18 września

Horoskop urodzeniowy 18 września

Urodzeni 18 września to niesamowicie sympatyczne, otwarte na nowe znajomości osoby. Trudno ich nie lubić, gdyż swoim uśmiechem i pozytywną energią potrafią poprawić humor nawet w najtrudniejszej sytuacji. Jak łatwo się domyśleć ich grono znajomych stale się powiększa, co pomaga im w załatwianiu różnych życiowych spraw. Zawsze mogą liczyć na pomoc i wsparcie swoich przyjaciół, a sami również są gotowi do pomocy. Wyróżnia ich życzliwość i bezinteresowność.

Trzeba przyznać, że oprócz towarzyskości urodzeni w tym dniu są bardzo ambitni i stale chcą się rozwijać na wielu płaszczyznach. Czasami im samym jest trudno sprostać własnym wymaganiom. Dzięki temu, że narzucają sobie tak dużą dyscyplinę osiągają same sukcesy. Należą do osób pracowitych i bardzo kreatywnych. Nie boją się działać i lubią być w ciągłym ruchu. Są doskonałymi przedsiębiorcami, w czym pomaga im nieomylna intuicja. Mimo chaotycznego stylu pracy i braku konkretnego planu, zawsze udaje im się pomyślnie zrealizować plany.

Dbają o swoich bliskich i są gotowi do poświęceń. Zawsze skromni i uczciwi. Wszystkich traktują na równi i wierzą, że w każdym człowieku drzemie dobro. Nie są jednak łatwowierni. Potrafią odróżnić czyste intencje od fałszu i kłamstwa, którego nie tolerują. Mimo, że są aktywni w wielu dziedzinach życia, nie pozwalają sobie na zaniedbanie żadnej z nich.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: skromność, pracowitość, uczciwość, optymizm
  • Wady: drażliwość, wścibskość
  • Predyspozycje zawodowe: agent reklamowy, lakiernik, zakonnik, geolog, informatyk, weterynarz
  • Kolor: pomarańczowy, złoty, morski
  • Liczba: 6
  • Roślina: rumianek
  • Klejnot: ametyst
  • Znak zodiaku: Panna

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 18 września odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Ryb, Wagi, Strzelca.

Są wierni, oddani i uczuciowi. Nie byliby w stanie zdradzić, czy okłamać drugiej połówki. Wystrzegają się kłamstwa i stawiają na bezpośredniość. Rodzina jest u nich zawsze na pierwszym miejscu i trzeba przyznać, że świetnie radzą sobie z jej prowadzeniem. Są wyrozumiałymi, konsekwentnymi rodzicami i zapewniają bliskim stabilizację finansową. Uwielbiają spędzać czas w rodzinnym gronie.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 2, 13, 15, 18, 31.

Imieniny 18 września

Znane osoby urodzone 18 września

  • ADD YOUR COMMENT