Byk

Horoskop Byk

Byk data

Do Byków zaliczamy wszystkie osoby urodzone pomiędzy 20 kwietnia, a 20 maja. W zależności od roku urodzenia, Słońce mogło przebywać w znaku Byka także 21 i 22 maja. Jeśli urodziłeś się więc na pograniczu znaków, skonsultuj się z profesjonalnym astrologiem!

Byk znak zodiaku po angielsku

Byk (20 kwietnia – 20 maja) – Taurus (20 April – 20 May)

horoskop tygodniowy

Byk znak zodiaku

Byk jest łagodny, a jednocześnie silny i uparty. Nie znosi gdy ktoś chce nim kierować, choć sam też niechętnie rządzi innymi. To realista, dla którego dość ważną kwestią są pieniądze. Lubi czuć, że ma materialne zabezpieczenie i coś swojego. Jaki jeszcze jest Byk?

Byk, mimo mogłoby się wydawać dość groźnego zwierzęcia, które go symbolizuje, jest tak naprawdę łagodny, choć jeśli chce, potrafi mocno dokuczyć. Doskonale wie jakie są słabe punkty ludzi, którzy go na co dzień otaczają i gdzie wbić szpilę żeby najbardziej bolało. Mimo wszystko nie należy do ludzi złośliwych czy trudnych we współżyciu, wręcz przeciwnie – uznawany jest za uroczego i ma wielu znajomych, z którymi uwielbia spędzać swój wolny czas.

Byki są realistami, twardo stąpającymi po ziemi. Doskonale rozumieją jak wielką wartość mają pieniądze, starają się więc zarabiać ich jak najwięcej. Lubią markowe, drogie rzeczy, luksus, wygodę i wycieczki. Muszą posiadać coś na własność (na przykład ziemie, mieszkania, domy, firmy), w przeciwnym razie tracą swoją tożsamość i obsesyjnie dążą do materialnego zabezpieczenia się.

Gdy Byk ma jakieś zmartwienie czy problem którego nie może długo rozwiązać, może stać się to jego obsesją, prowadzącą do smutku, rozbicia, a w konsekwencji nawet depresji. Nie lubi bowiem nie mieć kontroli nad swoim życiem.

Tym co cechuje chyba każdego Byka, jest także kultura osobista, pracowitość, ogromna inteligencja, logika kierująca wszystkimi jego decyzjami i upór w dążeniu do celu. Byk bardzo nie lubi gdy ktoś go krytykuje czy też ma do niego o coś pretensje. Z ludźmi woli żyć w zgodzie i nie znosi sytuacji konfliktowych. Mówi się nawet, że Byk nie słyszy krzyku. Trafiają do niego bowiem tylko konkretne, jasne argumenty przekazane podczas spokojnej rozmowy.

Byki bardzo nie lubią nagłych i niekontrolowanych przez nich samych zmian. Cenią sobie stabilność, stałość relacji z ukochanymi czy przyjaciółmi, a także porządek, zarówno ten dosłowny jak i metaforyczny. Niełatwo wyprowadzić ich z równowagi lecz jeśli ta trudna sztuka już się komuś uda, Byk zamienia się w prawdziwe tsunami.

Tym co Byki wprost uwielbiają, jest dobra kuchnia. Ich poczucie estetyki docenia piękne zapachy, smaki i obrazy. Bary z fast foodem to zdecydowanie nie jest miejsce dla nich. Jeśli więc chcesz sprawić Bykowi przyjemność, ugotuj mu tradycyjny, pyszny, domowy obiad!

Byki są też bardzo konkretne. Podjęcie decyzji nie zajmuje im wiele czasu, są zdecydowane i rzeczowe. Denerwują ich ludzie drobiazgowi, rozbierający wszystko na czynniki pierwsze.

Byk mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Byka jest w swojej naturze spokojny, poukładany, rzeczowy i konkretny. Wie, że marzeń nie spełnia się dzięki bujaniu w obłokach, a solidnej, ciężkiej pracy. Najczęściej osiąga więc zawodowe i osobiste sukcesy.

Poza tym, że lubi dobrze zjeść, kocha też być dotykany i głaskany. Jego strefą erogenną jest szyja, więc jeśli chcesz zdobyć mężczyznę Byka, kieruj się podczas pieszczot właśnie tam!

Należy wspomnieć, że w początkowej fazie znajomości Byk może być nieco nieśmiały i raczej pierwszy nie zagada, nawet jeśli bardzo mu się spodobasz. Przejmij więc inicjatywę, Byki bardzo lubią silne, niezależne kobiety!

Mężczyzna spod tego znaku zodiaku jest wierny i jeśli już kogoś pokocha, to po grobową deskę. Zdrady i flirty na boku zupełnie nie są w jego stylu, możesz więc być spokojna i bez wyrzutów sumienia puszczać go na piwko z kolegami 🙂

Byk kobieta

Kobieta będąca zodiakalnym Bykiem jest zazwyczaj bardzo seksowna choć niezbyt skora do romansów. Ceni sobie trwałe, poważne związki i nie zaprząta sobie głowy przelotnymi flirtami. Ma klasę, jest elegancka i zawsze świetnie wygląda.

Pani Byk stawia na klasykę, niezawodność i trwałość. Kocha markowe ubrania, perfumy i kosmetyki. Może miesiącami oszczędzać by kupić sobie jedną parę butów lecz tą z górnej półki, a nie chińskie badziewie z sieciówki.

Kobieta Byk jest cierpliwa, jeśli jednak ktoś skrzywdzi jej bliskich, potrafi być mściwa i pokazać pazurki. Każdy kto ją dobrze zna, doskonale wie, że lepiej być jej przyjacielem niż wrogiem.

Pani urodzona pod tym znakiem zodiaku uwielbia porządek, jest zorganizowana i na wszystko ma plan. Drażnią ją nieproszeni goście czy niespodziewane wydarzenia. Pragnie założyć rodzinę niczym z reklamy płatków śniadaniowych – szczęśliwą, zżytą i kochającą się.Na kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat Byka:

strona 1: tutaj jesteś 🙂

strona 2: ciekawostki związane z Bykiem

strona 3: Byk w miłości i relacjach z innymi

strona 4: znane osoby spod znaku Byka

strona 5: podwójna astrologia dla Byka

  • ADD YOUR COMMENT