Rak Wół

Rak Wół, czyli „Czuję” i „Chronię”

Jest to człowiek bardzo solidny, rodzinny, opiekuńczy i mocno przywiązany do tradycji. Nie goni ślepo za modą i jest zdystansowany w stosunku do wszelkich nowinek technologicznych. Nie zależy mu na tym by posiadać, a raczej na tym by być, żyć w zgodzie ze sobą, zbierać piękne wspomnienia i dawać szczęście tym, których kocha. Można więc z całą pewnością o nim powiedzieć, że ma dobre serce.

Niespecjalnie lubi przebywać w miejscach, gdzie jest dużo obcych ludzi. To raczej domator, spędzający wolny czas w zaciszu swoich czterech ścian lub na łonie przyrody w kameralnym towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Mimo raczej spokojnej i niekłótliwej natury, jest jednak dość uparty i jeśli już zechce zrobić coś po swojemu, to zrobi to, mimo ostrzeżeń czy sprzeciwów innych. Woli się sparzyć niż pluć sobie potem w brodę, że nie spróbował.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Rak urodzony w roku Wołu mimo skorupy człowieka silnego i niedostępnego, jest bardzo wrażliwy i niejednokrotnie ma jakieś artystyczne czy manualne zdolności. Kreatywność, fantazja, zaradność i upór sprawiają, że najczęściej robi z nich pożytek i dorabia się fortuny. Nie znosi przegrywać i bardzo źle radzi sobie z wszelkimi potknięciami. Rzadko mu się to jednak przydarza, ponieważ Rak Wół to urodzony zwycięzca.

Miłość: Mimo swojego uporu, zakochany Rak Wół jest zdolny do kompromisów, ponieważ nie chce ranić ani zasmucać osób, które kocha. W uczuciach jest stały i najczęściej szybko legalizuje związek, chcąc się ustatkować i założyć rodzinę. Nie boi się obowiązków z tego wynikających, z natury jest bowiem bardzo rodzinny. Doskonale radzi sobie z dziećmi, kocha zwierzęta i zawsze staje w obronie istot słabszych.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Bykiem, Panną i Rybami urodzonymi w roku Koguta, a także z Panną, Skorpionem i Rybami z roku Szczura

Unikaj: Strzelców i Wag Kóz, a także Koziorożców Smoków

Znane Raki Woły: Bill Cosby, Diana księżna Walii, Marcin Dorociński, Jacek Fedorowicz, Juliette Lewis, Teresa Lipowska, Meryl Streep, Stanisław Tym, Zbigniew Zamachowski

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x