Lew

Horoskop Lew

Lew data

Do Lwów zaliczamy wszystkie osoby urodzone pomiędzy 23 lipca, a 22 sierpnia. W zależności od roku urodzenia, Słońce mogło przebywać w znaku Lwa także 22 lipca oraz 23 i 24 sierpnia. Jeśli urodziłeś się więc na pograniczu znaków, skonsultuj się z profesjonalnym astrologiem!

Lew po angielsku

Lew (23 lipca – 22 sierpnia) – Leo (23 July – 22 August)

horoskop tygodniowy

Lew znak zodiaku

Zodiakalny Lew to człowiek, na którego nie da się nie zwrócić uwagi. Roztacza bowiem wokół siebie jakiś rodzaj słonecznej, ciepłej i pozytywnej aury, która bardzo przyciąga do niego ludzi i sprawia, że chyba nie da się go nie lubić. Jaki jeszcze jest Lew?

Prawdą jest to, że zodiakalne Lwy uwielbiają być w centrum zainteresowania, są śmiałe, urokliwe, wygadane i pełne pozytywnej energii. Lubią ludzi i łatwo nawiązują nowe kontakty. Dzięki odwadze i otwartości nie boją się tego co nowe czy nieznane. Chętnie uczą się nowych rzeczy, a przez życie idą z wysoko podniesioną głową.

To też prawdziwi liderzy, którzy doskonale rozdzielają zadania, są zorganizowani i jak mało kto, potrafią ciężko pracować na swój sukces. Ewentualne porażki czy potknięcia nie są w stanie ich na długo zniechęcić. Po upadku szybko się podnoszą i walczą dalej.

Lwy są prostolinijne i szczere. Zazwyczaj mówią to, co myślą nawet jeśli miałoby to komuś sprawić przykrość. Przez to, że mocno skupiają się na sobie, łatwo je jednak oszukać i wyprowadzić w pole. Tak potraktowane, często dramatyzują i potrafią stworzyć wokół siebie prawdziwy melodramat. Zdarza im się bowiem wyolbrzymiać pewne kwestie, szczególnie jeśli miałoby to postawić ich w lepszym świetle.

Lew znany jest ze swojego poczucia humoru – potrafi rozśmieszyć innych dosłownie jednym zdaniem. Często się uśmiecha, jest ciepły i ma serdeczną naturę. Chętnie dzieli się tym co ma, jest hojny i często robi niespodziewane prezenty swoim najbliższym. Generalnie wydawanie pieniędzy jest jednym z jego hobby, żyje konsumpcyjnie, chętnie podróżuje, uwielbia drogie, markowe rzeczy i raczej nie potrafi oszczędzać.

Niektóre Lwy bywają jednak bardzo egocentryczne, uparte i nie znoszą sprzeciwów. Nie należy ich publicznie krytykować i mówić, że nie mają racji, ponieważ taką zniewagę zapamiętają na bardzo długo i najpewniej w końcu się zemszczą. Duma i honor są bowiem dla nich niezwykle istotnymi wartościami.

Lew to realista, który nie ma czasu na bujanie w obłokach. Zamiast marzyć – działa, nawet jeśli wymaga to od niego nie lada wysiłku. Lubi być najlepszy w tym co robi i nie spocznie nim nie osiągnie celu, a warto wiedzieć, że spełniony Lew to szczęśliwy Lew!

Lew mężczyzna

Wśród astrologów znana jest pewna anegdota dotycząca panów spod tego znaku zodiaku. „Mistrzu – rzekł ktoś do owdowiałego Lwa, aktora – wzruszyła mnie pana rozpacz nad grobem małżonki. Lew machnął ręką. – To jeszcze nic, trzeba mnie było przedtem widzieć w kościele!”. Obrazuje to fakt, że mężczyźni Lwy uwielbiają być w centrum zainteresowania. Potrzebują do tego publiki, dlatego tak chętnie przebywają wśród ludzi.

Gdy chcesz zdobyć serce Lwa, pamiętaj o tym by od czasu do czasu chwalić go i doceniać to, co robi. Nie krytykuj go publicznie, jeśli coś nie spodobało Ci się w jego zachowaniu, powiedz mu to ale dopiero wtedy, gdy będziecie sami.

Mężczyzna Lew z pewnością na swoją partnerkę wybierze kobietę niezwykłą, która będzie jego ozdobą, dorówna mu intelektem, charyzmą i urokiem. Jeśli więc jesteś ukochaną pana Lwa, już możesz czuć się wyjątkowo!

Zodiakalny Lew doskonale nadaje się na managera, dyrektora czy właściciela własnego biznesu. Nie znosi bowiem gdy ktoś wydaje mu polecenia czy go poucza, sam natomiast ma wiele cech przywódczych i potrafi mądrze zarządzać pracą innych.

Lew kobieta

Kobieta będąca zodiakalnym Lwem ma w sobie ogromne pokłady seksapilu, choć bywa, że sama o tym nawet nie wie. Podoba się mężczyznom, przyciąga ich do siebie i raczej nie ma problemu z tym, by zwrócić na siebie ich uwagę. Jest pewna siebie, zaradna i odważna. Kompletnie nie należy do pań, którymi trzeba by się było opiekować i prowadzić za rączkę. Wprost przeciwnie, to ona jest tą, która formuje swojego mężczyznę i sprawia, że tańczy on tak, jak ona mu zagra.

Zodiakalna Lwica nie daje sobie w kaszę dmuchać i zazwyczaj dostaje to, czego chce. Do celu nie idzie jednak po trupach, stawiając raczej na swoją pracę. Lubi mieć świadomość, że do sukcesu doszła wyłącznie dzięki swojemu poświęceniu i zaangażowaniu.

Pani Lew to też świetna pani domu, która doskonale organizuje swój czas. Poza pracą, zakupami i codziennymi obowiązkami, zawsze znajdzie chwilę dla siebie. Lubi otaczać się ładnymi rzeczami, żyje konsumpcyjnie i zawsze stawia na to, co eleganckie i ponadczasowe. Ma doskonały gust, jest zadbana i elegancka.Na kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat Lwa:

strona 1: tutaj jesteś 🙂

strona 2: ciekawostki związane z Lwem

strona 3: Lew w miłości i relacjach z innymi

strona 4: znane osoby spod znaku Lwa

strona 5: podwójna astrologia dla Lwa

  • ADD YOUR COMMENT