Ryby

Horoskop miłosny Ryby

Ryby najczęściej nie mają większych problemów z nawiązywaniem nowych znajomości. Są śmiałe, wesołe, otwarte i towarzyskie. Przyciągają więc nie tylko przyjaciół ale i płeć przeciwną. Zakochane, są wierne, oddane i czułe. Mają sporą fantazję, co partner zauważy także w łóżku. Nie lubią się kłócić i raczej unikają sytuacji konfliktowych.

Jeśli chodzi o przyjaźń, Ryby biorą ją zawsze na poważnie. Wobec ludzi, których bardzo lubią są lojalni, nie zdradzają ich sekretów, a w razie potrzeby, bez zastanowienia rzucą się im na pomoc.

horoskop partnerski

Ryby i Baran

Baran jest osobą która podobnie jak w życiu codziennym, także w miłości potrzebuje fajerwerków i niespodzianek. Lubi flirtować, spontanicznie umawiać się na randki i chodzić na imprezy. Ryby są natomiast spokojnymi romantykami. Czy ta dwójka ma więc szansę się dogadać? Tak, jeśli obdarzą się wzajemnym zrozumieniem, zaufaniem i będą potrafili czasem pójść na kompromis.

Baran pokocha tą pewnego rodzaju tajemniczość, którą ma w sobie Ryba. Spodoba mu się także jej niekłótliwy charakter. Wie, że z Rybą wszystko jest w stanie załatwić i dogadać jeśli tylko przygotuje sobie odpowiednie argumenty.

Ryba pokocha w Baranie jego odwagę oraz siłę i będzie czuła się przy nim bezpieczna. Na późniejszym etapie związku będzie starała się pokazać mu, że w życiu nie liczą się jedynie imprezy czy spontaniczne szaleństwa. Nauczy Barana odpowiedzialności i poskromi nieco jego upór.

To może się udać!

Ryby i Byk

Tej dwójce zdecydowanie sprzyjają gwiazdy. Mimo, że Byk jest racjonalistą twardo stąpającym po ziemi, natomiast Ryby to marzycielscy romantycy, wspólnie mogą stworzyć coś magicznego i dającego im mnóstwo szczęścia!

Zarówno Ryby jak i Byk, szukają w życiu spełnienia, chcą stabilizacji oraz poczucia bezpieczeństwa. Kochają całym sercem, są wierni i unikają kłótni. Są też w stanie poświęcić się dla ukochanej osoby.

Ich relacje łóżkowe są głębokie, przepełnione erotyzmem i miłością. Dbają o swoje wzajemne zadowolenie, choć zdarza się, że o niektórych kwestiach przez nieśmiałość nie chcą rozmawiać.

Jak w każdym związku, także i w tym, mogą pojawiać się zgrzyty. Z dużym prawdopodobieństwem będą one wiązały się z komunikacją. Byk jest bowiem człowiekiem konkretnym i tego samego oczekuje od innych. Ryby nie mówią natomiast w prost tego co czują. Często trzeba to wyciągać z nich na siłę. Ta dwójka musi więc nauczyć się rozmawiać, zaufać sobie i dążyć do tego by jak najlepiej poznać partnera.

Ryby i Bliźnięta

Może być to trudny związek. Mimo iż początkowo ta dwójka bardzo do siebie lgnie, na późniejszych etapach związku, okaże się że tak naprawdę niewiele ich łączy.

Bliźnięta lubią zmiany, przygody i życie na pełnych obrotach. Ryby natomiast pragną spokoju, lubią poukładane życie rodzinne, a imprezy stanowią dla nich rzadką odskocznię od codzienności.

Bliźniakowi może też przeszkadzać zmienność nastroju Ryb. Raczej nie będzie chciał zgłębiać ich nastroju i dążyć do tego, by się przed nim w pełni otworzyły.

Ten związek raczej nie przetrwa próby czasu.

Ryby i Rak

Ta para ma ogromne szanse na stworzenie szczęśliwego, pełnego i długotrwałego związku. Poza tym, że nadają na tych samych falach, to świetnie się uzupełniają!

Zarówno dla Raka jak i dla Ryby, ważną kwestią jest dom, rodzina, poczucie bezpieczeństwa i miłość. To partnerzy wierni, lojalni i tacy, którzy zawsze staną po stronie ukochanej osoby. Rak zadba o to, by Ryba nie zostawała ze swoimi problemami sama i będzie skłaniał ją do rozmów. Ryba natomiast otworzy przed Rakiem świat sztuki i zarazi go swoją kreatywnością.

Problem może stanowić jednak ich niezdecydowanie i brak praktycznego podejścia do życia. Powinni podzielić się obowiązkami i pilnować terminów spłat rachunków czy kredytów.

Rak i Ryby mają szansę stworzyć wspaniały, partnerski związek, którego harmonijności pozazdrości im niejeden znajomy.

Ryby i Lew

Tą znajomość zainicjuje najprawdopodobniej Lew. Jest on bowiem bardziej śmiały i wygadany. To z pewnością spodoba się Rybie, która lubi gdy partner przejmuje inicjatywę.

Lew pokocha spokój i marzycielską naturę Ryb. Lubi grać pierwsze skrzypce i tak z pewnością będzie także w tym związku. Zarówno Ryby jak i Lew pragną miłości prawdziwej, szczerej i opartej na zaufaniu. Dążą do założenia rodziny i stabilizacji.

Domowy budżet powinien przejąć tu Lew, ponieważ Ryba bywa rozrzutna, a pieniądze są dla niej czymś przyziemnym i dość nieistotnym. Ryba natomiast nauczy Lwa, że jego porywczość nie zawsze jest dobra. Czasem warto bowiem przemilczeć pewne kwestie, niż od razu rzucać się z pazurami na przeciwnika.

Mimo pewnych różnic, ta dwójka ma szansę stworzyć coś wspaniałego, trwałego i pełnego miłosnych uniesień. Muszą tylko wykazać się zrozumieniem i dużo ze sobą rozmawiać.

Ryby i Panna

W tej relacji wszystko zależy od osobowości partnerów oraz od tego jak bardzo ważne okaże się dla nich to uczucie. Czy będą o siebie wzajemnie zabiegać i opanują trudną sztukę kompromisu? Jeśli tak, to mają szansę stworzyć wspaniałą, kochającą się rodzinę. Jeśli odpuszczą, odpłyną w przeciwne strony.

Panna musi pamiętać o tym, że Ryby nie lubią rozmawiać o swoich problemach. Partnerzy muszą więc nauczyć się komunikować, ponieważ rozmowa i zaufanie są tym co cementuje związek. Jeśli im się to uda, drzwi do szczęścia staną przed nimi otworem.

Pannie z pewnością spodoba się czułość, spokój i delikatność Ryby. Ryba natomiast pokocha skromność i szczerość Panny. Domowego budżetu powinna pilnować w tym związku Panna, ponieważ ma głowę na karku i jest skrupulatna. Ryby natomiast otworzą przed partnerem świat sztuki i nauczą go ją rozumieć.

Ryby i Waga

Tej dwójce będzie ciężko się dogadać. Mimo iż mają podobne charaktery, będą mieć problemy by zaspokoić wzajemnie swoje potrzeby emocjonalne.

Zarówno Waga jak i Ryby są osobowościami dość spokojnymi i unikającymi konfliktów. Obydwoje jednak mają także skłonność do przybierania masek i zachowywania się tak, jak według nich oczekuje tego otoczenie. Mogą mieć więc problem z komunikacją i poznaniem się.

Zarówno Waga jak i Ryby mają też mało praktyczne podejście do rzeczywistości. Wiele mówią, snują plany ale niewiele robią w kierunku ich zrealizowania. Nie potrafią też wzajemnie się motywować. Ten związek raczej nie ma przyszłości.

Ryby i Skorpion

Ta dwójka rozumie się bez słów i z pewnością ma ogromną szansę na miłość po grobową deskę! Dzięki różnicom, będą się wzajemnie uzupełniać i pracować nad swoimi słabymi stronami.

Skorpion lubi stawiać sobie wysoko poprzeczkę i uparcie dąży do realizacji celów. To spodoba się Rybie, która potrzebuje porządnej motywacji by przejść od marzeń do czynów. To właśnie partner może pokazać jej, że jeśli tylko zechce, może w życiu osiągnąć wszystko.

Skorpionowi spodoba się czułość, dobro i skromność Ryby, natomiast Ryba będzie czerpań od partnera siłę i pewność siebie. Ich dom, przepełniać będzie cudowna atmosfera szacunku, miłości oraz romantyzmu. Ta dwójka świetnie sprawdzi się w roli rodziców, dadzą bowiem dzieciom nie tylko poczucie bezpieczeństwa ale także czułość oraz zrozumienie.

Sprawami dnia codziennego oraz budżetem zajmie się tu najprawdopodobniej Strzelec, natomiast Ryba zadba o rozrywki, romantyczne wieczory i domową atmosferę.

Ryby i Strzelec

Ryby i Strzelec to przybysze z dwóch różnych planet. Dzielą ich lata świetlne, czy mają więc szansę na zgodny związek? W sumie, czemu nie?!

Strzelec jest śmiały, pewny siebie i odważny, więc pewnie to właśnie on zainicjuje tą znajomość. W Rybie spodoba mu się jej spokój, dojrzałość i romantyczna natura. Ryba, szybko da się poderwać jeśli tylko w Strzelcu dostrzeże „to coś”!

Strzelec, jako człowiek czynu z pewnością zmotywuje Rybę do tego by zamiast ciągle marzyć, zaczęła w końcu działać. Wielce prawdopodobne więc jest, że będąc w związku ze Strzelcem osiągnie ona więcej niż gdyby była sama.

Ryba wyciszy natomiast nieco porywczego Strzelca i nauczy go romantyzmu. Pokaże mu, że czas spędzony w domu we dwoje, może dać mu tyle samo, a może nawet więcej radości niż imprezy czy podróże.

Ryby i Koziorożec

Temu związkowi sprzyjają gwiazdy! Mimo, że przeciwieństwa, świetnie się wzajemnie uzupełnią i dadzą sobie więcej niż początkowo mogłoby się wydawać.

Czuła i kochająca Ryba, otworzy nieco zamkniętego Koziorożca, powoli ucząc go okazywania uczuć. Koziorożec dostrzega natomiast w Rybie kogoś, kim może się zaopiekować. Chętnie będzie chronił ją przed złem, poprawiał humor i pocieszał po ewentualnych porażkach.

Ryba będzie w tym związku stroną bardziej związaną z domem, relacjami rodzinnymi i organizowaniem romantycznych chwil we dwoje. Koziorożec natomiast zapewni jej poczucie bezpieczeństwa. Będzie też lojalnie stał zawsze za swoją Rybą, służąc jej wsparciem.

Ta para świetnie nadaje się na rodziców. Z pewnością wychowają potomków na ludzi mądrych i zaradnych, a jednocześnie potrafiących współżyć z innymi i rozumiejących ich potrzeby.

Ryby i Wodnik

Jeśli ta para się w sobie zakocha, nic ani nikt nie stanie na drodze do ich szczęścia. Sprzyja im bowiem los i gwiazdy.

Ryba będzie w tym związku stroną bardziej związaną z domem, relacjami rodzinnymi i organizowaniem romantycznych chwil we dwoje. Wodnik natomiast wprowadzi do tej relacji dużo pozytywnej energii.

Muszą pamiętać jednak o obowiązkach i sprawach finansowych ponieważ obydwoje mają skłonność do życia z głową w chmurach. Sprawę powinien rozwiązać terminarz lub kalendarz, który pomoże uporządkować wszelkie bieżące sprawy.

Ta para doskonale sprawdzi się także w roli rodziców. Z pewnością uda im się wychować dzieci na ludzi zaradnych, a jednocześnie potrafiących kochać.

Ryby i Ryby

W tej relacji zdecydowanie czuć przyciąganie! Jest to para, która może stworzyć związek pełen miłości, namiętności i zrozumienia, warto więc o niego zadbać!

Ryby są partnerami dla których bardzo ważna jest miłość, relacje rodzinne i stabilizacja. Będą więc starali się ze wszystkich sił by stworzyć związek, o którym marzą.

W tej relacji kłótnie będą rzadkością, ponieważ Ryby unikają sytuacji konfliktowych. Czasem wolą nawet skłamać niż sprawić komuś przykrość. Za partnerem stoją jednak murem, są lojalne, wierne i wyrozumiałe. Potrafią okazywać miłość, a ich intuicja da im znać gdy druga połówka będzie miała jakieś problemy.

Ważne jest by zakochane Ryby dużo ze sobą rozmawiały, nie bały się podejmować ważnych decyzji, podzieliły między siebie obowiązki i budowały związek partnerski. Jeśli będą o tym pamiętać, ich miłość przetrwa wszystko.

horoskop partnerskiNa kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat Ryby:

strona 1: podstawowe informacje na temat Ryby

strona 2: ciekawostki związane z Rybami

strona 3: tutaj jesteś 🙂

strona 4: znane osoby spod znaku Ryby

strona 5: podwójna astrologia dla Ryb

  • ADD YOUR COMMENT