Wodnik Królik

Wodnik Królik, czyli „Wiem” i „Wycofuję się”

Jest to człowiek, który sprawia wrażenie beztroskiego, silnego i nieprzejmującego się kłopotami. Tak naprawdę jest jednak bardzo wrażliwy, a zbroja, którą nakłada ma sprawić by nikt nie wtrącał się w jego sprawy i broń boże się nad nim nie litował. Jeśli płacze, to gdzieś w kącie po cichu, jeśli klnie to pod nosem, a gdy coś mu się nie podoba, tłamsi to w sobie i bardzo długo udaje, że wszystko jest OK.

Zobacz również te znaki osobno

Wodnik, który przyszedł na świat w roku Królika jest jednak bardzo towarzyski, śmiały, wygadany i wesoły. Potrafi jak mało kto znaleźć balans pomiędzy pracą, a przyjemnościami. Wyznaje zasadę, mówiącą o tym, że najpierw obowiązki, dopiero później przyjemności. Zdecydowanie lepiej śpi gdy ma wszystko załatwione.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Wodnik Królik bardzo ceni przyjaźń i dobre kontakty z najbliższymi. Nie należy do ludzi kłótliwych, wręcz przeciwnie, pierwszy zawsze stara się załagodzić wszelkie konflikty. Lubi sobie dobrze zjeść i najczęściej nie stroni od alkoholu. Jego wadą jest słomiany zapał i brak wiary w siebie, które sprawiają, że w obliczu choćby najmniejszych problemów porzuca swoje plany i marzenia.

Miłość: Wodnik Królik to długodystansowiec, stawiający jedynie na związki, które w jego przekonaniu mają szansę być tymi na poważnie. Nie bawi się uczuciami, nie uprawia przygodnego seksu i nie wykorzystuje swojego powodzenia, które zdecydowanie ma. Gdy się zakocha jest czuły, troskliwy i lojalny. Dba o swoją drugą połówkę, lubi robić jej niespodzianki i prezenty. Wraz z biegiem lat, staje się coraz większym domatorem, który od głośnych imprez (które przecież jeszcze nie tak dawno go rajcowały) woli spokojne wieczory z lampką wina, dobrą grą, książką czy ulubionym serialem. To też ogromny pieszczoch, który świetnie czuje się w objęciach ukochanej osoby.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Bliźniakiem, Wagą i Strzelcem z roku Konia, Kozy oraz Świni. Szczęście da Ci również Waga Pies

Unikaj: Byków, Lwów i Skorpionów Szczurów, a także Lwów urodzonych w roku Koguta i Konia

Znane Wodniki Króliki: Monika Brodka, Emma Bunton, Kamil Glik, Michael Jordan, Lanberry, Ray Manzarek, Czesław Niemen, Grzegorz Schetyna, Jane Seymour

  • ADD YOUR COMMENT