Bliźnięta

Horoskop Bliźnięta

Bliźnięta data

Do Bliźniąt zaliczamy wszystkie osoby urodzone pomiędzy 21 maja, a 20 czerwca. W zależności od roku urodzenia, Słońce mogło przebywać w znaku Bliźniąt także 21 i 22 czerwca. Jeśli urodziłeś się więc na pograniczu znaków, skonsultuj się z profesjonalnym astrologiem!

Bliźnięta po angielsku

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca) – Gemini (21 May – 20 June)

horoskop tygodniowy

Bliźnięta znak zodiaku

Bliźnięta to osoby niezwykle inteligentne, potrafiące szybko się uczyć i mające świetną pamięć. Ich ciekawość świata jest wprost niesamowita! Dodatkowo mają w sobie mnóstwo energii, witalności, a dobry humor bardzo rzadko ich opuszcza. Jakie jeszcze są zodiakalne Bliźnięta?

Bliźnięta są bardzo chłonne, twórcze, kreatywne, a odkrywanie świata sprawia im ogromną, wręcz dziecięcą radość. Nie znoszą monotonni ani stagnacji, ciągle są w ruchu, wymyślają sobie nowe zajęcia, a utrzymanie ich dłużej w pozycji siedzącej wydaje się być niemożliwe. By były szczęśliwe, muszą doświadczać wielu bodźców, rozwijać się i przebywać wśród ludzi.

Bliźniak myśli, mówi i działa szybko. Czasem aż nazbyt! To sprawia, że w jego życiu zdarzają się sytuacje, że powie o trzy słowa za dużo, nie myśląc o konsekwencjach czy o tym, że kogoś rani. Jego urok osobisty sprawia jednak, że ludzie nie gniewają się na niego długo.

Poza urokiem, przedstawicieli tego znaku zodiaku charakteryzuje najczęściej też niebanalna uroda. Kobiety Bliźnięta są niezwykle seksowne i mają w sobie to coś, co bardzo przyciąga do nich mężczyzn. Doskonałym przykładem zodiakalnej Bliźniaczki jest w końcu Marylin Monroe! Mężczyźni urodzeni w tym znaku, są natomiast przystojni, mają hipnotyzujące spojrzenie i bez trudu uwodzą kobiety.

Wadami Bliźniąt jest nerwowość, porywczość i impulsywność. Łatwo się denerwują, szczególnie za kółkiem! Lubią rządzić i wydawać polecenia, same jednak nie znoszą gdy ktoś próbuje je krytykować czy mówić jak co powinny zrobić. Ciężko im się skupić na jednej czynności, bywają niezdecydowane i nie kończą rozpoczętych projektów.

Bliźnięta to prawdziwi obywatele świata. Mogą żyć w niemal każdym jego zakątku, byleby miały przy sobie kogoś, kogo kochają i komu ufają. Szybko przystosowują się do nowych warunków, rzadko narzekają i momentalnie przyswajają nowy język czy obyczaje.

Osoby urodzone jako zodiakalne Bliźnięta charakteryzuje także poczucie humoru. Śmieją się szczerze, głośno i często, lubią opowiadać kawały i anegdoty. Gdy mają gorszy dzień, starają się tego nie pokazywać, jednak emocje u Bliźniaka widać jak na dłoni. Momentalnie zmienia się bowiem jego spojrzenie i ton głosu. Nie potrafią udawać, słabo idzie im też kłamanie. Podsumowując, Bliźniak zawsze jest po prostu sobą, czy to komuś odpowiada czy też nie… i chyba to jest jego największa zaleta!

Bliźnięta mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt doskonale wie jak zrobić wrażenie na kobiecie. Potrafi być szarmancki i elegancki, a jednocześnie ma w sobie jakiś rodzaj dziecięcej radości. W młodości często zmienia partnerki, ponieważ jest bardzo kochliwy. Gdy już jednak naprawdę się zakocha i stwierdzi, że kobieta, którą poznał to właśnie ta jedyna, nie spocznie dopóki nie zdobędzie jej serca.

Jako mąż, Bliźniak jest czuły, troskliwy i oddany. Żona z pewnością nie będzie też narzekać przy jego boku na nudę, ponieważ zazwyczaj ma sto pomysłów na minutę, uwielbia spotkania towarzyskie, podróże i imprezy, na które konsekwentnie ciągnie ją ze sobą.

Mężczyzna Bliźniak zawsze powie to co myśli i jeśli uważa, że ta sukienka Cię pogrubia, to bez ceregieli Cię o tym poinformuje. Miewa problemy z wyczuciem, nie warto się o to jednak złościć czy próbować go powstrzymywać. To jego natura i nikt na to nic nie poradzi.

Warto też zauważyć, że wielu prezydentów było zodiakalnymi Bliźniętami – między innymi John F. Kennedy, George Bush czy Donald Trump. Z polskich Bliźniąt, urząd ten piastowali na przykład Bronisław Komorowski czy Lech Kaczyński. Oznacza to, że Bliźnięta potrafią zaskarbić sobie zaufanie ludzi, mają dar przekonywania i potrafią mówić w taki sposób, by trafiać do innych.

Zodiakalny Bliźniak lubi dobrze zjeść, niespecjalnie jednak garnie się do gotowania. Niesamowicie nudzą go także typowo domowe obowiązki ale jeśli musi coś zrobić, zrobi to choć nie bez narzekania pod nosem.

Bliźnięta kobieta

Kobieta będąca zodiakalnym Bliźniakiem, potrafi rozkręcić każdą imprezę i tchnąć życie w nawet najradziej zatwardziałego ponuraka. Jest pełna energii, otwarta i radosna. To też gaduła jakich mało! Ciężko wbić się jej w słowo czy sprawić, żeby choć przez kilkanaście minut siedziała cicho.

Ma w sobie mnóstwo seksapilu i wdzięku. Potrafi uwodzić mężczyzn i okręcać ich sobie wokół palca, sprawiając że robią dokładnie to, czego ona chce. To ona wybiera partnerów, a jeśli nie jest kimś zainteresowana, to mimo iż człowiek stanie na rzęsach, nie zwróci na niego najmniejszej uwagi.

Kobieta Bliźniak najlepiej czuje się jeśli ciągle się rozwija, pracuje i działa. Nie powinna zamykać się w domu, ponieważ sprawi to, że w końcu zacznie dopadać ją nuda, zniechęcenie i smutek, a Bliźniak w złej kondycji psychicznej jest wprost nie do zniesienia!

Tym co cechuje kobietę Bliźniaka, jest też jakiś rodzaj elegancji. Mimo luzu, jaki w sobie ma, potrafi zachować się w każdej sytuacji i jest bardzo lubiana.Na kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat Bliźniąt:

strona 1: tutaj jesteś 🙂

strona 2: ciekawostki związane z Bliźniętami

strona 3: Bliźnięta w miłości i relacjach z innymi

strona 4: znane osoby spod znaku Bliźniąt

strona 5: podwójna astrologia dla Bliźniąt

  • ADD YOUR COMMENT