Baran

Horoskop Baran

Baran data

Do Baranów zaliczamy wszystkie osoby urodzone pomiędzy 21 marca, a 19 kwietnia. Jest to pierwszy znak zodiaku, oznaczający nowy początek, narodzenie, siłę i energię.

Baran po angielsku

Baran (21 marca – 19 kwietnia) – Aries (21 March – 19 April)

horoskop tygodniowy

Baran znak zodiaku

Baran to człowiek pełen energii i lubiący być w ruchu. Ma doskonałą pamięć, wiele cech przywódczych, a zwycięstwo jest tym co śni mu się po nocach. Jaki jeszcze jest zodiakalny Baran?

To co można z całą pewnością powiedzieć o zodiakalnym Baranie to fakt, że jest niezależny, lubi mieć kontrolę nad tym co się wokół niego dzieje, a najbardziej na świecie nie znosi gdy ktoś wtrąca się w jego życie. Uważa, że sam wie najlepiej co jest dla niego dobre i nawet jeśli miałby się sparzyć, zrobi wszystko po swojemu.

Barana charakteryzuje także upór. Ciężko przekonać go do zmiany zdania, a niektórych rzeczy po prostu nie da mu się przetłumaczyć. Jak już coś postanowi, to nie ma przebacz, klamka zapadła. Czasem w obronie swoich argumentów bywa nerwowy, impulsywny i wybuchowy. Zdecydowanie należy do osób, które łatwo zdenerwować.

Mimo wszystko, Baran jest człowiekiem lubianym, energicznym, ciekawym świata, przebojowym i inteligentnym. Ma poczucie humoru, potrafi się bawić i kocha imprezy. To oddany przyjaciel, który w razie potrzeby bez namysłu rzuci się na pomoc. Ludzie cenią jego szczerość, umiejętność dochowania tajemnicy, zdolność bezinteresownego działania, odwagę i upór. Baran bowiem kieruje swoim życiem sam i nie daje sobą sterować czy manipulować.

Baran lubi rywalizację, w tym różnego rodzaju gry, sport i inne sposoby sprawdzania swoich możliwości. Ma silną potrzebę bycia najlepszym, świetnie czuje się w roli zwycięzcy, a ewentualne porażki bardzo długo przeżywa i rozpamiętuje.

Baran jest człowiekiem czynu. Potrafi działać spontanicznie i bez zastanowienia. Nie boi się też ryzyka. Śmiało podejmuje się wyzwań, o których inni powiedzieliby, że są niewykonalne. Do wielu rzeczy podchodzi z wielkim zaangażowaniem i radością, a astrologowie mówią, że ma w sobie entuzjazm małego dziecka.

Baran mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Barana to zdobywca i wojownik. Doskonale wie czego chce i śmiało po to sięga. Lubi kobiety seksowne, zgrabne i inteligentne. W młodości stawia raczej na te, które wydają się być nie do zdobycia, są podobnie jak on waleczne i nie dają sobie w kaszę dmuchać. Na późniejszym etapie życia, gdy chce się ustatkować, szuka kobiet, które mają nieskomplikowany charakter, są niekłótliwe i ustępliwe.

Baran lubi cały czas żyć na lekkiej adrenalinie, nie znosi nudy ani monotonii. Ma swój charakterek i temperament, które nie opuszczają go mimo upływu lat. Kocha szybką jazdę, dalekie, nieznane podróże, ekstremalne sporty i życie na krawędzi.

Idealnymi zawodami dla mężczyzn spod tego znaku zodiaku będą więc wszelkie mundurówki, typu policjant, strażak czy żołnierz. Baran może też zostać utytułowanym sportowcem, prokuratorem, adwokatem czy dziennikarzem. W zasadzie nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Jeśli pokocha to co robi, swoją robotę wykona w stu procentach, z wielkim zaangażowaniem i pasją.

Baran kobieta

Kobieta będąca zodiakalnym Baranem z pewnością jest bardzo samodzielna i nie potrzebuje mężczyzny, który będzie trzymał ją ciągle za rączkę. Ma temperament, trudno ją okiełznać i tak naprawdę nigdy nie wiadomo co nowego wymyśli. A trzeba wiedzieć, że jeśli się na coś uprze, to nikt ani nic nie jest w stanie zmienić jej decyzji.

Tym co cechuje typową panią spod znaku Barana, jest także odwaga, upór i pasja. Śmiało sięga po to, co się jej należy, nie zwracając uwagi na konwenanse. Zdecydowanie lepiej mieć w niej przyjaciółkę niż wroga, ponieważ gdy chce się na kimś zemścić, robi to bez zbędnego tracenia czasu. Wobec ludzi, na których jej zależy jest natomiast bezinteresowna, gotowa w każdej chwili rzucić wszystko i biec im z pomocą. Kocha dobrą zabawę, podróże i poznawanie nowych ludzi.

Co do jej życia zawodowego, tak naprawdę może robić wszystko, łącznie z tym, co powszechnie uznawane jest za pracę dla mężczyzn. Kobieta Baran nie boi się bowiem ubrudzić czy zmęczyć. Powinna stawiać raczej na branże, w których nie można narzekać na nudę czy monotonię, w przeciwnym razie, szybko się zniechęci.Na kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat Barana:

strona 1: tutaj jesteś 🙂

strona 2: ciekawostki związane z Baranem

strona 3: Baran w miłości i relacjach z innymi

strona 4: znane osoby spod znaku Barana

strona 5: podwójna astrologia dla Barana

  • ADD YOUR COMMENT