Skorpion

Horoskop miłosny Skorpion

Skorpion potrafi kochać bardzo mocno. By to okazać najczęściej działa, a nie gada, więc czułe słówka, wiersze czy głośno wypowiadane deklaracje, raczej nie są w jego guście. Szybko uczy się partnera, wie co sprawia mu przyjemność, a co spowoduje, że zacznie się złościć.

Skorpion jest bardzo lojalny, rzadko zdarza się więc by dopuszczał się zdrad czy flirtów na boku. Tego samego oczekuje jednak od partnera. Raz zraniony, będzie to pamiętał do końca życia i najpewniej nie wybaczy.

Skorpion dodaje swojemu partnerowi wiele siły, motywuje go do działania i pomaga podnieść się po porażkach. Czasem bywa humorzasty, jeśli wstanie lewą nogą, lepiej schodzić mu z drogi i dodatkowo nie drażnić.

Skorpion przyjaciel nie ocenia, nie osądza i zawsze wspiera. Służy dobrą radą jednak nie wtrąca się gdy widzi, że ktoś nie chce jego pomocy. Potrafi doskonale wyczuć emocje innych, co sprawia że najczęściej jest postrzegany przez przyjaciół jako mądry, taktowny i wyrozumiały.

horoskop partnerski

Skorpion i Baran

Jest to połączenie dwóch wilków rywalizujących o terytorium. Obydwoje emocjonalni, silni, uparci i waleczni. Będzie im więc niezwykle ciężko powstrzymać się od codziennych kłótni.

Na początku znajomości połączy ich najprawdopodobniej ognisty, pełen uniesień romans. Gdy jednak minie pierwszy etap fascynacji i przyjrzą się sobie na wzajem, szybko zrozumieją, że stanowią zbyt wybuchowe połączenie.

Baran i Skorpion będą się wzajemnie oskarżać, nieraz padnie o trzy słowa za dużo, a ich pamiętliwość sprawi, że niełatwo będzie im się pogodzić. Żadne nie odpuści i najprawdopodobniej bardzo szybko podejmą decyzję o zostaniu.

Skorpion i Byk

Te dwa znaki bardzo mocno się do siebie przyciągają. Gwiazdy im sprzyjają czy jednak partnerzy będą potrafili to wykorzystać? To zależy tylko i wyłącznie od nich samych.

Zarówno Byk jak i Skorpion mocno cenią sobie bezpieczeństwo, luksus i wygodę. Będą więc wspólnie dążyć do tego, by sobie je zapewnić. Spokojny Byk poskromi nieco waleczną naturę Skorpiona, ten natomiast nauczy partnera, że czasem zmiany oraz spontaniczność są dobre i nie należy się ich bać.

Byk i Skorpion będą bardzo dobrze czuli się w swoim towarzystwie, istnieje więc ryzyko, że nieco odetną się od przyjaciół. Ważne jest więc by pamiętali, że czasem warto zrobić sobie dzień wolnego i porządnie zaszaleć w gronie bliskich osób! To zawsze ładuje akumulatory i sprawia, że jeszcze mocniej chce się żyć!

Skorpion i Bliźnięta

Tą dwójkę wiele dzieli, mało natomiast łączy. Czy oznacza to, że w ogóle nie mają szans na udany, długotrwały związek?

Początkowo tych dwoje może połączyć ognisty romans. Bliźniaka będzie pociągać nieco tajemnicza natura Skorpiona, ten natomiast pokocha w Bliźniaku dziecięcą radość i aktywność. Gorzej może być gdy emocje zaczną opadać i partnerzy przestaną patrzeć na siebie przez różowe okulary.

Bliźnięta znane są z tego, że nie potrafią długo skupić się na jednej rzeczy. Rozpoczynają więc nowe projekty bez kończenia poprzednich. To niesamowicie drażni Skorpiona, który w przeciwieństwie do partnera jest zorganizowany, systematyczny i uparcie dąży do celu.

Skorpion jest znakiem dość władczym i silnym. Jeśli będzie chciał podporządkować sobie swobodnego Bliźniaka, ten szybko od niego ucieknie. Skorpiona realistę będzie drażnić też zmienność nastrojów tak charakterystyczna dla Bliźniąt.

To się raczej nie uda…

Skorpion i Rak

Rak i Skorpion są znakami, które bardzo się wzajemnie do siebie przyciągają. Obydwojgu zależy na prawdziwej miłości, poczuciu bezpieczeństwa i stabilizacji. Nieraz rozumieją się bez słów, nic więc dziwnego, że ich miłość prawdopodobnie pokona wszystkie przeciwności losu.

Związek budują powoli i ostrożnie. Zbytni pośpiech jest zupełnie nie w ich guście. Z czasem, coraz lepiej się poznają, obdarzają zaufaniem i odkrywają swoje uczucia. Stroną delikatnie dominującą będzie w tym związku zapewne Skorpion, choć dla pobocznych obserwatorów nie będzie to jakoś mocno widoczne.

Skorpion bywa niestety zazdrosny i zaborczy, co może burzyć idyllę tego związku. Bardzo trudno go przekonać by w końcu przestał walczyć. Czy jednak uroczy i autentyczny Rak będzie właśnie tym, który ostudzi nieco porywczość swojego Skorpiona? Myślimy, że tak i trzymamy mocno kciuki za powodzenie tego związku!

Skorpion i Lew

To może być trudny związek i jeśli ta dwójka nie zrozumie, że najtrwalsze relacje budowane są na partnerstwie, nic z tego nie będzie.

Skorpion ma w swojej naturze walkę, na co Lew za żadne skarby świata sobie nie pozwoli. Będzie próbował udowodnić, że to właśnie on jest ważniejszy w tej relacji, a krzyki i miotanie się Skorpiona nie robią na nim absolutnie żadnego wrażenia.

Między tą dwójką jest jednak także mnóstwo namiętności i gorących uczuć. Lubią się ze sobą spotykać, dobrze się bawią i chętnie rywalizują – czy to dzięki różnym grom czy w sporcie. Jedno jest więc pewne – na nudę nie będą mogli narzekać.

Lew jako osobnik stadny, uwielbiający towarzystwo i bardzo przebojowy, niejednokrotnie będzie otaczany przez adoratorów, co będzie doprowadzało Skorpiona do szewskiej pasji. Skorpion chcąc natomiast ukarać Lwa, nie będzie zwracał na niego uwagi, co będzie dla Lwa dotkliwą karą. Ta dwójka to naprawdę wybuchowe połączenie i tylko od nich zależy czy się dogadają czy pozabijają.

Skorpion i Panna

Pod względem emocjonalnym, ta dwójka bardzo się różni. Panna – polegająca na swoim rozumie, racjonalna i stała w uczuciach, Skorpion – bardzo emocjonalny, uparty i ciągle o coś walczący. Czy będą potrafili stworzyć razem coś fajnego?

Skorpion da Pannie mnóstwo swojej siły. Nauczy ją, że czasem warto walczyć o swoje i uparcie dążyć do celu. Panna natomiast wyhamuje swojego Skorpiona gdy zauważy, że ten zaczyna przesadzać. Nauczy go trudnej sztuki dyplomacji i udowodni, że ta metoda nieraz przynosi więcej pożytku niż ostra walka.

Ta dwójka będzie lubiła wzajemną rywalizację – na przykład w formie sportu czy różnych gier. Będą powoli się wzajemnie poznawać, obydwoje bowiem mają złożone charaktery i odkrywają siebie dopiero gdy czują się całkowicie bezpieczni.

W tym związku sprawdzi się stare porzekadło głoszące, że przeciwieństwa się przyciągają. Trzymamy kciuki!

Skorpion i Waga

Jeśli Waga i Skorpion nauczą się wzajemnie uzupełniać i będą czerpali od siebie na wzajem to, co najlepsze w ich charakterach, to może się udać, jeśli jednak odpuszczą, rozejdą się bardzo szybko.

Zarówno Waga jak i Skorpion kochają bardzo mocno i zależy im na miłości jak z bajki, która pokona wszelkie przeciwności. Stroną dominującą w tym związku, będzie zapewne Skorpion, jednak musi pamiętać by zbytnio tego nie manifestować, bo nawet Wagi miewają swoje granice.

Waga nauczy Skorpiona, że czasem nie warto szarpać się ze światem, a spokój, harmonia i dyplomacja są kluczami do wielu zamków. Skorpion natomiast da Wadze mnóstwo swojej siły, będzie motywował ją do działania i nie pozwoli się jej zbytnio rozleniwić.

Waga nieraz wyciągnie swojego Skorpiona domatora z zacisza jego czterech ścian, pozna go ze swoimi przyjaciółmi i pokaże, że ludzie nie gryzą. Skorpion natomiast nauczy ją większego zdecydowania i zdyscyplinowania.

Skorpion i Skorpion

Dwa Skorpiony może połączyć ogromna namiętność, która z czasem ma szansę zmienić się w prawdziwą miłość, taką do grobowej deski!

O ile partnerzy nie zaczną ze sobą rywalizować o dominację i w porę zrozumieją, że najlepiej sprawdzi się w ich przypadku związek partnerski – wszystko powinno dobrze się ułożyć. Dwa Skorpiony wzajemnie się stymulują, motywują do działania i dodają sobie na wzajem siły. Uwielbiają spędzać ze sobą czas, rozmawiać, poznawać świat i podróżować. Tej dwójce nigdy nie skończą się tematy do rozmów!

Ich kłótnie będą rzadkie ale za to bardzo intensywne. U Skorpiona nie ma bowiem półśrodków – albo walka na całego albo pokój. Muszą się więc nauczyć nieco spokojniej podchodzić do pewnych kwestii, a nieporozumienia załatwiać rozmową zamiast krzykiem. Powinni sobie też bardziej ufać, bo zazdrość u obojga nieraz bywa tu zapalnikiem awantur.

Generalnie uważamy jednak, że dwa Skorpiony mają szansę stworzyć cudowny związek, w którym nigdy nie zabraknie emocji, wzajemnej fascynacji i pożądania.

Skorpion i Strzelec

Ta dwójka ma ze sobą wiele wspólnego, jest więc wielce prawdopodobne, że uda im się ze sobą dogadać.

Zarówno Strzelec jak i Skorpion są osobowościami dynamicznymi, lubiącymi życie na sto procent, nie bojącymi się ciężkiej pracy i nie zważającymi na konwenanse. Doskonale będą się więc ze sobą bawić, a tematy do rozmów nie będą się im nigdy kończyć.

Skorpion może nauczyć Strzelca taktu i dyskrecji oraz tego, by kończyć to, co się zaczęło. Zmotywuje go do działania i przekaże mu mnóstwo swojej siły. Strzelec natomiast zachęci Skorpiona, który jest z natury raczej domatorem do podróży i tego, by czasem spontanicznie zaszaleć.

Ta dwójka ma więc szansę się świetnie uzupełnić i dać sobie na wzajem wiele szczęścia.

Skorpion i Koziorożec

Skorpion podobnie jak Koziorożec jest osobą, która lubi stawiać sobie wysoko poprzeczkę i uparcie dąży do spełnienia marzeń. W przeciwieństwie jednak do Koziorożca, jest bardziej emocjonalny. Ta para raczej się nie dogada, ponieważ wyraźnie czuć między nimi rywalizację.

Skorpion bywa też podejrzliwy, zazdrosny, wybuchowy i humorzasty. Spokojny Koziorożec raczej nie wytrzyma dramatycznych scen, które z pewnością nie raz urządzi mu partner.

Wychodzi więc na to, że jak bardzo by się nie starali, ta relacja zakończy się bardzo szybko.

Skorpion i Wodnik

To uczucie będzie potrzebowało mnóstwa cierpliwości oraz zrozumienia. Jeśli partnerzy o to zadbają, mają szansę na długotrwały i szczęśliwy związek.

Skorpion jeśli już kocha, to całym sobą. Stara się więc o partnera, chce dać mu jak najwięcej szczęścia i jest skłonny do poświęceń. Podobnie ma Wodnik, więc pewne różnice, które między nimi występują, mogą zostać pokonane.

Wodnik może nauczyć Skorpiona, że miłość nie polega na tym, by nieustannie ze sobą przebywać, a odrobina przestrzeni nie sprawia, że związki się rozpadają. Skorpion natomiast może wyciszyć nieco Wodnika i pokazać mu, że w domu też można spędzić fajnie czas.

Ważne jest by partnerzy rozumieli potrzeby drugiej połówki i nie chcieli na siłę jej zmieniać.

Skorpion i Ryby

Ta dwójka rozumie się bez słów i z pewnością ma ogromną szansę na miłość po grobową deskę! Dzięki różnicom, będą się wzajemnie uzupełniać i pracować nad swoimi słabymi stronami.

Skorpion lubi stawiać sobie wysoko poprzeczkę i uparcie dąży do realizacji celów. To spodoba się Rybie, która potrzebuje porządnej motywacji by przejść od marzeń do czynów. To właśnie partner może pokazać jej, że jeśli tylko zechce, może w życiu osiągnąć wszystko.

Skorpionowi spodoba się czułość, dobro i skromność Ryby, natomiast Ryba będzie czerpań od partnera siłę i pewność siebie. Ich dom, przepełniać będzie cudowna atmosfera szacunku, miłości oraz romantyzmu. Ta dwójka świetnie sprawdzi się w roli rodziców, dadzą bowiem dzieciom nie tylko poczucie bezpieczeństwa ale także czułość oraz zrozumienie.

Sprawami dnia codziennego oraz budżetem zajmie się tu najprawdopodobniej Strzelec, natomiast Ryba zadba o rozrywki, romantyczne wieczory i domową atmosferę.

horoskop partnerskiNa kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat Skorpiona:

strona 1: podstawowe informacje na temat Skorpiona

strona 2: ciekawostki związane ze Skorpionem

strona 3: tutaj jesteś 🙂

strona 4: znane osoby spod znaku Skorpiona

strona 5: podwójna astrologia dla Skorpiona

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x