Lew Kogut

Lew Kogut, czyli „Pożądam” i „Przezwyciężam”

Jest to człowiek dumny i doskonale znający swoje mocne strony. Chętnie pracuje nad słabościami, a jeśli natrafi na problemy, potrafi bez trudu je pokonać. Ma wiele talentów i zdolności, które pomagają mu spełniać marzenia i piąć się po drabinie sukcesu. Czasem ludzie uważają, że wszystko spada mu z nieba, prawda jest jednak taka, że ciężko pracuje na każde swoje powodzenie.

Zobacz również te znaki osobno

Lew urodzony w roku Koguta potrafi z ogromnym opanowaniem reagować na trudne sytuacje. Krzyki i płacze, zupełnie nie są w jego stylu. Gdy dzieje się coś, wobec czego inni tracą głowę, on bierze trzy głębokie wdechy i robi dokładnie to, co przy tej sytuacji byłoby napisane w podręczniku poprawnych reakcji.

horoskop tygodniowy

Podwójny horoskop

Lew Kogut jest jednak także człowiekiem wesołym, towarzyskim i lubiącym się bawić. Ma wielu przyjaciół, którzy cenią jego inteligencję, dojrzałość i spokój, połączone z umiejętnością cieszenia się życiem. To doskonały, lojalny i mądry kompan na życie, który z pewnością poda pomocną dłoń, wysłucha i doradzi w razie potrzeby. Ma skłonności do używek, jednak zazwyczaj kontroluje to na tyle by się nie stoczyć.

Miłość: Jest to z pewnością partner bardzo wierny i lojalny. Jeśli jest prawdziwie zakochany, nigdy nie zdradzi ani nie opuści. Częściej to właśnie on jest krzywdzony i odrzucany. Gdy jednak już znajdzie osobę, z którą będzie chciał być na zawsze – szaleje z radości i dumy. Stara się by związek nabierał rumieńców, zamiast ostygać. Lubi robić niespodzianki, sprawiać drobne przyjemności i powtarzać, że kocha. Będzie wspaniałym małżonkiem oraz mądrym, odpowiedzialnym rodzicem.

Połączenia: Dobrze dogadasz się z Baranem, Wagą, Strzelcem i Koziorożcem Wołem, Wężem lub Smokiem

Unikaj: Byków, Skorpionów i Wodników Królików i Kogutów

Znane Lwy Koguty: Fernando Alonso, Ewa Farna, Roger Federer, Jennifer Lopez, Meghan Markle, Steve Martin, Matthew Perry, Roman Polański, Jerzy Urban

  • ADD YOUR COMMENT