Horoskop Koziorożec 2022

Horoskop Koziorożec 2022

Horoskop roczny 2022 Koziorożec. Sprawdź co Cię czeka w tym roku! Jak Ci minie rok 2022? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie horoskop dla swojego znaku na rok 2022!

Horoskop roczny Koziorożec 2022

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koziorożec będzie wyjątkowo zadowolony ze zdrowia w 2022 roku. Niewiele będzie mu dokuczać, a problemy z którymi borykał się wcześniej, uda się rozwiązać. Głównie sprzyjać temu będzie pozytywne myślenie, którego Koziorożec powinien się ciągle uczyć. Warto jednak by zadbał o swój wzrok, bo może się okazać, że jest na to ostatni dzwonek.

Finanse: Koziorożec może spać spokojnie. Ten rok pieniądz kręci się wokół niego, jednak powinien z uwagą przyglądać się każdej złotówce. Aby skumulować większą sumę Koziorożec powinien większą uwagę zwrócić przy zakupach, bowiem ma skłonności do niepotrzebnego wydawania pieniędzy. Jest szansa na duży przypływ gotówki zwłaszcza w trzecim kwartale roku. Aby nie ryzykować ich szybkiego wydania, Koziorożec powinien pomyśleć o bezpiecznej inwestycji.

Miłość: Koziorożce będą w tym roku rozchwytywane i trudno im się będzie opędzić od adoratorów. Samotne Koziorożce natkną się na ciekawe osoby, które obudzą w nich głębsze uczucia, natomiast osoby będące w związku, rozwiną swoje empatyczne skłonności, dzięki czemu pojawi się duża intymność, która prowadzić będzie do wspaniałego samopoczucia w obszarze uczuć. Koziorożec koniecznie powinien odegnać złe myśli, które w połowie roku podszeptywać mu będzie Baran. Większość z tego co powie, to niesprawdzone plotki, a mogą one być krzywdzące dla tej drugiej osoby w związku.

Praca: Koziorożec będzie miał pełne ręce roboty, jednak czego się nie dotknie, przyniesie spodziewane efekty. Będzie to wymagać wiele pracy, zwłaszcza w czerwcu i lipcu. Realizacja zawodowych planów może się nieco pokrzyżować w październiku, głównie za sprawą działań Raka. Na szczęście Koziorożec jest wytrwały i uda mu się tak pokierować działaniami, że w grudniu będzie mógł świętować pełen sukces. Niestety będzie trzeba na niego wiele pracować. Warto jednak poświęcić wysiłek, bo rezultat przekroczy najśmielsze oczekiwania.
horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT