Horoskop Lew 2022

Horoskop Lew 2022

Horoskop roczny 2022 Lew. Sprawdź co Cię czeka w tym roku! Jak Ci minie rok 2022? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie horoskop dla swojego znaku na rok 2022!

Horoskop roczny Lew 2022

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W 2022 roku Lwom sprzyjać będzie dobre samopoczucie, a większość chorób które mogłyby im doskwierać, okażą się lekkimi niedogodnościami. Warto jednak by Lwy zwróciły uwagę przede wszystkim na lepsze radzenie sobie ze stresem, bo to jest coś, co pomoże im utrzymać zdrowie przez cały rok. Wszystkie techniki które sprzyjają redukcji stresu będą dla Lwa dobrą metodą. Szczególnie w ostatnich trzech miesiącach roku czeka Lwa dodatkowy stres. Jeśli nie zacznie on sobie z nim lepiej radzić, w grudniu czekają go nie lada kłopoty. Lepiej zaradzić temu wcześniej.

Finanse: Lew będzie miał dużo okazji by zarobić naprawdę duże pieniądze w nadchodzącym roku. Fortuna mu sprzyja i jeśli nie wykorzysta jednej okazji, za chwilę wpadnie mu w ręce druga. Warto by nie słuchał porad Skorpionów, bo one często źle doradzają Lwom, by odnieść własne korzyści. Lwa w tym roku nic nie zaskoczy. Będzie przygotowany i przezorny, a pewna rozrzutność która będzie jego udziałem, nie zaszkodzi mu w żadnym stopniu. Szczególnie lipiec i sierpień będzie dla Lwa czasem wzmożonego przypływu pieniędzy.

Miłość: W nadchodzącym roku Lew będzie czuł, że żyje pełnią życia. Miłość go uskrzydli, pomoże mu realizować wszelkie plany, które sobie wymyśli. Rok 2022 pozwoli odnaleźć w stałych związkach niespotykaną dotąd harmonię, natomiast dla samotnych Lwów będzie czasem głębokiego zakochania, które pozwoli mieć dużo dobrej mocy.

Praca: Letnie miesiące przyniosą Lwom dużo zadań, problemów do rozwiązania, ale też przełożą się na oczekiwane wyniki. Praca da w tym roku Lwom dużo satysfakcji, bo odnajdą one sens w tym, co robią i pozwoli spojrzeć optymistycznie w przyszłość. Osoby spod tego znaku nie powinny ulegać w zawodowym aspekcie wpływom Raka, bo ten zwykle je demotywuje. Lew powinien szukać rozwiązań w sobie, może bowiem w pełni zaufać swojej intuicji i doświadczeniu.
horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT