Horoskop Waga 2022

Horoskop Waga 2022

Horoskop roczny 2022 Waga. Sprawdź co Cię czeka w tym roku! Jak Ci minie rok 2022? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie horoskop dla swojego znaku na rok 2022!

Horoskop roczny Waga 2022

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Ze zdrowiem bez zmian. Stałe dolegliwości będą nawiedzać Wagi przez cały rok i niestety nie uda się ich zniwelować. Dobra wiadomość jest taka, że się nie pogorszy, pod warunkiem że Wagi będą dla siebie dobre, nie będą forsować swojego organizmu, spędzą trochę czasu na aktywności fizycznej i zapewnią sobie dobry, długi sen. Wagi powinny się wspierać nawzajem, bowiem druga Waga daje najlepszą informacje zwrotną. Zwłaszcza Wagi urodzone w październiku powinny się trzymać razem i wspierać w realizacji zdrowego trybu życia.

Finanse: Przed Wagą wspaniały rok jeśli chodzi o finanse. Waga zrealizuje większość swoich biznesowych przedsięwzięć, a plany które zrobiła by zmaksymalizować przychody będą się spełniały prawie bez jej udziału. Koniecznie Waga powinna zwrócić uwagę na rozsądne gospodarowanie finansami w tym roku, bo czeka ją kilka nadprogramowych wydatków, na które jednak zapobiegliwa Waga będzie przygotowana. Szczególnie wrzesień przyniesie Wadze duże zadowolenie w sferze finansów.

Miłość: Strzała Amora dosięgnie w tym roku każdą Wagę, która jest singlem. Będzie to szansa na długi, satysfakcjonujący związek, jeśli tylko Waga zaufa osobie, która ją obdarzy uczuciem i otworzy się w szczerych rozmowach. Ten rok zaowocuje wyjątkowym czasem w związkach. Waga na nowo odkryje partnera, który będzie spełniał wszystkie jej oczekiwania, tak aż Waga sama będzie zdumiona. Będzie to sprzyjać miłosnym uniesieniom, a przede wszystkim poczuciu wszechogarniającej miłości.

Praca: Praca w tym roku przyniesie Wagom dużo satysfakcji, pod warunkiem że na początku roku uda się Wagom zrewidować swoje podejście, na bardziej zaangażowane. Nie warto w tym aspekcie słuchać podszeptów Strzelca. Wagi powinny zaufać Wodnikom i Pannom. One chcą dla nich najlepiej i będą je wspierać we właściwym spojrzeniu na sprawy zawodowe. Przez większość roku jednakże Waga będzie czuć zadowolenie z pracy, bowiem odnajdzie w niej coś, czego zawsze szuka, czyli potrzebę bycia potrzebnym i użytecznym, a jednocześnie zauważonym.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT