Strzelec Małpa

Strzelec Małpa, czyli „Postrzegam” i „Przewiduję”

Jest to człowiek posiadający zdrowy rozsądek, pracowity, ambitny i odpowiedzialny. Ma ogromną łatwość zarabiania pieniędzy i zarządzania. Kreuje po swojemu świat, nie boi się wyzwań, często podejmuje ryzyko, a jednocześnie wie kiedy się zatrzymać. Nic więc dziwnego, że wielu przedstawicieli tego połączenia znaków, dochodzi w życiu do czegoś wielkiego i staje się legendą.

Strzelec urodzony w roku Małpy da się lubić, choć co poniektórzy czują w stosunku do niego jedynie zazdrość. Ten niespecjalnie się tym jednak przejmuje ponieważ rzadko interesuje go zdanie innych na jego temat. Sam też stara się nie oceniać, nie krytykować i nie wtrącać w życie innych. Ma swoje zasady, którymi kieruje się w życiu. Jest wygadany i wesoły, lubi sprawiać sobie drobne przyjemności i nie stroni od dobrej zabawy czy luksusów.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Strzelec Małpa zawsze panuje nad sytuacją, nawet jeśli byłaby ona naprawdę trudna. Jest przekonujący, sprytny, opanowany i potrafi mądrze rozdzielać zadania. Na co dzień sprawia wrażenie osoby poważnej lubi bowiem gdy ludzie traktują go serio, jednak w towarzystwie najbliższych przyjaciół pozwala sobie na więcej luzu i nieraz zachowuje się jak beztroskie, rozbawione dziecko. Potrafi znaleźć w życiu balans pomiędzy pracą, odpoczynkiem, rodziną i rozrywką.

Miłość: Strzelec z roku Małpy miewa problemy z okazywaniem uczuć oraz mówieniem o nich. Miłość traktuje jednak bardzo serio i od najmłodszych lat marzy o domu pełnym uczucia, radości i ciepła. Jest partnerem lojalnym, wspierającym, troskliwym i wyrozumiałym. Nie lubi się kłócić, a wszelkie nieporozumienia najchętniej rozwiązuje od razu. Jego cechy sprawiają, że jest doskonałym kompanem na życie oraz świetnym rodzicem. Uwaga! Potrafi też przepysznie gotować!

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Lwem, Wagą i Wodnikiem z roku Szczura oraz Smoka

Unikaj: Panny Świni, Panny Królika, Panny Tygrysa, Bliźniąt Wołu, Ryby Wołu i Ryby Węża

Znane Strzelce Małpy: Christina Aguilera, Jacques Chirac, Miley Cyrus, Jolanta Fraszyńska, Ewa Kopacz, Olaf Lubaszenko, Santo Versace, Agnieszka Włodarczyk, Piotr Zelt

  • ADD YOUR COMMENT