Horoskop Ryby 2022

Horoskop Ryby 2022

Horoskop roczny 2022 Ryby. Sprawdź co Cię czeka w tym roku! Jak Ci minie rok 2022? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie horoskop dla swojego znaku na rok 2022!

Horoskop roczny Ryby 2022

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Ryby mają w tym roku nie lada problem. Będą na ciągłej huśtawce zdrowotnej. Wydawać by się mogło że wszystko w porządku, ale co jakiś czas będzie ich trapić kolejny problem zdrowotny. Jeśli Ryby chcą tego uniknąć muszą naprawdę zadbać o odpoczynek i relaks, a także regularnie ćwiczyć. Aktywność fizyczna pozwoli im wzmocnić układ kostny, z którym Ryby maja często problemy.

Finanse: Ryby czekają w 2022 naprawdę duże pieniądze. Są one w zasięgu ręki, trzeba jednak podjąć wysiłek, a także ryzyko. Inwestycje bardzo się Rybom opłacą, warto tylko zwrócić uwagę, żeby słuchać głosu rozsądku i nie kierować się emocjami. Ryby doskonale wiedzą w co inwestować, bo mają znakomite wyczucie.

Miłość: Gwiazdy sprzyjają Rybom w miłości. Rok 2022 będzie dla nich pełny miłosnych emocji. Stałe związki rozkwitną, pod warunkiem że Ryby będą bardziej okazywały uczucia, które są w nich. Poczucie akceptacji i bycia kochanym nie opuści Ryb przez cały rok. Co innego Ryby nie będące w związkach. Dla nich nadchodzący rok przygotował wiele niespodzianek, z których nie wszystkie będą miłe. Czeka je zawód miłosny, którego rozważne Ryby mogą uniknąć, jeśli nie będą zbyt łatwowierne. Natomiast Ryby, które urodziły się w marcu będą mogły cieszyć się nową znajomością, która przerodzi się w coś głębszego, ale może to być dla Ryb duże niebezpieczeństwo, bo okaże się że jest to jednostronne uczucie.

Praca: W 2022 roku zachwiana zostanie równowaga Ryb. Czeka je mnóstwo zmian w pracy, z których większość będzie pozytywna i znakomicie wpłynie na rozwój zawodowy. Niestety na awanse nie ma co liczyć, bo Byk jest zawsze dwa kroki przed Rybami. Warto jednak poświęcić czas na dodatkowe szkolenia i kursy, bowiem to będzie procentowało w przyszłości. W grudniu możliwa zmiana pracy, dla tych Ryb, które nie dogadają się ze Skorpionem. Będzie to jednak korzystna alternatywa. Ryby znakomicie sobie poradzą.
horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT