największych poświęceń. Nawet jeśli ma już wszystkiego dość, nie wyżywa się na tych, których kocha. Wiele potrafi znieść w milczeniu i raczej rzadko można zaobserwować jej wybuch złości.

Ludzie spod znaku Ryb to esteci, których nie zachwyci byle banał. Potrafią docenić prawdziwą sztukę i rozumieją to, co niezrozumiałe dla innych. Szybko się uczą, są inteligentni, elokwentni, obowiązkowi i zaangażowani w to, co robią.

Ryby mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Ryb jest oddany i wierny. Jeśli się już zakocha, to po grobową deskę. Ma fantazję w sypialni, bywa romantyczny i potrafi oczarować. Doskonale radzi sobie też z dziećmi. Łączy w sobie bowiem odpowiedzialność oraz coś z małego chłopca, co mimo upływu lat, pozostaje w nim aż do starości.

Wadą mężczyzny spod tego znaku zodiaku jest zmienność nastrojów. Ryba potrafi w jednej minucie być radosny, zmotywowany i pełen życia, by za godzinę stracić całkowicie energię i dobry humor. To może frustrować ludzi z jego najbliższego otoczenia.

Zodiakalna Ryba ma też skłonności do sięgania po używki, takie jak nikotyna, alkohol czy narkotyki. Potrzebuje mieć więc koło siebie mądrą, kochającą kobietę, która w razie potrzeby powstrzyma go przed autodestrukcją.

Ryby kobieta

Kobieta spod znaku Ryb ma naturalną zdolność przyciągania do siebie mężczyzn. Na swoje nieszczęście nieraz przyciąga także tych, którzy nie mają dobrych zamiarów, są oszustami i wykorzystują jej dobro. Zanim spotka więc tego jedynego, będzie musiała kilkukrotnie składać do kupy złamane serce.

Przedstawicielki tego znaku są niesamowicie kobiece choć często nie zdają sobie z tego sprawy. Mają naturalny dar uwodzenia mężczyzn. Robią to bez większego wysiłku, a nieraz również bez świadomości, że w ogóle to robią.

Wobec najbliższych, Ryba jest bardzo czuła, troskliwa, oddana i skłonna do poświęceń. Nieraz usuwa się w cień, stojąc jednak za tymi, których kocha, gotowa w każdej chwili ich wesprzeć czy złapać w razie upadku.

To wspaniała, odpowiedzialna matka, która z pewnością wychowa dzieci na ludzi odpowiedzialnych, mądrych i potrafiących cieszyć się życiem. Zodiakalna Ryba będzie też żoną, której pozazdrości niejeden mężczyzna – zmysłowa, a jednocześnie wyrozumiała, czuła i zaradna.Na kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat Ryby:

strona 1: tutaj jesteś 🙂

strona 2: ciekawostki związane z Rybami

strona 3: Ryby w miłości i relacjach z innymi

strona 4: znane osoby spod znaku Ryb

strona 5: podwójna astrologia dla Ryb

  • ADD YOUR COMMENT